Antidepresiva a jejich vysazování

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.4.2006 10:41 - ostruzina

Zdravím všechny,kteří berou antidepresiva nebo se jich zbavují,či zbavili.Chci se zeptat,zda tu někdo nemá zkušenosti s vysazováním Efektinu-zkrátka by mě zajímalo,co se děje,chci snížit dávku,doktor chce,abych šla na chvíli do blázince,jelikož je to prý velmi silný lék a on má asi strach,že mi bude hodně blbě.Mám zkušenosti s odvykáním benzodiazepinů,naprosto upřímně-je to děs.Tak jenom jestli mě s těmi antidep.čeká podobný děs:-).Vůbec ty prášky nemám ráda.

reagovat 26.4.2006 21:06 - Monika

Moje tchýně je na antidepresivech od r. 1992. Několikrát je chtěla vysadit, nebo snížit dávku, vždy to dopadlo katastrofálně a výsledek byl, že jí lékař musel dávku opět zvýšit a dále navýšit nebo dát další, silnější. Je to běh na dlouhou trať, držím palce.

reagovat 27.4.2006 08:40 - ostruzina

Děkuji moc za upřímnost.Tuším to a jsem z toho hotová.Hlavně,že všichni říkají,že antid.nejsou návyková.Je mi z nich zle.Prostě mozek si na něco zvykne,ty prášky tam vymlátí přirozený serotonin atd.a pak,když se to vysadí,tak je šlus.Jedině mě napadá,vydržet tu dobu,než mozek začne opět pracovat sám, a tu dobu přežít pomocí bylinek atp.No nic.Jsou to moje teorie selského rozumu, ale obávám se,že nejsem daleko od pravdy.

reagovat 27.4.2006 21:44 - kaca

nevím jak je to když je někdo mladý ale v 52 letech jsem po 4 letech propadů stavu vždy v zimě začala letos brát AD a je mi opravdu i při minimální dávce dobře, Pravda je že ten začátek než zabraly byl docela krutý, beru Cipralex. držím palečky

reagovat 28.4.2006 09:42 - Dáša

právě dneska mně doktroka řekla, že bych měla pomalu vysazovat - beru Deprex asi 4 roky. Mám z toho opravdu strach - protože přijde první nějaká nárazovka, a já se zase složím!

Taky mně tvrdili, že to není návykové, ale já se cítím teď opravdu dobře, nebrečím při každé ptákovině, nerozklepu se hned, když na mně někdo zařve, a teď mám zase jít do té nejistoty, že psychicky neúnesu "běžné" životní maléry?

Bojím se!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.6.2016 13:33 - MARTIN

Vysadil jsem léky escitil hrozi nějaké velké riziko??

reagovat 4.6.2017 20:07 - Katka

Dobrý večer ráda bych se zeptala, jaké máte zkušenosti s vysazenim antidepresiva elicea a také zda se po vysazení upraví i váha. Mám ráda pohyb a co se týče stravy take jim normálně, ale bohužel při brání elicea jsem přibrala a po vysazení cca 2 měsíce mi váha pořád dolů nejde:(

reagovat 4.6.2017 21:35 - Pampeliška

Dobrý večer ráda bych se...

Já jsem s nima nenabrala nic. Naopak mi bylo tak blbě, že jsem jedla míň a měla jsem i omezené chuťové buňky.sadit se to dalo hned, bez problémů.
V

reagovat 25.9.2017 19:48 - Akrim

Dobry den,vysazovali jste nekdo Lyricu?

reagovat 7.1.2018 14:32 - Zdenek

Dobry den chtel byh se zeptat s vysazovanim lerivon 10 mg ..Jak se vysazuje .On totis Lerivon neni tet v objehu je pozastaveny a ja mam leky jen na mesic nikdo nevi za jak dlouho budou zpet v objehu takze mi nezbiva nic jineho nez je vysadit ,protoze mi jine leky nedelaji dobře vyskousell jsem jich mnoho ..

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *