Antidepresivum, po kterém se nepřibere?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.10.2007 16:58 - lilja

Tedy, nějaké bych potřebovala, jsem v depce až po uši a mám obavu z tloustnutí ( nebo zadržování vody či co to je ) po antidepresivech, které je časté, mám sníženou funkci štítné žlázy a dalo mi dost práce zhubnout na svou nynější váhu a nerada bych zmařila dlouhodobé úsilí. Můžete mi, prosím, poradit?

reagovat 5.11.2007 17:02 - danyda

No třeba po Serliftu se nemá tloustnout a já jsém spíš zhubla

reagovat 5.11.2007 20:46 - xyz

a co prothiaden? máte s ním zkušenosti?

reagovat 12.11.2007 19:34 - Vlaďka

ahoj,jsem tu dnes poprvé a divím se,co tu řešíte.Taky beru antidepresiva jelikož jsem migrenik.Slabší antidepresivum je Wellbutrin po kterém já jsem hubla.Bylo to poprvé v životě, kdy jsem mohla jíst a neodrazilo se to na váze.

reagovat 12.11.2007 19:54 - jana

a co Asentra? Máte s ní někdo zkušenosti?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.10.2016 20:18 - Pampeliška

Pampeliško,Jsem už dlouho...

jo, ještě mě napadá pravidelný rytmus. Spánek, práce, a činnost, která je trochu smysluplná. Někdo něco vyrábí (já třeba hraji na nástroj, a šiju a háčkuji hračky), někdo má rád sport, pohyb. Někdo kulturu-výstavy, kino divadlo. A někdy na to není síla a energie. Co tebe baví, když je ti trochu dobře?

reagovat 1.11.2016 19:07 - Luboš

jo, ještě mě napadá...

Já to mám tak,že je mi dopoledne hodně špatně,nejraději bych všechno prospal,někdy se to táhne až do odpoledne a nejsem schopnej nějaký činnosti,možná je to tak,že už jsem rezignoval,že už to lepší nebude,býval jsem sportovec a dneska mě nebaví ani sport v televizi,jenom sleduji výsledky,velice mě povzbuzuje muzika,pouštím si relaxaci s Cimickým a moc mi to pořád nejde,nesoustředím se.V léčebně to bylo lepší,možná,že nás bylo víc a podporovali se.Manželce to nic neříká.Uvidíme,jak se deprese bude dál vyvíjet.Že už jsem zažil stovky pacientu,ale nevybavuju si,že by někomu bylo víc špatně o víkendu.Ale je to možný.Chodíš do práce a chybí ti lidi?Ať je ti lépe.

reagovat 1.11.2016 20:00 - Pampeliška

Já to mám tak,že je mi...

Jojo, když jsem v práci, nemusím své nálady prožívat. Mohu na ně dočasně zapomenout. S víkendem na me dolehne celá realita mnohem tíživěji.

Pomáhávti muzika-jakou máš rád?

A který sport jsi dříve dělal?

reagovat 2.11.2016 18:56 - Luboš

Jojo, když jsem v práci,...

Tak ti docela závidím,že chodíš do práce a asi se ti tam moc líbí,mají tě rádi,potom je možný,že se ti o víkendu stýská,mě se taky v práci moc líbilo,byl to takovej babinec,ale bylo veselo,ani nevím,proč jsem onemocněl depresí,mám trojku ID a jsem ponejvíce doma.Hudbu můžu poslouchat jakoukoli,snad mimo džezu.Já jsem hrával fotbal na nižší úrovni,potom mě uchvátil požární sport,běhával jsem 10km,ale to už je všechno pryč,přibral jsem po Zyprexe 15 kg,nejni to hrozný,ale tahat 15kg pytel,ozývají se klouby,měl bych si vzít teď příklad od svého psychiatra,kterej shazuje teď 10kg,je to velký cyklista.Asi tak.

reagovat 2.11.2016 21:25 - Pampeliška

Tak ti docela závidím,že...

To je fajn,že si s psychiatrem povídáte o shazovani kil a o cyklistice.
Já na sport vůbec nejsem.
Těch 15kg po Zyprexe ti úplně věřím. To dělá všem. Hlavně aby měla také ty žádoucí účinky. Já tohle nikdy nebrala. Z AP jen Deniban a Haloperidol. Bylo to fuj. AP už nikdy nechci vidět

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *