antidepresiva a váha

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.1.2006 18:08 - Martina

Beru skoro rok Efectin, 300 mg denně. Jak mi dr zvětšil dávky léků, tak jsem začala přibírat na váze. Je to normální? nevíte, co můžu proti tomu dělat? díky M.

reagovat 14.1.2006 21:44 - Lenik

Ahoj Martino, je to normální. Já jsem brala antidepresiva jiné značky, ale také jsem přibrala, a to asi 10 kg za dva měsíce. Psychiatr mi řekl, že je to u většiny léků normální a přibere mu většina pacientů. Poslal mě k dietoložce, která mi doporučila jídelníček. Jenže jsem ho nevydržela dodržovat. Antidepresiva totiž budí vyšší chuť k jídlu, takže to je dost těžké. Ale pokud máš silnou vůli, choď aspoň dvakrát týdně cvičit a kontroluj si porce.

reagovat 14.1.2006 22:39 - JanaP

Já beru antidepresiva dva roky,
a vůbec jsem nepřibrala.

reagovat 14.1.2006 22:46 - Lenik

A jaká bereš. Jinak se může stát, že někdo nepřibere. Ale je to minimum lidí.

reagovat 15.1.2006 19:54 - JanaP

Momentálně beru,citalopram,oxazepam.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.2.2016 23:28 - Steve

bla bla bla .... to jsou tady zase kecy!

reagovat 24.2.2016 00:07 - Dobrá rada

Steve, tak vyzkoušejte, a pak zhodnotíte sám! Zkuste psychosomatickou kliniku. Sice tam zaplatíte peníze, ale budete blíže k Vašemu uzdravení! A nebojte, jsou tam jen lékaři, ne žádní léčitelé, nebo spíš šarlatáni s kyvadlem a virgulí! Nic takového by nebyla vůbec dobrá rada! Jsem tam kvalifikovaní lékaři, kteří studovali celostní medicínu v zahraničí! Dají Vám tam bezpečné léky a projdete nejmodernějšími vyšetřeními! To by bylo pro Vás, ale i pro ty ostatní! Je to spolupráce přírodních metod-výživa, doplňky, moderní léky, přímo ,,šité na míru", pro každého, dle výsledků! Zde se vychází z nejmodernějších poznatků lékařské vědy! Psycho = duše, soma = tělo. Proto se ten obor nazývá psychosomatika! Klasická AD a AP zde vůbec nepoužívají, protože se zjistilo, že prokazatelně škodí organismu! Stačí to takto vysvětlit? Radím pouze upřímně, jak nejlépe umím. Pokud máte peníze, tak se Vám investice do zdraví zcela určitě vrátí!
Jedná se zde opravdu o nejmodernější laboratorní a přístrojová vyšetření!Zaručeně ano!

reagovat 24.2.2016 00:52 - Radím všem!

Nechte si vyšetřit homocystein. Je to toxická látka, pokud je jí v těle moc. Fyziologická hodnota pro dospělé je 6,4 mmol/litr. Nebezpečí vzniká u hodnot nad 9 mmol/litr. Dá se zjistit laboratorním vyšetřením periferní krve. Zvýšený homocystein se podílí na vzniku mnoha civilizačních onemocnění, včetně cukrovky, kardiovaskulárních onemocnění, rakoviny, ale pozor! Bývá také neurotoxický!!! Vyšetření provádí v Praze MUDr.Karel Erben, v R.M.A. centru, v Praze 7, Holešovicích, v ulici Dukelských hrdinů. Již nyní má MUDr. Karel Erben objednávky již na září!!! Určitě vás bude zajímat i léčba. Léčí se vitamíny skupiny B, B12, B6, B2, kyselinou listovou a vitamínem B17. Cena vyšetření je 1600,-Kč za odběr krve ve speciální laboratoři + konzultaci s lékařem.Předem upozorňuji, že léčba vitamíny není hrazena VZP. Tady vám všem chci ukázat, že cest, jak se dostat ke zdraví, je daleko více, a že antidepresiva a antipsychotika by měla být až tou poslední a krajní možností! Protože, příčiny stejně neřeší!!!Internetový odkaz je www.karelerben.cz. Nebo si zadejte do vyhledávače homocystein.Se svými psychiatry se o tom vůbec neraďte! Těm jde především o byznys a aby měli pacienty!
Nemají zájem o vaše zdraví! Všechna psychofarmaka jsou jen berlička! Vůbec nic neřeší!A navíc, škodí dalšímu! Nebo zkuste psychiatričku MUDr. Janu Budařovou. Zadejte si do vyhledávače www.konopnadoktorka.cz. Tolik poměrně vyčerpávající informace.

reagovat 29.5.2016 18:00 - varchar

Dobrý den,

pokud by měl někdo zájem prodám ampule vitamínu B17 (Amygdalin). Více na: http://1008.wz.cz/temp/amygdalin/

reagovat 30.5.2016 00:12 - Steve

Nechte si vyšetřit...

Radíš radíš ... ale kde na to krást? Já na to např. nemám, takže nic. A taky Praha daleko.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *