Anona ostnitá

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.3.2013 13:15 - Ondra

Zdravím,

neví tu náhodou někdo, kde by se daly sehnat plody ovocného stromu Graviola (Anona ostnitá)? Narozdíl od banánů a dalšího tropického ovoce se s tím v normálním obchodě bohužel nesetkáte.

reagovat 28.3.2013 15:45 - David

Plod anony v ČR neseženete, ale dají se zehnat výtažky z tohoto plodu, které údajně léčí rakovinu. V této souvislosti bych se rád zeptal, jestli tady je někdo, komu výtažek z anony pomohl při rakovině.

reagovat 28.3.2013 15:55 - Tomková

Dle různých zdrojů by měla anona být účinnější, než chemoterapie, přitom bez vedlejších účinků. Mám tedy stejnou otázku jako David. Zkoušeli jste někdo při rakovině tyhle výtažky?

Full Spectrum kurkumin

reagovat 28.3.2013 16:55 - B.K.

Rakovinu by měly ničit acetogeniny obsažené v listech anony. Rostlina je to ale v naší zemi mnoha lidem neznámá, takže těžko se najde někdo, kdo ji v Česku vyzkoušel. Ale moje tchýně tvrdí, že si pomocí ní vyléčila letitou boreliózu.

reagovat 28.3.2013 17:06 - Kořínková

Anonona graviola mě taky zajímá, protože švagr (38 let) má rakovinu prostaty. Pokud máte někdo zkušenost, dejte vědět. děkuji

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.6.2015 09:12 - Štěpánka

Dobrý den, zajímá mně zda se může pít alkohol (pivo) na anonu forte. Zda to nemůže mít vedlejší účinky nebo zda to nesnižuje účinnost. Děkuji

reagovat 20.9.2015 10:56 - Solařík

Plod anony v ČR neseženete,...

Ovoce anona ostnitá jedl můj bratr a vyléčilo mu to rakovinu prostaty. Čerstvý plod anona je prý stokrát účinnější než listy, ze kterých se dělá odvar. Bratr si nechával plody anona na zakázku dovážet jedním velkoobchodem s exotickým ovocem.

reagovat 28.9.2015 22:13 - andrea

Nůžu kombinovat anoneu s chemoterapii a biologickou léčbou,máte někdo zkušenost?
Dík moc

reagovat 28.9.2015 23:26 - H

Nůžu kombinovat anoneu s...

andreo, zcela určitě ano. A pokud někdo napíše ne, neberte to vůbec v potaz. Přírodní léčba se podává vedle té medicínské, nikdy jinak. Jsou léčitélé, kteří tvrdí opak a berou si tak na svědomí lackdy zbytečnou smrt. Nejlépe vám odpoví váš onkolog. A věřte, že to, co píši já.
Bylinky nezaberou každému, navíc nemáte jistotu, kolik léčivé látky v nich je. Jak píše nahoře, že v listech je toho málo a podobně. Prostě léčitele a byliny zásadně vedle léčby medicínské, ať je jakkoli chemická. Bohužel, zatím jinou léčbu neznáme.Držím vám palce a hodně psychické síly. Protože mnozí se sesypou a stres dělá své...

reagovat 29.9.2015 10:17 - Andrea

andreo, zcela určitě ano. A...

Děkuji Vám za odpověď.
Samozřejmě bych se nevzdala medicínské léčby,ale chtěla bych jí podpořit přírodní/alter.medicínou/,udělat maximum pro léčbu.Mám jen strach,aby bylinky nějak nereagovaly s chemoterapii a biologickou léčbou,nesnižovaly nebo naopak nezvyšovaly učinnost podávaných látek.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *