ANKETA - NEVĚRA V TĚHOTENSTVÍ

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.4.2007 20:10 -

ahoj, po kouknutí do diskusí "Jak říct těhotné manželce, že ji chci opustit" a "Jsem milenkou čerstvého otce" nebo "Anketa - líbí se vám těhotné ženy" se docela bojím otěhotnět, ačkoli s přítelem to plánujeme.Chci se zeptat hlavně vás, mužů, zda jste partnerce v těhotenství zahýbali a zejména jaké jste k tomu měli důvody.Pokud možno, přidejte i jaké máte zaměstnání a zda vaši kolegové to dělají běžně nebo ne.Díky, Evča

reagovat 19.4.2007 21:35 - Lukáš

Moje manželka neměla v jiném stavu vůbec chuť na sex, po 3 měsících jsem fakt uvažoval o nevěře. Nakonec sama přišla s tím, že mi bude pravidelně dělat orálek a tím se to bez problémů překlenulo. Bohužel řada mých kamarádů nebo kolegů z práce neměli tak chápavé těhulky jako já a tak nejmíň půlka nevěrná byla. Obávám se, že to je dost běžný, ale nemyslím, že by to narušilo vztah, teda pokud se to manželka nedozví.

reagovat 20.4.2007 00:09 - Matouš

Jo, Plzákova výchova se v Česku neztratí. Zahýbat,Zamlouvat, Zatloukat!!!! že je vám to povědomý. Tak chlapi, když chcete sexík, nechtějte svatbu a hlavně dětičky. Protože nevím, co může čekat žena od chlapa, kterej jí udělá děcko a pak s ní v těhotenství nevydrží. A ještě se bude vymlouvat, že pro něj ztrácí přitažlivost. Asi to jistí rozvod, že.

reagovat 20.4.2007 12:58 - 40+ žena

Byla jsem těhotná dvakrát a obě těhotenství jsem si užila vč. sexu do 9 měsíce, dodělávali jsme ještě vlásky, pokud muž chtěl, tak byl uspokojen i jinak, protože mužští to mají jinak a je třeba dbát na rodinnou pohodu. Přibrala jsem cca 12 kg, ale cítila jsem se velmi přitažlivá a do půl roku byly dole a jedna z prvních mých obav po návratu z porodnice bylo, zda mě sex ještě bude bavit, a bavil, šlo to, s nastřižením až po šestinedělí a trochu bolestivě, muselo se se mnou jako v bavlnce, podruhé bez nástřihu, byla to pohoda a nemohla jsem se dočkat, až šestinedělí skončí.Takže bych prosila mužům v tomto vyhovět, jsou jinak konstruovaní a to, že to ženě nevadí, že nemá sex, neznamená, že si muž na něm má udělat uzel. Nechápu váš postoj žen, že mužský si má odpomoct, jak umí, tak pak se trošku nesmíte divit, jak to vyřeší. Tohle mi bylo jasné už od osmnácti a navíc se sexualita musí hýčkat, tak o sebe oba dva musí dbát a ne, že když mám na toho svého/svojí papír, tak už se nemusím snažit.

reagovat 20.4.2007 13:26 - Jana

Pokud chlap za něco stojí, tak pochopí, když žena nemá chuť, zvlášť když nosí jeho dítě. A dělat něco, jen z důvodu, že by se to mělo, no tak to není nic pro mě. Asi mám kliku na muže.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 31.5.2012 14:45 - ....

Sorry, preklep. Ne "devil" ale "debil" tam melo bejt :-)

reagovat 31.5.2012 15:12 - p.jojo

Ja zazil i tehotne normalni zenske ze byli za vlastniho tehotenstvi neverne.
Jedna mela dlouhodobe pratelstvi, druha chodila si "doplnovat" sex pravidelne ale dite bylo manzelu ...

reagovat 1.6.2012 06:55 - :-)

:-) tím jsi asi dost z těch některých hysterek, který uměly jen odsuzovat, dost zarazil

reagovat 3.9.2018 15:12 - Deny

Ja zazil i tehotne normalni...

Také znám holku co byla nevěrná v těhotenství. Chlap to zjistil a rozesly se chvíli po porodu. Je to málo časté ale děje se to. Nicméně já bych své těhotné ženě nikdy nezahnul i kdybych si ho musel celý těhotenství honit.

reagovat 3.9.2018 20:44 - Roman

Pokud chlap za něco stojí,...

Jistě, máš pravdu, ale nic se nemá přehánět.Dost chlapů dnes nakupuje, vaří i pere. nádobí myje, a pak žádný sex? Proč se potom ženit?Nemyslím jen absence v těhotenství, ale obecně. Ženská to nepotřebuje,a chlap má smůlu? Ní pak mají smůlu ony...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *