ANKETA - kolik párů vyzkoušelo trojku či více ?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.4.2009 11:28 - Martin

Vyzkoušeli jste někdy s partnerkou/partnerem trojku? Bylo to s holkou či s klukem? Nebo jste rovnou dali 4ku nebo 6ku? Byli jste na swingers? Hlasujte (2+H = vy plus holka; 2+K = vy plus kluk; 2+2 = čtyřka (dva páry); 2+2+2 = samozřejmě šestka = tři páry; 2+K+K = pár plus dva kamarádi; SW(10) = swingers deseti lidí)

reagovat 20.4.2009 12:13 - Tvoje starosti

bych chtěl mít hlupáku!

reagovat 20.4.2009 12:14 - Patrik

To záleží na partnerce. Já jsem zažil sex na trojku se dvěma kámoškama a dělali jsme to asi půl roku celkem pravidelně. Rád na to vzpomínám.

Současná partnerka o ničem podobném nechce slyšet. I když na swingers jsme byli. Ale jenom na čumendu, zapojit se s jinýma ženama jsem neměl dovoleno. Ale pak jsme si to "rozdali" spolu. A je to zajímavý zážitek i s vlastní partnerkou uprostřed souložících lidí. Účastníků tam bylo kolem 30. Doufám, že se mi to podaří brzy zopakovat.

reagovat 20.4.2009 12:16 - Kocourku, ty jsi KRETÉN

Kocourku, ty jsi KRETÉN

reagovat 20.4.2009 12:19 - HIVK

2+H+H+K+H+K+K+H+SW+H+K+SW+K+H+SW+2HK+K+H+SW+SW

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.11.2012 23:08 - Fanda

swingers je můj...

Pověz, jak ses k tomu dostal a s kým si tam byl? S manželkou?

reagovat 15.11.2012 20:30 - Kája

Před asi pěti lety jsme potkali na večírku kamaráda z vedlejšího města. Žena mi říkala, že by mohl přespat u nás, mě se to moc nelíbilo, ale když jsme odcházeli, ještě to připoměla a tak šel s námi. Doma jsme si ovíněni povídali, nakonec jsme spali všichni tři spolu v ložnici, a vidět tak úžasně vzrušenou ženu byl superzážitek, i přes určitou žárlivost. On si brzy našel přítelkyni, tak jsme to nezopakovali. Manželka s nim ale nedávno mluvila, že prý ten zážitek přítelkyni řekl, a chtěli by to s námi zkusit, tak jsme to o prázdninách, když byli děti na táboře, prubli. Bylo to skvělé, cítit po těch letech nahé tělo jiné ženy,a její kundičku, a přitom vědět, že nepodvádím manželku (když se na mě u toho dívala). A zřejmě to ještě nekdy zopakujeme.....

reagovat 24.1.2013 11:11 - Horal

Nevyzkoušel, ale láká. Nejvíc samozřejmě trojka dvě ženy, nebo s dalším párem. Kdyby mne žena přemlouvala, tak bych ji dopřál i druhého muže. Zatím jsme ve fázy diskusí, ale kdo ví...

reagovat 25.1.2013 11:14 - Janička

Zažila jsem nedávno ve variantě 2 holky a chlap. Ten mužskej je můj bejvalej a holka jeho aktuální milenka, všichni jsme se před tím znali, chodili do hospody s partou atd.
V podstatě se na mě domluvili, on věděl, že jsem v posteli dobrá a jí jsem se líbila :) Nutno dodat, že s bejvalým jsme občas souložili i po rozchodu.
Vtipný bylo, že jsem si až do tý osudný noci myslela, že mě holky vůbec nerajcujou (měla jsem jen jednu nic moc zkušenost z mládí) a že to nepůjde.
A po pár minutách jsem zjistila, že tahle holka mě teda rajcuje veeeeelmi.

Bylo to absoulutně výborný, po technický a fyzický stránce nepřekonalelný, bejvalej pak řikal, že mít v posteli dvě divošky byl vždycky jeho sen a splnil se mu do posledního puntíku :)
ALE kdyby byli pár, nešla bych do toho ani za nic, to nedělá dobrotu (zažila jsem kdysi - já+přítel+moje kamarádka).

reagovat 1.2.2017 22:23 - Olina

Když seš nadržená tak jedině SW párty,to si užiješ to se ti ta kun čka nezastaví

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *