ANTABUS ------MŮJ MUŽ

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.3.2009 07:57 - ANTABUS

ANTABUS------MŮJ MUŽ UŽÍVÁ ,RÁD SE NAPIL,TAK JSME HO K TOMU DONUTILI.BYL NA NÁS AGRESIVNÍ. TED NEPIJE A JE TO S NÍM LEPŠÍ

reagovat 10.3.2009 12:02 - Ola

má člověk chut na alkohol po používání antabusumá člověk chut na alkohol po používání Antabusu ???Je naděje na vyléčení

reagovat 11.4.2009 08:03 - Radoš

Člověk má chuť na alkohol při užívání antabusu,ale snad jen do té doby(pokud se jedná o člověka průměrně soudného),než se na ten antabus napije.Takový alkoholový vs.antabusový experiment jsem před časem z mé neutuchající zvědavosti absolvoval.A výsledek byl subjektivně zdrcující.Po vypiti cca.: 0,3 l 12st. pivka jsem zacal cítit hrozné horko hlavně v obličeji,oční bělmo bylo červené jak nepovedená digitální fotografie,červená barva v obličeji-picaso ani nevymyslel.Tlak musel být 150/250 s pulzem tak okolo 300.Už jen pára vycházející z uší a nosu chyběla.Jak sem si šel k výčepu už pro minerálku,(neboť zbytek pivka skončil ve výlevce a čekalo na další zpracování na ČOV),tak cesta dlouhá snad 10 metru byla nekonečná i s odpočivadli.Zkrátil se mi dech a dýchal sem jak čivava po maratónu.Takže antiPavlovův reflex byl dokonalý.Náběh na zvracení jsem nepociťoval.Zaplaťpánbů.Takže sebevrahům můžu alkohol spolu s antabusem vřele doporučit.Nícméně znám i jedince,kteří jsou schopni antabus "přepít".Jak to dokážou mi není známo,snad další experiment,ale radši už ne.

Olo.Naděje na vyléčení je vždycky,ale je to jenom na člověku samém,antabus je taková berlička,která ti dává čas se nenapít a v hlavě si to srovnat a určit si žebříček hodnot.Svět se netočí jenom kolem kamarádů a flašky.Ony jsou i povinnosti,ach jo.Máš na to celý rok si to uvědomit, (ono se těžko uvědomuje s 3jkou v žíle).A pak už je to jenom na Tobě.On totiž žádný antizávisláček na recept není,a léčebny,dle mého názoru jsou k ničemu.Co znám,tak ze 100 jich vydržel nepít 1 a to jenom cca 1/2 roku a pak to vehementně doháněl s takovým zápalem,že teď nevidí na dno láhve kterou pije,neboť z chlastu oslepl.Jak sem psal,je to na tobě.Porada se specialistou taky není k zahození,a nějaké podpůrné léky na psychiku,bať i třeba nějaké placebo,protože ono by bylo nepříjemné zbavit se závislosti na alku a vytvořit si novou na farmaceutickém průmyslu.Já osobně beru Deprex a samozřejmě autobus(krycí jméno pro antabus).Deprex,mne nakopne do všehodělání,baví mně vlastně jakákoliv činnost,i sledování baletu v TV.Pravda,nejvíc by mně bavilo sedět na zahrádce u pivka s přáteli,ale autobusová berlička koluje v mém organismu,takže smůla.Tak přeji hodně zdaru a když by bylo nejhůř,tak se sejdeme u Karla Nešpora,nebo někde u jasmínového čaje.Obojí je pro každého.

reagovat 29.7.2009 22:39 - Martina

Zajímavý poznatek.

Čeká mě užívání tohoto léku... :-(. Trochu se bojím, údajně to ničí játra, ale doposud jsem nenašla odborný posudek.

Snad to přežiju.

Přeji výdrž.

reagovat 29.7.2009 22:57 -

Spíše,kdybys pila alkohol,tak bys nepřežila.Muž měl játra po pití v takovém stavu,že mu odhadovali 2 roky života.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.3.2018 09:05 - Martin

Dobrý den, jakou mate zkusenost s vysazením antabusu? Po jaké době je bezpečné si dát sklenu piva?

reagovat 21.3.2018 03:22 - XX

Dobrý den, jakou mate...

Pokud půjde jen o jedno pivo, tak po čtrnácti dnech. Pokud se hodláš opít, nebo chceš pít i destiláty, raději ještě týden přidej. Nejde o to, že by tě to po dvou týdnech zabilo, spíš by ti mohlo být špatně od žaludku. Ale je to škoda, jestli jsi bral Antabus, zřejmě máš vážný problém s pitím a takhle do toho zase zahučíš.

reagovat 22.3.2018 07:54 - a

Hlavně nezapíjejte léky alkoholem.

reagovat 14.4.2018 10:33 - Lea

Ahoj, všem začala jsem brát antabus musím se přiznat,že jsem ráda,protože na alkohol mám pořád chuť,ale rozum a strach je naštěstí větší.Všem hodně síly.

reagovat 17.4.2018 18:28 - Bohuš

Viděli jste dědictví 2? Antabus je na prd.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *