Antidepresiva

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.1.2001 22:06 - Lucie

Paní doktorko, prosím vás o Váš názor, jelikož již delší dobu trpím depresemi, rozhodla jsem se navštívit specialistu a ten mi předepsla léky - Efectin (antidepresiva), jsem v léčbě již 35 den a stále se na mně neprojevují žádné účinky, můj lékař říká, že na každého to působí jinak, ale mně se tato doba zdá přece jenom dlouhá. Co si o tom myslíte? Prosím také jiné návštěvníky těchto stránek o zkušenosti. Děkuji Lucka.

reagovat 20.1.2001 23:40 - Jirí Svoboda

Vase potize jsou : geopagenni zony , ktere ovlivnuji cinnost hypofyzy a epifyzy,sklioza hrudni patere a spasmata krcnich a trapezovych svalu , ktere Vam snizuji szstolicky tlak .Vsechny tyto priciny zpusobuji Vase potize . Unik k drogam problem trvale neresi . t

reagovat 14.2.2001 15:32 - Jana

Pní doktorko prosím poradte,již 6 let užívám antidepresiva- 20mg seropramu a 1mg neurolu,nepřetržitě.Když jsem se cítila dobře,chtěla jsem léky vysadit,ale bylo mi řečeno pokud na ně funguji mám je užívat dál.Nyní uvažujeme s manželem o druhém děcku,ale myslím,že těhotenství v případě užívání těchto léků je velké riziko.Ke svému lékaři nemám takovou důvěru.Můžete mi sdělit Váš názor?Vliv na plod,reakce po vysazení antidepresív.
Děkuji velice
Jana

reagovat 14.2.2001 20:46 - Milan Gargel

Vaše potíže mohou mít skutečně příčinu v působení geopatogenních zón na Váš organizmus. Z praxe mohu potvrdit, že lidé kteří trpí značnou únavou, kteří často a opakovaně marodí přiznávají po provedeném odstínění geopatogenních zón, že vedle toho, že se zbavili bolestivých stavů a nemocí, srovnali se také nervově. Mohu-li poradit, nepodceňujte působení geopatogenních zón.

reagovat 22.2.2001 21:02 - Mirek

Lucie,
rad bych pripomenul dulezitost spravne diagnozy..
I specialiste "tapou"...
- pokud opravdu hladina Serotoninu je jina, nez optimalni,
zalezi na davce(zda se mi velice slaba),i to ze zacina pusobit okamzite, ale telu to trva nejmene 14 dni(vetsinou mnohem dele), ze symptomy ustoupi.
Pokud nejsou vedlejsi ucinky silne(zacpa,zaludecni potize), doporucuji vytrvat a hlavne neprestat, bez lekarskeho souhlasu!!
Ve valne hromade,je bud predepsan jiny lek ci diagnoza musi byt overena, jinym odbornikem.
Lecba musi byt nejmene 6 mesicu!!
Hdne stesti
Mirek

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.10.2017 18:54 - Luboš

Chtěla bych se zeptat,jestli...

Aničko,taky mám takový pocit,že když je skutečná deprese,tak antidepresiva jí nedokáží vyléčit,já už jsem na to rezignoval,žiju jenom kvůli rodině,která mi moc dává.Apo-parox neznám,na Neurol jsem si vypěstoval těžkou závislost,byla to těžká cesta z toho ven,byla to moje vina,ale benzodiazepiny mi dneska doktor nenapíše,několikrát jsem to na něj zkoušel,přeci jenom přinášely trochu sluníčka v černý duši.Je to boj.

reagovat 2.11.2017 20:17 - Jana

Prosím o radu, lékař mi naordinoval Trittico prolog a Cipralex. .dnes mi doporučil ještě Persen, je to dobrá kombinace. .moc děkuji za odpoveď dřív, než Persen začnu užívat

reagovat 25.11.2017 10:19 - Jitka

Dobrý den beru sertralin a zmizelo libido da se stim něco dělat děkuji

reagovat 25.11.2017 12:09 - L.

Dobrý den beru sertralin a...

Bohužel, nedá. Ztráta libida, nárůst hmotnosti, to jsou nejčastější vedlejší účinky antidepresiv.

reagovat 29.11.2017 08:30 - reakce na Petr

10.9.2017 11:55 - Petr

Zdravím jediné co tu čtu je zoufalství. Nechápu pár věcí, vlastně chápu a dále o tom pohovořím. Proč si doktoři myslí, že musíte léky brát neustále i když je Vám dobře? Další věc, proč si lidé myslí, že léky jsou samospasitelné a není jiné řešení? A teď to nejdůležitější což jsem sám zažil je mentální lenost, je to lenost přemýšlet. Prosím nemluvím o něčem co jsem sám nezažil. Bral jsem zyprexu a další ,,léky´´ na duši. Možná se mnou nebudete souhlasit, ale všechny Vaše i moje takzvané ,,nemoci´´ nejsou žádné nemoci. Jsou to programy v mozku,které se spustili v důsledku vnějších a vnitřních okolností. Programy jako takové lze přeprogramovat, jen se musí vědět jak. Nevím jestli to doktoři ví, a myslím, že ví, ale je tu faktor peněz,oni raději léčí ale nikdy nevyléčí
..........
..........
TY BLBEČKU
Jdi to vysvětlit duševně nemocným lidem. Kašpare blbej. Vůbec nevíš, jaké to je , když bolí duše. Házíš pacienty do jednoho pytle a jsme podle tebe jen neschopní a líní a ty tu hovoříš o nějakém předem definovaném naprogramování mozku, že jsme všici vpodstatě stejní. Já své paní doktorce důvěřuju a ona je odborník na svém místě. Tak tady nepindej o nějaké lenosti depresivních lidí, on když chybí v mozku serotonin, a je to vědecky dokázané, tak mezi sebou mozkové buňky špatně komunikují a vzniká deprese. U mě se následkem deprese projevil vysoký krevní tlak, tachykardie, midréna, trávicí obtíže, fibromyalgie. Přál bych ti aby sis to někdy vyzkoušel a hned bys mluvil jinak. Deprese totiž není jen pokleslá nálada, ale ve většině případů také spousta přidružených zdravotních problémů. Špinit doktory a pacienty za klávesnicí je úžasně jednoduché, co?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *