antikoncepce GRAVISTAT 125

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.1.2004 09:37 - adela

AHOJ HOLKY,PRAVE PRECHAZIM Z tRIQUILARU,KTERY JSEM BRALA SKORO ROK NA GRAVISTAT,PROTOZE JE LEVNEJSI NEZ GRACIAL APOD. A TRIQUILAR MI UZ NEVYHOVOVAL.ZAJIMAJI ME VASE ZKUSENOSTI S NIM,ZDA SE S NIM PRIBIRA CI JINA NEGATIVA.DIKY MOC.PISTE NA EMAIL.brocki"seznam.cz

reagovat 20.1.2004 10:01 - silva

Brala jsem ho přes půl roku.Byl nejlepší co jsem vyzkoušela.Žádné přibírání,dobrá pleť,zmizeli mi pigment.skvrny co jsem měla od Cilestu,měsíčky jen 4 dny a slabé.Bohužel mi ho už nechtějí dát.Prý má moc estrogenu.Nevím proč,když mi vyhovoval a teď zas beru pitomý Cilest po kterém jsem přibrala,bolí mě hlava,zadržuji vodu a měsíčky mám 8 dnů.Holt doktoři dělají podle sebe a ne podle toho co komu vyhovuje.Klidně Gravistat ber.Podle mě je dobrý.Jo a můžu se zeptat kolik je ti let?Mně 39.

reagovat 16.3.2004 16:09 - webmaster

Předmět: Gravistat Autor: Lucka Datum: 23.7. 2003 12:53:15

Nechalal jsem si dnes od svého nového lékaře předepsat antikoncepci Gravistat. Chtěla jsem nějaké prášky po kterých bych aspoň trošku přibrala. Máte někdo s Gravistatem nějaké zkušenosti?Díky
Předmět: Gravistat Autor: Pavlína Datum: 12.9. 2003 9:29:23

U nás v rodině bereme gravistat já i dvě sestřenky,ale nepřibrali jsme po něm ani kg, máme stále svých 55kg-bereme ho už několik let a jsme s ním ale spokojené-možná i právě proto,že nepozorujeme žádné změny-hmotnostní ani jiné.

reagovat 9.4.2004 08:39 - rosala

Brala jsem Gravistat cca 7 let. Byla jsem s ním spokojená. Žádné změny váhy. Jen po těch 6 letech mám vysoké "číslo" při jaterních testech. Takže mi je doktor odebral. Nasadil mi novou antikoncepci Mirelle. V prosinci jsem s ní začínala, v lednu dostala poslední menstruaci a dosud jí stále nemám. Těhotná nejsem, zato mám hrozné deprese, jsem podrážděná, přibrala jsem 5 kg.. Jen doufám že už budou jen "dozvuky" - před 14 dny jsem s Mirelle a antikoncepcí skončila nadobro.. Radši bych se vrátila ke Gravistatu, ale vysoké hodnoty při jaterních testech nechci riskovat.. To radši risknu zdravé miminko :o)))

reagovat 19.7.2004 18:29 - xxxxx

Já ho beru už přes tři roky. Ze začátku jsem přibrala 5 kilo, teď se mi objevily pigmentové skvrny,které jsem v žiivotě předtím neměla. Taky se mi objevilo akné, které jsem taky neměla nikdy předtím.Už ho nechci a vyměním ho.Moc nedoporučuji.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.7.2015 21:25 - Maja

Koupim vami nabízena 2 plata...

Adresa emailu:maja.ihova@seznsm.cz

reagovat 1.9.2015 10:39 - Mary

Koupim vami nabízena 2 plata...

Již mám...

reagovat 9.10.2015 09:32 - Andri

Prodává prosím někdo antikoncepci Gravistat 125? Nabídky pište na mail Anda.Doko@seznam.cz Za nabídky budu velmi vděčná!

reagovat 12.9.2016 11:54 - haklovabara@volny.cz

Nabízím HA Logest (balení po:3 platíčka x 21 tablet).Dvě celé nevyužité krabičky - nechám pouze obě celkem za 800Kč.Přerov (pište na:haklovabara@volny.cz)

reagovat 25.9.2016 20:30 - Petra

Nabízím HA Logest (balení...

POZOR, haklovabara@volny.cz je PDOVODNICE!!! Nic si od ní nekupujte Nabízí různé druhy antikoncepce, ale nic nemá, jenom okrádá!!! Naštěstí jsem to zjistila dřív, než jsem jí poslala peníze. Nic si od ní nekupujte, okrade vás!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *