Anketa:velkomesto-male mesto-vesnice?kde radeji zijete a proc?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.1.2010 01:26 - P.

Anketa:velkomesto-male mesto-vesnice?kde radeji zijete a proc?

reagovat 3.1.2010 15:08 - jana

Teď žiju v menším městě, je tu problém sehnat práci, není tady žádná kultura, ale je tu klid a velké sportovní vyžití. Snažím se dostat v práci ve velkoměstě, chtela bych žít nakraji, připadne mi to nejlepší řešení.

reagovat 3.1.2010 16:54 - Dan

Každýmu vyhovuje něco jinýho. Těžko soudit. Nesnáším ale takový to nadávání na vesnický burany zrovna tak jako napadání pražáků. Prostě každý místo má svý klady a zápory a každej ať si zvolí co je mu bližší.

reagovat 3.1.2010 18:34 - Romana

Ja nejradsi velky mesta,da se kam jit a i ta atmosfera na me pusobi lip ale bohuzel bydlim v malim meste a sem tu nestastna ale nevim jak se bez penez dostat do velkyho mesta,dneska je tezky se nekde chytnout,jeste kdyz mam 5 letyho syna.

reagovat 3.1.2010 18:43 - Gabča

Každýmu vyhovuje něco jinýho....

já žiju v obci,která má 120 obyvatel někdy je to super všichni se známe,ale na druhou stranu je to děs ta drbárna.Takže má to svoje pro a proti

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.4.2013 16:05 - Iveta

Jinak já žiji od malička...

Roberte, dík za pochvalu :-)
Prosímtě v 35 máš ještě velkou část života před sebou, proč by jsi to měl na vesnici dobouchávat? Vždyť se vždycky můžeš odstěhovat, nebo ne? Co tě tam drží?

reagovat 26.4.2013 16:10 - Iveta

Hlasuji pro město. V...

Nejvíc mě dojímají tady ty kecy o přírodě. Jestli příroda jsou ty mouchy, slepice, štěkající psi u každé chalupy, pole s jetelem prožrané slimáky a zasviněný zelený rybník, tak pěkně děkuji.
A ten vzduch...ha ha...v zimě je horší než ve městě. Vesničani si nechají pro korunu vrtat koleno, a tak spalují odpadky, pet láhve a posrané plíny a zamořují vzduch celému okolí..fujtabl tohle teda ve městě nemáme.

reagovat 27.4.2013 13:26 - Margita

Moc se mi líbí jak to Iveta popsala a ještě pravdivě:-) já sama sem z okresního města ale líbilo by se mi bydlet u velkoměsta a zároveň mít někde malou chatku někde na samotě ne ale na vesnici ale u lesíka u řeky a poslouchat šumění stromů a řeky a relaxovat a pak se zase vrátit do tepu velkoměsta slyšet cinkání tramvají,zvuky kamionů prostě mam ráda když se to střídá ale zaprděná vesnice se zvířatama mě vůbec neláká a nesnášim štěkot psů ale bohužel už je jich moc i na sídlištích ale to je zase jiné tema.

reagovat 27.4.2013 14:08 - .

Ve velkoměstě bych si připadala jak krokodýl Dundee v New Yorku a na vesnici žijou samý drbavý báby a vesnický burani, křupani, takže já hlasuju pro menší město.

reagovat 14.9.2014 17:17 - P.

Asi postupem casu zjistuji ze mensi mesto s deseti tisici obyvatel je asi nejlepsi.Clovek si vsude dobehne pesky za 5 az 10min ,markety tu taky jsou,urad a poliklinika taky,autobus a vlak taky,za mestem priroda..Ve velkym meste je sice zivejsi atmosfera,ktera ma taky neco do sebe ale nadruhou stranu vic cvoku,bezdaku,otravnych dileru atd..A vesnice to je zase vsechno z ruky,nejaky jeden kramek a plno duchodcu,spatny spoje vsude to by mi taky nebavilo.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *