antibiotika

Archiv příspěvků

reagovat 1.1.2017 18:02 - Klára

Dobry den, chtela bych se zeptat jak je velke riziko, kdyz jsem mela pohlavni styk 1.1.a ATB jsem dobrala 26.12.? Dekuji

reagovat 1.1.2017 18:13 - Mandy

Dobry den, chtela bych se...

Kláro, a jaké riziko máš na mysli? Jako že bys otěhotněla po dobrání atb a jestli by to dítěti neškodilo? Stačí se podívat do příbalového letáku a tam najdeš veškerá rizika, většinou stejně nic nehrozí, ale výrobci jsou opatrní.

reagovat 1.1.2017 18:20 - Klára

Myslela jsem riziko, ze bych otěhotněla.

Full Spectrum kurkumin

reagovat 1.1.2017 18:32 - Mandy

Myslela jsem riziko, ze bych...

Riziko je málo pravděpodobné, ale do příbalu se radši podívej - budeš klidnější.

reagovat 1.1.2017 18:40 - Klára

Riziko je málo...

Dobře dekuji

reagovat 21.2.2017 17:48 - Simona

Dobrý de den, paní doktorko chtěla bych se zepta. Je mi 18 let a už od svých 15 jsem začala brát dost antibiotik. Měla jsem spoustu nemocí, každý měsíc jsem brala antibiotika. Před půl rokem jsem onemocněla boreliózou a každý měsíc dostanu krabičku nebo 2.
Chtěla bych se jen ujistit jestli by to nemohlo mít vliv na můj organismu, oslabenou imunitu mám tak doufám, že to bude všechno.
Děkuji předem za odpověď.
S pozdravem,
Simona.

reagovat 6.10.2017 19:01 - Pavel

Dobrý den,
chci se zeptat jestli nevíte za jak dlouho budou účinkovat antibiotika Penbene 1 500 000 na angínu. Beru je teprve druhý den, ale přál bych si, aby už ta bolest v krku byla pryč, jinak se z té bolesti potento...
Děkuji

reagovat 7.10.2017 12:15 - Jarka

Dobrý den,
chci se zeptat...

obvykle mi antibiotika na angínu zaberou do tří dnů. Ale já si taky krk kloktám teplou slanou vodou - to mi vždy bolest utlumí. Někdy zas použiti vodu s tea tree - éterickým olejíčkem z australského čajovníku.

reagovat 7.10.2017 19:11 - Pavel

obvykle mi antibiotika na...

Děkuji

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *