anketa : sex ženy s 2 mužmi

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.9.2006 17:04 - niky

zajímal by mně váš názor na sex ženy a dvou mužů na takzvaný sendvič
1- libi neno ne
2- provozuji ano nebo ne
3- pocity a podobne připominky
4- s kym (manžel + milenec apod.)

reagovat 1.10.2006 22:53 - Milovník dobrého krmení

Sendviče já moc rád. Zejména s majolkou a šťavnatým masem uprostřed, čerstvým zeleným salátkem nahoře, rajčatem, okurčičkou a šunkou dole. Mňam, vřele všem dopoučuji!

reagovat 2.10.2006 22:04 - duck

Ta představa mě moc vzrušuje,když by jsme byly na moji ženu dva,ale ve skutečnosti si to moc nedovedu představit.Jednak bych se možná nevzrušil a za druhé - ta žárlivost...Jinak druhého chlapa nahrazujeme pomůckami a je to super.

reagovat 4.10.2006 14:06 - Lada

tak s tím mám zkušenost poměrně..... zajímavou.... ale abych odpověděla na otázky: 1- líbí, 2- zkoušeli jsme to (zatím) jen jednou, 3- byl to fakt zvláštní zážitek, snad to chtělo (napoprvé) mít trošku popito- čistě do nálady, pro uvolnění-, protože se pak projevila (asi na všech stranách) jistá nervozita a vůbec něco tomu chybělo... (no, určitě se na tom taky podepsal fakt, že vedle v pokoji spala matka mého přítele a my jsme ani neměli zamčené dveře :)) jinak já jsem s tím souhlasila bez nějakého přesvědčování, ale přesto jsem si připadala v některých chvílích buď jako ta zneužitá nebo úplně naopak jako bezohledná dě***! víte, přítel to pak dost zbrkle ukončil s tím, že má strach, aby nepřišla máti a následně se mi přiznal, že strašně žárlil, že už to nikdy nechce zkoušet (a přece teď zase přišel s tím, že po tom touží ještě víc, než kdy jindy, tak nevím... ale to sem už nepatří), 4- s přítelem a s naším společným kamarádem. Pokud bych to měla nějak stručně shrnout- rozhodně do toho, bude-li příležitost, půjdu, celkový zážitek je sice mírně rozpačitý, ale tak vzrušující a rajcovní, že si myslím, že nabírání zkušeností v tomto směru stojí určitě zato!

reagovat 4.10.2006 15:29 - Olga

1-moc líbí.2-provozujeme 2krát do měsíce,3-poprvé zvláštní těd normální,4-manžel+milenec,je to nádherá když jednoho kouřím a druhy mě souloží.Vřelé doporučují.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.10.2015 17:44 - Fredy

Láska a sex spolu tak docela...

Krásné soužití !!
Co bych za to dal, tak krásně žít ve 3ce!!

reagovat 20.1.2017 13:39 - Ajka

Která jste to nezažila tak to nedovedete pochopit protože takový rajc by muselo probudit i holku frigidku.Provozujeme to jednou za 14 dní a už si voláme že se nemůžeme dočkat.Je to naprostý duševní očistec.

reagovat 21.1.2017 12:45 - Dana

Souhlasím s Ajkou, ta která to nezažila tak neví co to je. Ten pocit plnosti a ještě když se oba muži dostanou do té správné frekvence a spolupráce tak vás dostanou k takovému tranzu že ani nevíte co se děje a je to jeden orgasmus za druhým. S manželem a mým kamarádem to děláme jednou za měsíc a je to suoer.

reagovat 21.1.2017 12:46 - Tohle

Souhlasím s Ajkou, ta která...

je jediné,co mě také lákalo vyzkoušet.

reagovat 21.1.2017 20:08 - Klára

I já to můžu doporučit!
Je to primárně v extázi, když ti dva si sednou do noty a jsou v kopulačních pohybech sladění , nevím kde jse a co dělám, neznám čas !!!!Jsem úplně mimo a jeden orgasmus za druhým!!
Manžel s přítelem jsou nejvíce sehraní ! Měla jsem dva kamarády a nic moc , jejich souhra naprosto kolaps!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *