Po antikoncepci akne?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.1.2008 12:28 - Jocelyn

Dobry den, zacalo se mi posledni dobou hodne tvorit akne, muze to byt tim, ze jsem zacala brat antikoncepci? Plet jsem mela vzdycky bezproblemovou. Dekuji. Jocelyn

reagovat 25.1.2008 17:42 - Janča

Možný to je, samozřejmě, a jakou hlavně bereš?

reagovat 17.11.2008 20:44 - neli

Dobrý den , prosim vás mohla bych se zeptat jakou antikoncepci bych měla používat abych neměla akné .....děkuji moc :)

reagovat 17.11.2008 21:08 - Jana

Na akné je prý Diane 35 a Jeanine. Ale každý reaguje individuálně. Pokud akné nemáš, tak Dianu nedoporučuji, je moc silná.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.1.2008 12:28 - Jocelyn

Dobry den, zacalo se mi posledni dobou hodne tvorit akne, muze to byt tim, ze jsem zacala brat antikoncepci? Plet jsem mela vzdycky bezproblemovou. Dekuji. Jocelyn

reagovat 25.1.2008 17:42 - Janča

Možný to je, samozřejmě, a jakou hlavně bereš?

reagovat 17.11.2008 20:44 - neli

Dobrý den , prosim vás mohla bych se zeptat jakou antikoncepci bych měla používat abych neměla akné .....děkuji moc :)

reagovat 17.11.2008 21:08 - Jana

Na akné je prý Diane 35 a Jeanine. Ale každý reaguje individuálně. Pokud akné nemáš, tak Dianu nedoporučuji, je moc silná.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *