Antikoncepční pilulky ničí potěšení ze sexu - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.6.2005 19:06 - Beňo

Keby bolo používanie HAK spojené iba so stratou záujmu o sex, ale málo sa /pochopitelne/ píše o vedlajších nepriaznivých účinkoch HAK a možnom vplyve na nekontrolovatelné množenie rakovinotvorných buniek....
A umelé potlačenie ovulácie má často za následok ťažké naštartovanie ovulácii pri želaní otehotnieť. A potom majú opäť biznis lekári, lekárne a centrá...
A tak dokola...Antiko=biznis, potom liečba=biznis.

reagovat 6.8.2007 19:22 - joujou

beru HA už 7 let,myslím, že není škodlivá, ale dobrá asi taky není. už vůbec nemám chuť na sex a potřebuju jí vysadit, ale bojím se akné,které jse měla, nepravidelné menstruace a taky otěhotnění.vše jsem ochotná zkusit,ale děti ještěnechci,poradíte jinou metodu? předem zavrhuji nitroděložní tělísko -ještě jsem nerodila a postkoitální antikoncepci.

reagovat 9.8.2007 19:34 - Milada

beru HA už jedenáct let. V posledních asi šesti letech se mi na obličeji udělaly pigmentové skvrny. Nemám je pořád na stejném místě. Nejprve se mě udělali pod nosem a na tvářích, teď je mám ma lícních kostech a na spánku. Je možné, že jsou tyto skvrny způsobeny HA?

reagovat 1.1.2008 21:42 - Baculka

Ahojky, ja ji brala asi 3 roky, na gyndu pro nove jsem si nesla z duvodu takoveho,ze gynekolozka je opravdu nesympaticka a neleci,je to pro ni jenom bussines :( proste spatna zkusenost. Navic tedkon chci zhubnout a po vysazeni HAK se pry zhubne... navic chci organismus ocistit a necpat do sebe to "drahe svinstvo" ... co se tyce otehotneni ..pouzivame metodu prerusovaneho styku...tak budu doufat,ze mimi jeste nebude :) ale kdyby jo,nebranila bych se mu. HAK pro me byla zbytecna.Jednou jsem cetla i mnoho nazoru proti HAK jak skodi... jinak co se tyce pleti..ta se mi jenm zpelsila a co se tyce chuti na sex..tak nemivala jsem velke choutky,ale myslim si,ze se to lepsi :) na ocistu je treba tak 3 mesice - jinak bumbam bilinkove caje na ocistu :)

reagovat 20.5.2008 15:33 - Andrew Valentine

Jj, je to zlo ... A pokaždé, když někde v čekárně u gynekologa budete číst nějaký prospekty, tohoto problému se nikdy nedotknou - nepotvrdí, nepokusí se vyvracet. Děvčatům bych doporučil hodně se zamyslet, než to začnou brát. Šprcky sou nepohodlný, pesar taky, nitroděložního tělíska se dost lidí bojí, takže co? Přerušovaná soulož, vážení. Učte se kázni.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.12.2010 12:44 - Jana

Vysadila jsem HA po 10 letech užívání, ne moc dobrovolně, měla jsem vysoký tlak, ale po pár měsících bez HA můžu říct jediné - i přes to, že se mi vrátila 8denní menstruace, i přes to, že musíme používat kondom - HA nikdy víc! Sex s kondomem je pro mě velice pohodlný, víc si i užiju, protože manžel víc "vydrží", téměř okamžitě jsem zhubla o 2 kg a obratem zmizela nechuť do života, ze sexu 2x za měsíc je sex 2x do týdne i víc... a v neposlední řadě mi tlak klesl na úplně normální hodnotu a zmizely i migrény, kterými jsem pravidelně minimálně 1x měsíčně trpěla. Přecházela jsem nežádoucí účinky, protože s HA to bylo na jednu stranu jednoduché a pohodlné - ale když se nad tím zamyslím, tak ne ani tak pro mě.

reagovat 14.11.2012 22:22 - dj

dostante konecne rozum!ne berte to!

reagovat 16.11.2012 20:24 - jitka

Vysadila jsem HA po 10 letech...

No je to pravda,vysazeni ha super,byla jsem vzrusiva a vsechno a pul roce s nasazenim,nemohu se vzrusit a ani se udelat asi to znovu vysadim,jednoznacne ha u me tlumi mou sexualitu.

reagovat 18.8.2015 07:11 - Libuše

Se svým klukem chodím půl roku a asi dva měsíce spolu máme sex. Při předehře jsem hodně vzrušená a mokrá a snadno dosáhnu orgasmus i opakovaně. Problém ale nastane, když do mě zasune svůj penis. Vzrušení přestane a vlhkost se sníží, že musíme přestat. S vibrátorem se to nestává.Myslím, že by to mohlo být strachem z otěhotnění. Zvažuji si zajít na gyndu a poradit se s doktorem o vhodné antikoncepci. Podle toho, co tady čtu, mám ale obavy, aby to s antikoncepcí nebylo ještě horší. Máte někdo zkušenosti, že se vám sex s antikoncepcí také zlepšil? A jakou antikoncepci používáte?

reagovat 18.8.2015 07:54 - Sea

Jistěže se zlepší, proto tady je .

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *