antidepresiva a Buspiron

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.7.2007 22:20 - Standa

Má někdo nějaké zkušenosti s užíváním relativně nového anxiolytického léku Buspironu (Busparu), který nemá být tak návykový a oblbující jako benzodiazepiny? Pomáhá někomu na úzkostné stavy a sociální fobie? A lze s ním nahradit antidepresiva. Ty na mě moc neúčinkují a k Rivotrilu se uchýlit nechci. Bohužel na rozdíl od žen nemáme my chlapy :-) u antidepresiv moc na výběr: pouze Aurorix nebo Welbutrin, všechny ostatní AD vyřadí u chlapů všechny sexuální funkce, to není zrovna příjemné. A když tyto 2 léky nezabírají co potom? Je Buspiron řešením?

reagovat 27.12.2007 22:49 - olda

buspiron beru druhý týden - 5mg - a účinek zatím nevýrazný. na druhé straně žádné vedlejší účinky jako např. SSRI nebo efectin. Na hodnocení to chce ještě počkat alespoň týden.

reagovat 4.3.2008 10:45 - xxx

Buspiron jsem dostal před čtyřmi dny a právě se potýkám s nevolností, bolestí hlavy a dalšími nežádoucími učinky, které jsem u žádného jiného léku nezaznamenal. Avšak prý to má přejít, takže čekám na ten den.

reagovat 4.3.2008 12:22 - jan

Buspiron som bral asi pred pol rokom som ho prestal brat.Zacal mi zaberat asi po 3 tyzdnoch pritom som nemal ziadne neziaduce ucinky.Uzival som az30mg denne.

reagovat 5.3.2008 11:25 - wellbutrin

5mg je hrozne malo,bezna dawka je 20-30mg

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.7.2016 15:47 - Martin

Buspiron beru druhým týdnem,v tom prvním se objevily nežádoucí účinky v podobě nadměrného pocení větší stres a nevolnost,obcas i závratě,konecne to ustoupilo cítím se mnohem lépe:-)

reagovat 23.9.2017 19:05 - hankadol

Ahoj Lucko, nebylo to tak...

Potřebovala bych prosím kontakt na skvělého psychiatra, který pomohl s vysazováním Lexaurinu. Díky moc!

reagovat 28.10.2017 22:13 - Niki

Ahoj Lucko,
já brala...

Tino, zaujal mě tvůj příspěvek, na který jsem zde narazila náhodou.Zatím mi na deprese zabírají pouze BZD, momentálně nejvíce Xanax ( Neurol ),AD 3 generace mi způsobují vážné NÚ, které se nikdy nedaly vydržet,byla jsem totálně mimo, porostě absolutně nefunkční! Moje dr. mě přesvědčuje, že by mi mohla pomoci ECT, kterou jsi podstoupila i ty a prosím tě písni mi, jak na tebe ECT působila, na tématu "elektrošoky! a elektrokonvulzivní terapie" čtu jen samé hrůzy a bojím se toho, aby ze mě nebyla duševní troska s vygumovaným mozkem ! Dr. mě přesvědčuje, že poruchy paměti a dalších kognitivních funkcí jsou po ECT pouze přechodné, já mám však obavy, aby to nebylo napořád, zde na Doktorce se o trvalém poškozením mozku hodně píše a pochopitelně, že mám z této léčby? strach! Za 14 dní jdu opět k dr.a bude mě přesvědčovat zase, i když zatím Xanax mi zabírá dobře a i když ho beru dlouho, stačí mi malé dávky, utlumená nejsem, i řídím, horší jsou ty úzkosti! Chceš-li, budu ráda, pokud mi písneš na mail: adx-62@seznam.czDíky moc, Niki

reagovat 26.11.2017 02:29 - Blanka

Beru 7mesicu elicu jiz je mi lepe ale nemohu spat nevim uz co delat oci me boli a nic pomahal mi drive stylnox ale bojim se ho vzit poradte

reagovat 26.11.2017 02:32 - Blanka

Beru 7mesicu elicu jiz je mi lepe ale nemohu spat nevim uz co delat oci me boli a nic pomahal mi drive stylnox ale bojim se ho vzit poradte

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *