Antidepresiva a zaměstnání

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.6.2016 19:32 - Tyrranosaur

Zdravím všechny kdo přijdou na tuto diskusi,v dobrém.Já si říkám Tyrranosaura,nikdy jsem nezahajovala žádnou diskusi,nyní poprvé.Mám už dlouho psychycké problémy,od února letošníhoroku beru AD.Ty začátky byly těžké,na neschopence jsem byla od začátku roku,poslední dva měsíce mi už bylo dobře,dnes jsem byla poprvé v práci,dělám ve fabrice,je to dost náročná práce,honička,jen na ranní směny,vstávám v půl čtvrté v noci.V noci jsem špatně spala,asi jen čtyři hodiny,nervozita,no,po půl roce se vracet do práce.Asi v půlce směny už mi nebylo nic moc,no doklepala jsem do konce,domů už jsem se těžce dovlekla,doma mě rozbolel žaludek,začala jsem se třást pak se mi udělalo tak špatně jako už dlouho ne.Tak mám strach co bude dál,nečekala jsem že mi bude až takto,nevím co budu dělat,jek to zvládnu.Chtěla bych žít normálně
Když jsem nebrala AD nebylo to tak zlé,když mi nebylo dobře,šupla jsem do sebe benzodiazepin a bylo fajn,nyní mi doktoři benzáče zakázali,prý jsem měla na ně návyk,brala jsem je s menšími přestávkami osmnáct let.Nyní mám jen AD Cipralex,no nevěděla jsem jak mi bude když se nevyspím,myslela jsem že s AD to ustojím,ale je zle.Máte někdo podobný problém,mají AD které berete negativní vliv na vaši výkonnost v práci?Jak to zvládáte?Nemám si osvých problémech s kým pokecat,jsem na to úplně sama,manžel tomu nerozumí.Jak může zdravý člověk rozumět?Mám Generalizovanou úzkostnou poruchu,dneska se cítím fakt s prominutím na hovno.Nevím jestli tato diskuse k něčemu bude,no pokud ne,aspoň jsem si ulevila.Tak budu končit,zdravím všechny co bojují se svou nemocnou psychikou,držte se,a napište,pokud máte chuť.


reagovat 14.6.2016 21:56 - Steve

Jaké máš fyzické příznaky?

reagovat 15.6.2016 05:19 - Pavel

Tyranosaure,na tvém miste bych se zkusil domluvit s lékařem, aby ti napsal léky typu Lexaurin,ap.
Potom bych se snažil podrobne poznat resp.az prozkoumat, svoji osobnost,pokud jde o typ,povahu,zvyraznene vlastnosti,ktere mohou působit problémy .
Postupné se srovnas sama se sebou a s okolím. Každý jsme jinak" ustrojeny".Pochopíš co je pro tebe dulezite a co ne.

reagovat 15.6.2016 05:27 - Pavel

Tim nejlepším lékařem jsme každý sám sobe.Predpoklad ...upřímnost..

reagovat 15.6.2016 05:41 - tak

Jaké máš fyzické...

Steve jsi na každý diskuzi hraješ na chytrýho a neumíš číst ? je bolest žaludku neno třes fyz.přıznak?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.6.2016 19:08 - Pavel

Tedy postupné. .resim od jednoduche,snadne situace az po složíte.

reagovat 16.6.2016 19:28 - Pavel

Ještě jinak.Kazda resena situace je složena z více proměnných.Zprvu volit ty nejvýhodnější včetně prostředí.

reagovat 17.6.2016 18:11 - Pavel

Proc to vztahovat k sobe,....neber to osobně.
Každý lék ,který má výraznější vliv na psychiku te v zaměstnání nějak limituje. Některe léky snižují pozornost,můžeš mít pomalejší reakce,myšlení a cítění je otupene,atd.

reagovat 17.6.2016 18:21 - Pavel

Proto ...učit se,učit se.Zmenit stav můžeš jedině skrze vědomosti. ..bud za pomoci profesionála a nebo tim,že se budeš snažit sama získat potrebne vědomosti.
Konfucius pise: bud napodobení druhého ..to je cesta nejlehčí, nebo zkušenosti t.j.cesta nejtěžší či přemýšlením t.j.cesta nejuslechtilejsi.Dobry učitel muže mít cenu zlata....

reagovat 17.6.2016 18:25 - Pavel

Od nepaměti vědomosti, m.j. znamenaly také preziti. ...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *