Antibiotika - příliš dobrého najednou - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.4.2006 15:11 - šmoulinka

škrábe mňa řiť

reagovat 14.5.2006 16:17 -

A čím myslíš,že svědění je.?!Kvasinky přemnožené,úplně normální.A co s tím.Hlavně žádný antibiotika!!Bakterie na ně pust.Živý jogurt atd.

reagovat 14.5.2006 16:24 - Petr

Záněty prostaty u mužů a vůbec dolních cest močových jak mužů tak žen a většina lékařů ví, že to vždy nemusí být způsobeno bakteriemi. Ale neví, že se stále více ukazuje, že mimo jiných to jsou kvasinky/candidy, které se ještě v době nedávné zcela přehlížely.Přitom v dnešní době stále ve větší míře přibývá chirurg.zásahů, orál. sexu atd. a kvasinky přitom jsou přirozenou součástí našich střev,úst,pokožky, jako bakterie. Nemají ale také jako bakterie, co dělat v moč.cestách a prostatě! Samozřejmě dobrá diagnostika není lehká, ale u které nemoci je? V případě kvasinek je ale léčení antibiotiky, samozřejmě

reagovat 13.10.2006 20:18 - milaček

Zdravím, pred mesice jsem mela zanet mocovych cest a ledvin, byla jsem prelecena dvema antibiotiky. Do mesice mam penicilin na anginu. Na letaku písou ze je antikoncepce snizena kvuli antibiotikum, muzu byt tehotna????

reagovat 7.12.2006 17:23 - milda

co to znamená MRSA , děda to měl a zemřel.Byli jsme s ním v blízkém kontaktu.Máme jít a celá rodina někam na vyšetření?Poraďte

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.4.2015 21:38 - Mila

Malá po podání dvou dávek...

Dneska ty decka nevydrzi ni a kdyz se clovek podiva na jejich matky, tak se neni ani cemu divit. Nejdriv nekojej, aby nahodou ji nepovadlo jejich celym svetem obdivovane poprsi a pak deckam otiraji desinfekci pri kazdem dotyku stolu, kocarku, mice.... Decka pak prebihaji od nemoci k nemoci.

reagovat 12.12.2015 17:23 - Pilulka

zde jsem našla dotazník k tématu, kdyby to někoho zajímalo, tak vyplňte:-)
https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/antibiotika-v-lekarske-praxi/

reagovat 12.12.2015 20:57 - Mísa

Dneska ty decka nevydrzi ni a...

Tak s tím otiranim rukou mas pravdu. Přesně tohle dělají moje kamaradky, před každým jídlem venku dětem otiraji ruce antibakterialnimi kapesníčky a nenechají si vysvětlit, že tím děckám jen snižují imunitu. Taky jsou s nima furt doma na antibiotikach. Nejhorší je, že jim to neřekne pediatr, že děti si budují imunitu setkáváním se se špínou a bakteriema. Přitom už jsem o tom četla v tisku plno odborných článků.

reagovat 5.3.2018 13:18 - Jana

ATB Zinnat 500 může podráždit slinivku?

reagovat 27.3.2018 22:12 - Týna

Nejlepší antibiotikum je...

Potvrzuji!! Já také nedám na Zinnat dopustit. Zabírá dobře a nemá žádné vedlejší projevy, nejsou po něm nevolnosti ani vyrážky atd. :-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *