Anonymní hráči

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.2.2009 16:39 - anonymnihraci

Ahoj, píšu bakalářskou práci na téma Anonymní hráči a hledám lidi, kteří mají nebo měli problém s patologickým hráčstvím (gamblerstvím) - hráli na automatech, ruletě, nebo sází přes sázkové kanceláře a podobně.
Ozvěte se mi prosím kdyžtak na mail anonymnihraci"seznam.cz
V rámci diskuze můžete psát svoje zkušenosti a rady sem.Díky

reagovat 5.2.2009 13:16 - xy

V příspěvcích Gamblerství zde na doktorce je spousta těch, co hráli, hrají nebo těch, co měli nebo mají s těmito lidmi co do činění (viz. já - bývalá manželka gamblera). Zkuste to i tam, určitě se někdo zapojí.

reagovat 5.2.2009 16:17 - anonymnihraci

Děkuju moc, napsala jsem příspěvek tam

reagovat 8.10.2009 07:23 - PavelX

Ahoj, píšu bakalářskou práci...

Ano jsem dlouhodobý patologický hráč. Jsem schopen Vám napsat hlavně to, že když se po cca 30 letech hráčství podíváte zpět vidíte jen tu pustinu a přitom je to pořád tak živé. Rád si budu s kýmkoli dopisovat - mám několik vysokých škol i v zahraničí a přitom jsem vnitřně i na venek úplná troska, která též dlouhodobě ničí vše okolo sebe.
Kontakt: lindane@seznam.cz
Jinak předpokládám, že Vaše bakalářská práce je již skončena - velice rád bych si ji přečetl - mohlo by to nám anonymním hráčům pomoci. Každý den bez hraní je dobrý. Musíme si uvědomovat, že může být ještě hůře když nepřestaneme hrát. Uvítám pokud mi též doporučíte cestu ven. Obecné postupy MUDr. Nešpora či dalších jsou jistě správné, ale když jste v tom tak ani to nestačí.
Děkuji moc

reagovat 4.12.2009 10:06 - murat

Ahoj,jsem ze Zlína a po dlouhé době jsem na netu.Rád tuto stránku využiju pro info.U nás ve Zlíně funguje klub anonymních hráču.Kontakt murat2121@centrum.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.5.2010 14:21 - Ambulance adiktologie

Dobrý den,
ráda bych Vám představila Ambulanci Adiktologie, která se nejen specializuje na uživatelé nealkoholových drog,ale i pro hazardní hráče a osoby jim blízké. Všechny služby jsou anonymní a zdarma.

Více na http://www.podaneruce.cz/cz/programy/ambulance-adiktologie/ambulance-adiktologie-ol.html
Díky

reagovat 8.6.2010 17:09 - Matěj

Dobrý den,chci se jenom zeptat, pokud patologické hráčství je klasifikováno jako nemoc, zda je možnost ho uznat jako nemoc z povolání? Zkráceně: Asi pře 4 lety jsem nastoupil do herny jak obsluha a do té doby jsem na hrací automaty ani nešáhl, dokonce jsem nevěděl, jak se hrajou. Během těch 4 let se u mě vyvinulo patologické hračství. Zruinoval jsem náš učet, téměř přišel o rodinu a dnes jsem ve fázi, kdy se musím jít lečit. Kdybych nenastoupi do této práce, nikdy by se nic podobného nestalo!! Napadlo mě, že bych zaměstnavatele mohl žalovat o náhradu škody (cca 800 tis.) a způsobenou psychickou ujmu, ale nevím jaká je naděje na úspěch. Nemyslete si, že jsem nějaký "vychcánek", valnou část případně vyhraných peněz bych věnoval na právníky pro další žaloby podobně postižených. Třeba je právě tohle cesta jak dupnout na prst pánům, co jezdí v lamborghinech koupených za naše rodinné rozvraty a slzami zaplacenými pěnězmi .Děkuju za odpověď

reagovat 1.7.2010 08:34 - občas čtoucí

Dobrý den,chci se jenom...

bohužel,u nás v česku toto neeliminuje,musel by jsi do ameriky,tam by jsi s takovou žalobou zřejmě uspěl,tady si to chlapče musíš hezky pěkně zaplatit ze své kapsy-dluhy a navštívit léčebnu,kde ti vysvětlí,že největší výhra ve tvém životě je NEHRÁT

reagovat 8.10.2014 22:34 - Zkušenosti s online hraním

Ahoj,
píšu rigorózní práci na téma online hráčství. Byla bych moc ráda, kdybyste mi Vy, co máte zkušenosti s online hraním, vyplnili tento dotazník:

https://docs.google.com/forms/d/1FXvVlX2DzXwghv-EyR509w6CXZ-4PoGWs2zi2klPLbE/viewform

Díky moc.
Lucie

reagovat 1.11.2016 12:45 - Lenka2

Ahojnebo Dobrý den každý den si tady čtu nové příběhy .A při tom jsou všechny stejné prázdné konta bez rodiny atd. Tohle vše mám i já za sebou a proto se musím vyléčit a diky Vám všem że nám pomáháteotevřít oči škoda že jsem vás nenašla dřív.Zatim se mi daří bez automatů žít a hlavně cítím se líp

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *