ANTABUS ------MŮJ MUŽ

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.3.2009 07:57 - ANTABUS

ANTABUS------MŮJ MUŽ UŽÍVÁ ,RÁD SE NAPIL,TAK JSME HO K TOMU DONUTILI.BYL NA NÁS AGRESIVNÍ. TED NEPIJE A JE TO S NÍM LEPŠÍ

reagovat 10.3.2009 12:02 - Ola

má člověk chut na alkohol po používání antabusumá člověk chut na alkohol po používání Antabusu ???Je naděje na vyléčení

reagovat 11.4.2009 08:03 - Radoš

Člověk má chuť na alkohol při užívání antabusu,ale snad jen do té doby(pokud se jedná o člověka průměrně soudného),než se na ten antabus napije.Takový alkoholový vs.antabusový experiment jsem před časem z mé neutuchající zvědavosti absolvoval.A výsledek byl subjektivně zdrcující.Po vypiti cca.: 0,3 l 12st. pivka jsem zacal cítit hrozné horko hlavně v obličeji,oční bělmo bylo červené jak nepovedená digitální fotografie,červená barva v obličeji-picaso ani nevymyslel.Tlak musel být 150/250 s pulzem tak okolo 300.Už jen pára vycházející z uší a nosu chyběla.Jak sem si šel k výčepu už pro minerálku,(neboť zbytek pivka skončil ve výlevce a čekalo na další zpracování na ČOV),tak cesta dlouhá snad 10 metru byla nekonečná i s odpočivadli.Zkrátil se mi dech a dýchal sem jak čivava po maratónu.Takže antiPavlovův reflex byl dokonalý.Náběh na zvracení jsem nepociťoval.Zaplaťpánbů.Takže sebevrahům můžu alkohol spolu s antabusem vřele doporučit.Nícméně znám i jedince,kteří jsou schopni antabus "přepít".Jak to dokážou mi není známo,snad další experiment,ale radši už ne.

Olo.Naděje na vyléčení je vždycky,ale je to jenom na člověku samém,antabus je taková berlička,která ti dává čas se nenapít a v hlavě si to srovnat a určit si žebříček hodnot.Svět se netočí jenom kolem kamarádů a flašky.Ony jsou i povinnosti,ach jo.Máš na to celý rok si to uvědomit, (ono se těžko uvědomuje s 3jkou v žíle).A pak už je to jenom na Tobě.On totiž žádný antizávisláček na recept není,a léčebny,dle mého názoru jsou k ničemu.Co znám,tak ze 100 jich vydržel nepít 1 a to jenom cca 1/2 roku a pak to vehementně doháněl s takovým zápalem,že teď nevidí na dno láhve kterou pije,neboť z chlastu oslepl.Jak sem psal,je to na tobě.Porada se specialistou taky není k zahození,a nějaké podpůrné léky na psychiku,bať i třeba nějaké placebo,protože ono by bylo nepříjemné zbavit se závislosti na alku a vytvořit si novou na farmaceutickém průmyslu.Já osobně beru Deprex a samozřejmě autobus(krycí jméno pro antabus).Deprex,mne nakopne do všehodělání,baví mně vlastně jakákoliv činnost,i sledování baletu v TV.Pravda,nejvíc by mně bavilo sedět na zahrádce u pivka s přáteli,ale autobusová berlička koluje v mém organismu,takže smůla.Tak přeji hodně zdaru a když by bylo nejhůř,tak se sejdeme u Karla Nešpora,nebo někde u jasmínového čaje.Obojí je pro každého.

reagovat 29.7.2009 22:39 - Martina

Zajímavý poznatek.

Čeká mě užívání tohoto léku... :-(. Trochu se bojím, údajně to ničí játra, ale doposud jsem nenašla odborný posudek.

Snad to přežiju.

Přeji výdrž.

reagovat 29.7.2009 22:57 -

Spíše,kdybys pila alkohol,tak bys nepřežila.Muž měl játra po pití v takovém stavu,že mu odhadovali 2 roky života.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.6.2017 18:23 - Slezakova

Taky jvp pijusem alkoholička,třeba to vydržím 3 měsíce nepít a pak pinů celý týden i francovky

reagovat 20.3.2018 09:05 - Martin

Dobrý den, jakou mate zkusenost s vysazením antabusu? Po jaké době je bezpečné si dát sklenu piva?

reagovat 21.3.2018 03:22 - XX

Dobrý den, jakou mate...

Pokud půjde jen o jedno pivo, tak po čtrnácti dnech. Pokud se hodláš opít, nebo chceš pít i destiláty, raději ještě týden přidej. Nejde o to, že by tě to po dvou týdnech zabilo, spíš by ti mohlo být špatně od žaludku. Ale je to škoda, jestli jsi bral Antabus, zřejmě máš vážný problém s pitím a takhle do toho zase zahučíš.

reagovat 21.3.2018 11:17 - nicky jedné ba.by :-)))) sm.dm pal.mila bodlin.ka sam te.čka c,clam sojka stevi.e Gadu.s taky pravá soj.ka tak hnu.sné příspěvky nalezeny 6.

:-))))sm.dm
ano,jste duševní mr..záci !!! Opakovat to už nebudu, stačí??
:-)))sm.dm
Pe.dobábo jdi utřít uslintanýho deme.nta,umýt ha.jzlíky a ne.opruzuj.Vnoučata nejsou,kamarádky nejsou,manžel utekl - to je ale osud.
:-))))sm.dm
Uda.vačské hov.ado. mu.kl, svi.ně. Tak hluboko klesl. Sám od.porný, nenáviděný.
:-)))sm.dm
ču.bko,taky jim chodíš na pe.kárnu haj.zle.
:-))))sm.dm
Konečně jsi se zatituloval sám. Ano jsi hnu.sná p.i.č.a.
:-))))sm.dm
TÉMĚŘ VŠECHNY A TO JE ROZDÍL ZM .RDE. HNU.SE POMLOUVAČNÝ,DE.BILE Z VYCHLAS.TANÝM MOZKEM !!
:-))))S.m.dm-toto je tam 50xx
Kde kliknu tam , samochválou smr.dící, nebo sprostě nadává, někdy se mu poštěstí i věta spisovně napsaná. Až na ty háčky, tečky a čárky. Likvidátor diskusí, známý celému netu. Blokovaný všude, kde se dá. Zoufale sám je a bude. Se svou nafukovací Věrkou a mrd. strojem, čímž se chlubí. Vyjímečný ve své blbosti.
:-))))sm.dm
Ta nafukovací,že? Jen ji musíš každý den dofukovat.
:-))))sm.dm
Ty si patřičně umyj tu pos.ranou prd.el, smrdíš hov.nama až tady. A utři ten poslintaný monitor.
:-)))sm.dm
Udavačské hov.ado. mu.kl, svi.ně. Tak hluboko klesl. Sám odporný, nenáviděný.
:-))))sm.dm
Di.ktátorko, nepiš lidem co mají dělat. Raděj si k těm vypraným záclonám umyj okna.
:-))) s.m.dm
Ahoj Kopí, jdeme se s J. koukat na Vraždu motorovou pilou...motivace bude..:-))))... nedávno mi to tady připomínalo Psycho..-)))
:-))))sm.dm
ty jsi troska mr.zá.cká co:-)))to je odpad lidi..hn.ůj...to se nevidí...to je p.rase:)))
:-))))s.m.d.m
Koukl jsem se jajínku, jestli tě ještě neblokli, ale už to bude brzy, blbe hrnčířský.
:-)))) s.m.d.m -píše za chlapa
Přeji ji tu výhru. je zajištěna. Nemusí se starat o budoucnost, nevzal bych žádný úplatek, jsem finančně zajištěný, vrátil jsem se nedávno z Malorky a zas odlétám do Francie. Jen na delší víkend . A v Paříži mám s rodinou zajištěný Silvestr. Ty budeš se svou nafukovací Věrou u tv?? S takovými diplomy si tapetuji WC. Jsem hodnocený finančně a né málo. Nečekám, abych si musel koupit nové boty.
:-))))smdm palmila
jakou diskusi, tady tu žum.pu? Hnojiště plné s**ček.
:-))))sm.dm
a ty jsi z*rd a blb v jednom, i když si měníš nicky a IP.
:-)))) s.m.d.m
Tak jsem koukl a jdu z toho smradu. To jsi dopadl křap.káči, sám se sebou si psát. Všichni na tebe s.e.r.ou.
:-))))smdm
J.C slušný člověk? Takový hnus jsem nezažil a neviděl co jsem živ. Hraje si na slušného, sám se chválí a je tu za bl.bce.Všem.
:-))))sm.dm
Už ráno a jsi zlitej křa.pkáči, mozek máš už pro.chlastaný, dej pozor na játra, to jde potom rychle, zežloutneš a jsi v p**eli.
:-))))sm.dm
jakou diskusi, tady tu žum.pu? Hnojiště plné s**ček.
:-)))s.m.d.m
V p.r.d.e.l.i jste byli, sedíte uslintané u pc. To já byla teď u holiče, jsem připravená na tu televizi. Pááá . na tu žum.pu už fakt nevkročím, m.r.ch.y. přibl.bé.
:-))))oprava
přibl.blé..
Jdu si ještě koupit nový kostým, samozřejmě značkový.
:-))))sm.dm
Dobrý večer seniorky, snad vám dnešní slunečné počasí dopřálo, být aspoň chvíli na sluníčku. Kdo je nemocný, přeji uzdravení.
Báro, tak to já dovedu taky věci s pc, potom prosím syna o rady... o pomoc. :-))))smdm
Takže.. Nelly, Báro.. dejte vědět, budeme držet palce a myslím i na Zorku.. tak ať je líp..
Magdi, rizoto mám v plánu už delší dobu, díky za tip. Ale prvně si udělám segedín... Už zítra.
Utíká to Magdi, musela jsem se podívat, jak dlouho jsem vlastně v tom důchodu? Sedmým rokem.. šla jsem dřív, zdraví mi nedovolilo být dýl a tak nějak mi to vyšlo.
A utíká rok za rokem... tak dost nostalgie, jdu si uvařit čaj a kouknu na jakýsi to meil. Hezký večer, dobrou noc všem.
:-)))sm.dmano,jste duševní mrzá ci...
jo jo..časy se mění.. a taklhle na mě dnes žaloval meilem můj vnuk, je dislektik a pod..., tak snad to přečtete..:-))))
Ahoj mami,jo dneska jsem dělal lívance a byli bobrí a mimiochodem jak si mohla sní vydržet celí děctví když já tady nevidržím v klidu ani týden,babča me z radostí cpe kapkama a tabletkami a furt mě provokuje stím jak víborně chutnají zezačaku to bilo vtipní ale už je to otravní,už budu muset končit babča si asi bude chtít psát s joškou tak zatíden a pzdravuj chlapy.bab.ka nadáv.ka :-)))pal.mi.la sam te.čka bod.lin.ka cc.lam Ga.du.s soj.ka
PROČ
cpe vnuka dys.lektika tabletkami a kapkami když je nechce a bo.žátko si stěžuje matce,no proto aby měla čas k op.lzlým na.dávkám vydrží celý den celou noc sama se sebou. Proč když našli její adresa tolika ni.cků začala tahat do své špíny kamarádku že jí dala počítač? Proč tahá do své špíny dceru že má známe ha.cke.ry na CO?No proto já nadávám budu hodná a vy budete špíny!
jsi jak píšeš hov..no u cesty
Není divu že musela spíš do důchodu
HN.US OD BA.BY
ZNIČILA LIDEM DISKUSÍ VÍCE!!!!
STAČÍ SI TO NAJÍT VÍTE K.DO A OD.KUD TA ROBA JEST!!na.dávka i pekar.na u zla.te ma.my

reagovat 22.3.2018 07:54 - a

Hlavně nezapíjejte léky alkoholem.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *