Uz s aniekto vyliecil sam z choroby pomocou vlastnej moci podvedomia a myslienok?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.11.2007 12:57 - Miss

Ahojte, zo stresu a smutku, ktorý pocitujem s ami nakopili nejake zdravotné problemy, celou silou sa chcem z toho dostat, uz ma nebavi chodit po doktoroch a cakat na diagnozy, chcem sa opýtat ci s aniekto sam dokazal vyliecit z psychickych, ale najma fyzickych chorob uplne sam pomocou vlastnej moci podvedomia, opakovaním si pozitívnych formuliek a predstavami, ze je vsetko dobre a v poriadku. Dakujem za vsetky prispevky.

reagovat 14.11.2007 13:09 - JAN

Miss: Zkus Sankalpu, prý to pomáhá. Něco o ní najdeš na netu.

Ale asi nejvíc pomůže změna všeho co doposud děláš, čím se obklopuješ a naučit se víc dělat jen pro sebe a mít se ráda.

Podívej se na diskusi "Jak se odpíchnout od totálního dna?"

reagovat 15.11.2007 20:58 - Granvin

Základem je zjistit kde je problém - proč máš ty dané potíže, což sám určíš asi jen těžko:(

Ale poté, co víš, kde je zakopaný pes se řada potíží spravit dá:)

reagovat 16.11.2007 12:52 - K

Ahoj Miss, určitě to jde. Uvedu příklad, který sice není řešením, ale přesto dokazuje, jak mocná je autosugesce. Měla jsem těžký atopický ekzém, bylo to k zešílení, hledala jsem důvody, proč ho mám, zkoušela různé věci včetně vegetariánství, makrobiotiky, absence kortikoidů, ovesných koupelí.... a nic. V největším zoufalství jsem si vsugerovala, že to mám určitě hormonální, z toho, že jsem vysadila antikoncepci (to byl taky jeden zoufalý pokus o změnu) a začala jsem ji po dlouhé době znovu užívat. A ejhle, placebo efekt se dostavil v nebývalé intenzitě do dvou týdnů. Ekzém, v té době vhodný k hospitalizaci, mi úplně zmizel, i z těch nejzarytějších ložisek. Měla jsem krásně čistou kůži. Ale protože příčinu jsem neodstranila a byl to jen placebo efekt, tak se mi po dvou týdnech ráje rozlezl znova po celém těle.

Absolvovala jsem i tzv. "léčení na dálku" a v té době tomu opravdu věřila. Nebylo to zázračné uzdravení, ale autosugesce zabrala i tehdy - výrazné zlepšení na nějakou dobu.

Takže "víra tvá tě uzdraví" platí, ovšem bez odstranění opravdové příčiny jenom na chvíli.

Z mé zkušenosti.

Každopádně doporučuju změnu pohledu na život, tvrdou práci na sobě radost ze života...je to moc těžké, já vím.

Je možné, že prapříčinu zdravotních problémů nikdy nenajdeš a neodstraníš je. Ale s pozitivním přístupem k životu se s tím lépe smíříš a ty problémy budou určitě snesitelnější a menší.

reagovat 16.11.2007 20:35 -

Nejlepší jsou antidepresiva, zkus je a život bude najednou veselejší!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.11.2007 20:35 -

Nejlepší jsou antidepresiva, zkus je a život bude najednou veselejší!!!

reagovat 26.3.2009 11:34 - jaro

ja som styri roky chodil psychiatrovi a jedol lieky,lebo mi byvalo zle.potom ma zacala frajerka podvadzat s kamosom, a rozisli sme sa.lieky som prestal brat a neberiem ich aj pat rokov a je mi fajn. takze pricina bola ona a som jej vdacny :))

reagovat 26.3.2009 13:52 - LÉTO

No tobě bylo blbě,že jsi s tou babou chodil........,ale poděkovat bys měl kámošovi-že tě té zmije zbavil.....jak je na tom,taky žere prášky? :-(((

reagovat 26.3.2009 13:52 - LÉTO

No tobě bylo blbě,že jsi s tou babou chodil........,ale poděkovat bys měl kámošovi-že tě té zmije zbavil.....jak je na tom,taky žere prášky? :-(((

reagovat 29.3.2009 01:07 - Jíra

Mrzí mě, že obráceně to funguje mnohem rychleji a silně - člověk (a nemusí to být zrovna hypochondr) se soustředí na nějaký nepříznivý příznak, pozoruje se a ono je to čím dál horší jako skutečná nemoc. A pak s tím přestane (musí se zabývat něčím jiným) - a najednou je to pryč. Ale aby si poručil, prostě si to zakázal - to tak jednoduché není. To už spíš pomůže, co napsala nade mnou K: Vždyť je to původu hormonálního (nervového, z nevyspání, z pití, z nedostatku pití atd. čehokoli jiného), takže jasno.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *