Anona ostnitá

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.3.2013 13:15 - Ondra

Zdravím,

neví tu náhodou někdo, kde by se daly sehnat plody ovocného stromu Graviola (Anona ostnitá)? Narozdíl od banánů a dalšího tropického ovoce se s tím v normálním obchodě bohužel nesetkáte.

reagovat 28.3.2013 15:45 - David

Plod anony v ČR neseženete, ale dají se zehnat výtažky z tohoto plodu, které údajně léčí rakovinu. V této souvislosti bych se rád zeptal, jestli tady je někdo, komu výtažek z anony pomohl při rakovině.

reagovat 28.3.2013 15:55 - Tomková

Dle různých zdrojů by měla anona být účinnější, než chemoterapie, přitom bez vedlejších účinků. Mám tedy stejnou otázku jako David. Zkoušeli jste někdo při rakovině tyhle výtažky?

Solgar 7

reagovat 28.3.2013 16:55 - B.K.

Rakovinu by měly ničit acetogeniny obsažené v listech anony. Rostlina je to ale v naší zemi mnoha lidem neznámá, takže těžko se najde někdo, kdo ji v Česku vyzkoušel. Ale moje tchýně tvrdí, že si pomocí ní vyléčila letitou boreliózu.

reagovat 28.3.2013 17:06 - Kořínková

Anonona graviola mě taky zajímá, protože švagr (38 let) má rakovinu prostaty. Pokud máte někdo zkušenost, dejte vědět. děkuji

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.6.2015 09:12 - Štěpánka

Dobrý den, zajímá mně zda se může pít alkohol (pivo) na anonu forte. Zda to nemůže mít vedlejší účinky nebo zda to nesnižuje účinnost. Děkuji

reagovat 20.9.2015 10:56 - Solařík

Plod anony v ČR neseženete,...

Ovoce anona ostnitá jedl můj bratr a vyléčilo mu to rakovinu prostaty. Čerstvý plod anona je prý stokrát účinnější než listy, ze kterých se dělá odvar. Bratr si nechával plody anona na zakázku dovážet jedním velkoobchodem s exotickým ovocem.

reagovat 28.9.2015 22:13 - andrea

Nůžu kombinovat anoneu s chemoterapii a biologickou léčbou,máte někdo zkušenost?
Dík moc

reagovat 28.9.2015 23:26 - H

Nůžu kombinovat anoneu s...

andreo, zcela určitě ano. A pokud někdo napíše ne, neberte to vůbec v potaz. Přírodní léčba se podává vedle té medicínské, nikdy jinak. Jsou léčitélé, kteří tvrdí opak a berou si tak na svědomí lackdy zbytečnou smrt. Nejlépe vám odpoví váš onkolog. A věřte, že to, co píši já.
Bylinky nezaberou každému, navíc nemáte jistotu, kolik léčivé látky v nich je. Jak píše nahoře, že v listech je toho málo a podobně. Prostě léčitele a byliny zásadně vedle léčby medicínské, ať je jakkoli chemická. Bohužel, zatím jinou léčbu neznáme.Držím vám palce a hodně psychické síly. Protože mnozí se sesypou a stres dělá své...

reagovat 29.9.2015 10:17 - Andrea

andreo, zcela určitě ano. A...

Děkuji Vám za odpověď.
Samozřejmě bych se nevzdala medicínské léčby,ale chtěla bych jí podpořit přírodní/alter.medicínou/,udělat maximum pro léčbu.Mám jen strach,aby bylinky nějak nereagovaly s chemoterapii a biologickou léčbou,nesnižovaly nebo naopak nezvyšovaly učinnost podávaných látek.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *