Antikoncepce Minisiston

Archiv příspěvků

reagovat 31.1.2008 22:53 - Tomík

Ahoj,já jsem sice muž,ale moje žena užívá Minisiston.Od té doby co tuto antikoncepci bere tak má nechuť k sexu,je protivná.Brala jiné antikoncepce a tyto problémy neměla,ale zase neměla pravidelnou menstruaci.

reagovat 8.2.2008 01:40 - wendy

chtela bych poradit...beru 1. mesic HA minisiston.1.tabletku jsem si vzala 2. den menstr. jak mi rekla gynekolozka a 8. den jsem se vyspala poprve se svym pritelem bez kondomu.Je to ma 1. antikoncepce a chtela jsem se zeptat jestli je mozne ze jeste nezabrala a zacne pusobit az po 2. menstuaci.diky a odpovedi

reagovat 9.2.2008 13:12 - Veronika

ahojte dívky a ženy, brala sem Minisiston 6 let abyla s ním, velice spokojená, jednoho dne jsem se rozhodla antikoncepci změnit, ale nic mi nedělá dobře. U Lyndinette sem začla po 4ti dnech špinit a u Jeaninu mám hnusnou pleť.. Teď sem si bez pauzy dala další platíčko Jeanine, abych ho dobrala a pak chci zpátky na Minisiston, jen nevím jak přesně na to... V příbalovém letáčku je, že se má začít brát první den menstruace i když sem před tím užívala jiný druh antikoncepce, tak si nevím rady.. poraďte mi prosím..

reagovat 15.2.2008 17:33 - holka

mam dotaz, když jsem si nevzala jednou prášek minisiston a příští den se do mě kluk udelal jak mohu otěhotnet když pak si je budu normalne brat?

reagovat 15.2.2008 17:36 - holka

napšite mi prosim na emlail EMINEM.PETR a nebo na telefon 732820286(číslo mého přítele dekuji

reagovat 16.3.2008 03:49 - andulka

Ahojky, mám prosbičku. Potřebovala bych se zeptat, jestli někdo z Vás nemá zkušenosti s HA Minisiston, tedy konkrétně spíš s otěhotněním po ukončení užívání antikoncepce. Brala jsem jí 7 let, a bojím se, že to bude trvat několik let, než otěhotním. Předem děkuji A.

reagovat 26.3.2008 18:09 - jaja

ja mám tabletky minisiston, a som s nimi spokojná....u mna sa neprejavili žiadne vedlajšie účinky, naopak mi pomohli pri bolesiach pre menštruácii..už nemávam žiadne bolesti, dosť mi pomohol

reagovat 28.3.2008 15:08 - hanka

ahoj, ja beru minisiston uz rok, a jsem spokojena na plne care, zadne problemy, chut k sexu je , cena je i celkem nizka.

reagovat 30.3.2008 11:49 - denisa

ahoj ja beru minisiston rok a půl a pribrala jsem 5kilo a mám ht k jídlu. Můžu přes ně otěhotnit?

reagovat 30.3.2008 23:24 - jarča

ahoj, já beru minisiston téměř 8 let a nemám s tím problém. těhotná nejsem, tlustá taky ne a chuť k sexu mám taky.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR

Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Antikoncepce, hormony, léky > Antikoncepce Minisiston

registrace | přihlásit se