Antikoncepce a zaněty močových cest

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.1.2007 23:26 - Iveta

Beru 1 rok HA a během té doby jsem prodělala 2x záněty moč.cest.Je možné zda je to kvůli hormonům?

reagovat 20.1.2007 16:03 - Janina

Při braní HA se mění Ph v pochvě, může být větší náchylnost ke kvasinkovým infekcím, ty mohou vyvolávat záněty MM.

reagovat 20.1.2007 17:54 - iveta

Díky to jsi mě uklidnila,jsem z toho nešťastná člověk aby si dával stále na něco pozor.Určitě Ha přestanu brát.Už ani nemám chuť na milováni,protože se bojím aby se mi to všechno nevrátilo.Ty umorné bolesti a ještě do toho krev.Měj se

reagovat 2.2.2007 11:37 - carrie

Já jsem brala 7 let Cilest a záněty močových cest byly pravidelné.

Pak jsem Cilest vysadila a přeléčila Furantoinem. Záněty přestaly. Nevím zda měl vliv Furantoin nebo vysazení Cilestu nebo obojí.

Zastávám názor, že HA je zdraví škodlivá a posouvá stav ženy někam jinam. Už to, že při užívání HA žena neovuluje, je tedy neplodná a menstruace je pouze uměle vyvolaná, mi připadá dostatečný odraz toho, jaký má HA efekt. Po vysazení HA se cítím lépe, jsem to víc já, vím, že jsem zdravá a tomu jsem ráda...

reagovat 2.2.2007 11:37 - carrie

Já jsem brala 7 let Cilest a záněty močových cest byly pravidelné.

Pak jsem Cilest vysadila a přeléčila Furantoinem. Záněty přestaly. Nevím zda měl vliv Furantoin nebo vysazení Cilestu nebo obojí.

Zastávám názor, že HA je zdraví škodlivá a posouvá stav ženy někam jinam. Už to, že při užívání HA žena neovuluje, je tedy neplodná a menstruace je pouze uměle vyvolaná, mi připadá dostatečný odraz toho, jaký má HA efekt. Po vysazení HA se cítím lépe, jsem to víc já, vím, že jsem zdravá a tomu jsem ráda...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.7.2009 09:20 - Hani

Brala jsem Gyrablock 400 na zánět močových cest a ptala jsem se mojí gynekoložky, jestli snižuje účinnost HA a říkala, že by mi ani nedoporučovala mít pohlavní styk, abych si to nahradila třeba čokoládou :-D ale říkala, že raději se má použít další ochrana.

reagovat 12.10.2009 13:50 - kote

I ja zastavam nazor, že antikoncepce stoprocentně neni dobra pro zdravi ženy. Jedine!!!! opravdu jedine pozitivium je zabraněni těhotenstvi (a proto ji bohužel my holky zobemem jako slepice), ale jinak mi připada, že přinaši ženě jen zhoršeni zdravi - od depresi při jejim uživani, zhoršeni imunity, bolesti žaludku, špiněni atd...

reagovat 13.11.2009 18:19 - renča

Nemůžou nejak kapky rowatinex na zanet moč. cest snížit učinek HA??

reagovat 16.11.2009 08:11 - Janča

Chtěkla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s "mým" problémem. Od té doby, co beru HA - to je již pár let, mám problémy s kvasinkama a záněty močových cest jsou také běžné. Může to být opravdu HA? A co stím???

reagovat 7.12.2009 11:36 - Štěpánka

Chtěkla bych se zeptat,...

Ahojky Jančo.
Po roce užívání HA jsem měla strašné problémy s gynekologickými i záněty močových cest. 7 měsíců jsem brala různá antibiotika atd. No děs, pak jsem antikoncepci vysadila a byl pokoj. Kvasinky jsem pak měla, ale pouze když jsem si víc jak 6 hod nevyměnila tampon (jelikož jsem zapoměla, ale je to prasárna, no:-))
Momentálně jsem začala užívat jinou HA beru cca měsíc a šup kvasinky a jako bonus zánět močových cest, který normálně nemám jenom při antikoncepci. Takže si říkám a doufám, že to antikoncepcí není, že je to tím, že jsem brala antibiotika na virózu a měla oslabenou imunitu. Ale pokud se zánět bude v krátké době opakovat, tak HA poletí z okna a v životě už ani pilulku.
Tobě bych doporučila na nějaký čas min. půl roku vysadit antikoncepci a nechat tělo odpočinout a zabojovat imunitní systém, pokud budeš stále toužit po HA, tak si řekni o jinou a uvidíš.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *