Anketa - hezké písničky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.11.2005 21:22 - Romča

Existuje tolik hezkych písniček tak pište jaké se líbí vám. Zajímají mě hlavně romantické balady ale klidně pište cokoliv :-)

začnu:
REM - Everybody Hurts
Bryan Adams - Everything I Do
Berlin - Take My Breath Away (z Top Gunu)

reagovat 7.11.2005 22:46 - Jana

cokoliv od R.E.M.

reagovat 8.11.2005 06:03 - Pavel Obalil

Což takhle pustit si rozhlas po drátě? :):):)

reagovat 8.11.2005 09:14 - Tom

Westlife - Mandy

reagovat 9.11.2005 12:05 - Scooter fanda

Treba i was made for loving you,ale verze od Scootra,ale Scooter je fakt dobry

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.1.2013 09:53 - !

Deti z Pirea, Mam maly stan, Karneval atd.

Ty dovezene pseudopisnicky prekypujici anglikanismy kde chybi cit pro hudebnost a melodii s tim neustalym tuc tuc tuc a rap rap nestoji zanic.
Tak jako spravna opera pry vyzni jen v italstine, tak nas pocit slyseni je uzpusoben nasemu tempu a kolisani mluvy.

Ono ale kdyz do 50 let vymizi cestina z evropskych jazyku, tak je to jedno. Tak klidne to vase "half of frame"

reagovat 9.1.2013 11:29 - !

To jsou samý starý...

ja vim, ze jsem to prehnal, ale je to protipol tech neznamych "umeleckych" skupin
ale hlavne ze to zni anglicky, ze jsou upoceni a visi na nich kila zeleza

reagovat 9.1.2013 11:39 - Simča

Momentálne Leonard Cohen vo všetkých jeho podobách. Treba len zavrieť oči, vnímať hlboký trošku zastretý hlas a pridať štipku fantázie.. I am your man .. stále dokola, neviem sa jej nasýtiť.

reagovat 5.9.2016 18:48 - brbouba

Každému se líbí něco jiného. Já znám spousty písniček z 80. 90. let, které se mi velmi líbí a občas je slyším i z rádia, ale pokud se o své oblíbené písničky s někým podělím a nabídnu ji k poslechnutí, většinou se setkávám s tím, že se tomu druhému ta píseň nelíbí a on mi zase na oplátku pustí nějakou jinou píseň, která se nelíbí zase mě...Proto si raději to, co se mi líbí, nechávám pro sebe. Každý máme jiný vkus, no. Jsou písně, které se mi předtím zprvu nelíbily, ale pak se mi třeba ve spánku zdá nějaký příjemný sen, nebo se mi stane nějaká milá událost, při níž se mi přehraje v mysli daná píseň, a najednou to přehodnotím a začne se mi líbit. Hodně písniček si spojuju s nějakou momentkou, událostí, zážitkem a díky tomu je rád poslouchám, protože při poslechu si hned vybavím danou událost.....
K Prvnímu příspěvku - co se týče R.E.M. tak ty zbožňuju, ale Bryana Adamse moc nemusím - vadí mi jeho hrubý hlas, ale jen jediná píseň se mi od Bryana Adamse líbí a to píseň "do i have to say the words", ....dále jsou to skupiny převážně z 80. - 90.let, (ale i starší) - Bangles, Belinda Carlisle, Bee Gees, Toto, Chris de Burgh,Pet Shop Boys, Queen, Fine Young Cannibals, Village People, INXS, Bruce Springsteen, Den Harrow, Def Leppard, OMD, Roxette, Savage Garden........dál se rozepisovat nebudu, jsou jich stovky. Od každého interpreta se mi obvykle líbí tak jedna až tři písničky... Poslouchám-li další od stejného interpreta, už se mi obvykle nelíbí, proto si nekupuji celé CD jen kvůli jedné písničce (v domnění, že i ty ostatní písničky by mohly být pěkné - čemuž většinou tak není), ale raději stahuju z You Tube, nebo poslouchám rádio. Poslouchám zkrátka od všeho něco, jen ne dechovky a tvrdý rock.
Jsem starší generace a možná proto nejsem nakloněn dnešnímu stylu hudby, kde je to samý Rap a Hip Hop, Tuc Tuc atp...tohle já neposlouchám.
Jo a dnes by zpěvák Freddy Mercury oslavil 70.narozeniny, Queen poslouchám taky moc rád

reagovat 5.9.2016 19:07 - sdfg

Každému se líbí něco...

Od skupiny Queen je asi nejlepší skladba Innuendo. Jinak poslouchám pop, rock, filmovou a elektronickou hudbu, ale často i klasiku.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *