antikoncepce-injekce

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.12.2002 21:10 - Majka

Máte někdo prosím zkušenosti s tímto druhem antikoncepce?

reagovat 28.3.2003 21:11 - veronika

Majko,ruce pryč od toho.Měla jsem Depo proveru.Zadržela mě vodu v těle,zvýšil se mi tlak a vůbec jsem neměla chuť na sex.

reagovat 22.11.2003 18:31 - veronika

já jsem měla asi 1 rok Depo-proveru, výborné bylo, že jsem po ní vůbec nemenstruovala, nemám pocit, že by váha šla nahoru (naopak beru nyní kvůli akné Diane a tloustnu neustále), ovšem chuť na sex opravdu je menší a dále postupně se mi horšila pleť, takže jsem musela od ní jít pryč a teď válčím s boláky.

reagovat 30.8.2006 11:10 - Marie

Brala jsem Depo-proveru,vubec jsem nepribrala,vyhovovalo mi.ze jsem nemela menstruaci.Pred rokem jsem ji vysadila a nejde mi ted po ni otehotnet.

reagovat 5.10.2006 15:08 - Vlaďka

Jsem na depo-proveře jiř 4 rokem. Jsem velice spokojená, nepřiprala jsem, chuť na sex mám velkou a s pletí taky nemám problény. Můžu ji jen doporučit.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.3.2011 21:17 - pavlina0202

Kdybych si tohle všechno prečetla dřív,nenechala bych si to nikdy píchnout,ted mam velke obavy z toho co možná příjde:O(

reagovat 25.4.2013 09:34 - Bara

Právě teď o Vánocích to...

Ja to mam chvili, a chci se zeptat jestli mam pocitat s menstruaci nebo ne, protože jsem jen přece mladá a jednou budu chtít třeba díte. A myslím že jednou za tři měsíce bych to dostat měla.

reagovat 20.11.2017 09:43 - Klára

KOLIK TAK ASI JSTOJÍ TA...

Cena je 420kč

reagovat 20.11.2017 09:57 - Ale

ahoj. mam skusenost s depo-...

to vám lékařka musela říct,přece.Já jsem depo proveru měla také,ale ne,že bych jí chtěla,musela jsem kvůli endometrioze a hned mi doktorka řekla,jestli do budoucna neplánuji dítě,že by to chtělo hned,protože při injekcích by to mohl být později problém.Jinak,lékaři pravdu neřeknou,to bylo první,na co jsem se ptala,na váhu a ona mi řekla,že většinou 2-3 kg se přibere a tak to jsem neřešila,ale přibrala jsem víc.

reagovat 20.11.2017 10:00 - Já sama

bych depo proveru nikdy nechtěla,beru to za přirozené mít mestruaci a i to si dobře doktorku pamatuji,jak mi říkala,že mi jsme nemoderní,že v Německu ženské nemusejí a přesto jí sami chtějí. Bohužel,u mě to tehdy byla nutnost,ani jsem si jí neplatila.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *