Angličtina? Superlearning?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.9.2009 13:48 - David

Mám problém s angličtinou a jazyky vůbec. V horečkách a v tranzu jsem prý bezvadně mluvil anglicky. (vše mi říkali lékaři) To je důkaz toho, že tam něco musím mít. Hodně jsem se učil anglicky.Ve skutečnosti nejsem schopen nic. Chtěl bych zkusit nějaké alternativní metody. Prosím, jaké máte zkušenosti? Neporadili by jste mi nějakou firmu? Žiji v Praze, ale na týden mohu jet kamkoliv.

reagovat 10.9.2009 15:31 - David

Nevíte někdo adresu serveru, kde píší a inzerují anglicky mluvící občané žijící v Praze?

reagovat 15.2.2011 14:27 - Jak z podvědomí vytáhnout znalosti?

Mám problém s angličtinou...

V hypnotickém transu je možné nejen odblokovat problémy s kterými za mnou na hypnoterapii chodí klienti, ale je možné ohromujícím způsobem uvolnit nejen schopnost myslet v angličtině, ale i mluvit.

Informace o týdenním kurzu Angličtina s hypnózou najdete na: http://www.anglictina-s-hypnozou.com/

Libor Činka
Hypnoterapeut a specialista v metodách zrychleného učení, NLP, new superlearning

reagovat 12.12.2013 01:44 - David

Nevíte někdo adresu serveru, kde píší a inzerují anglicky mluvící občané žijící v Praze?

reagovat 12.12.2013 15:19 - nevěřte šarlatánům a podvodníkům

Libor Činka je samozvaný odborník (neviděl jsem u jeho jména akademický titul) a výborný obchodník, kterému obchody jen kvetou. Tj. je úspěšný, protože mu lidi platí. Problém je v tom, co lidem slibuje a nabízí.
Tvdím, že veškerý superlearning je čistý podvod. Pokud by to fungovalo, tak bych čekal, že takový pan Činka se bude pyšnit aspoň dvaceti státnicemi či zahraničními certifikáty z ovládnutí cizího jazyka, na úrovni proficiency (C2, např. briské CPE(. Přitom ono se jde naučit jeden cizí jazyk na úroveň C1 během roku a za dva roky na C2, pokud tomu člověk dá dosti času a úsilí. Fungují metody jako učení se slovíčkům s pravidelným opakováním, učení se gramatice a gramatickým drilům, dobré je poslouchat nahrávky MP3, kterým buď zcela nebo do značné míry rozumím, číst originální texty, konverzovat s cizinci atd. Žáci a studenti za rok z nulové či téměř nulové znalosti zcela plynně cizím jazykem mluvím, pokud tam chodí do školy. Malé děti se naučí ještě snáz a ještě rychleji.
Lze se naučit i jako samouk, samozřejmě to chce časem zařadit konverzaci s rodilým mluvčím, třeba přes Skype. Pak krom čtení a poslechu člověk zvládne i sám plynně mluvit. To knížky a gramatika nenaučí, plynulost se získá jen praxí.
Není třeba mít superrychlost např na učení se slovíčkům. Stačí se klidně učit 10-12 slov každý den, za rok to je přes 3,5 tisíce, případně cca 4 tisíce. Víc nemá cenu, protože ty slovíčka chce se učit s gramatikou, čtením, poslechem, konverzací atd. S touhle znalostí se jde i docela slušně domluvit.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.8.2016 14:55 - Petra

Pro me byla anglictina docela orisek..musela jsem se zapsat i na kurzy po skole abych mohla vyjet do zahranici a aspon neco se dorozumela.

reagovat 7.9.2016 22:50 - ROBO

Mám problém s angličtinou...

Ahoj ja chodím ešte na výšku ale v angličtine neexcelujem. Donútilo ma to doučovať sa doma a peniaze som sa zato vyhadzovať nechcel. Našiel som metódu Imitum : www.anglictina-bez-biflovania.sk/video-princip-vyuky-anglictiny-imitum denne venujem pár minút času a v škole mám menšie problémy určite to je super alternatíva na online doučovanie.

reagovat 11.10.2016 14:31 - markéta

Ahoj ja chodím ešte na...

Taky mám s tímto online kurzem vlastní zkušenosti a musím říct, že moc dobré. Vždycky jsem byla takový ten věčný začátečník, i když jsem se učila angličtinu prakticky celou základní i střední školu. Teď se učím něco přes půl roku podle online kurzu a už je to lepší a tím, že se učím skoro každý den, tak mám třeba menší problémy porozumět anglickým seriálům nebo obecným článkům. Některé slovíčka samozřejmě pořád neumím, ale na co narazím, tak si přeložím a napíšu na papírek a tak se zase učím další věci. Třeba klasické věci, co denně používám jsem si popsala a polepila papírky s anglickým názvem a člověk si hned zapamatuje víc věcí :)

reagovat 29.12.2016 16:52 - romana

Ahojte ja som superlerningom nemám žiadne skúsenosti ale veľmi sa mi páči metóda Imitum od anglictiny-bez-biflovania.sk Je te pekne spracovaná metóda zameraná na speakovanie nie gramatiku určite to každému odporúčam.

reagovat 19.3.2018 20:13 - Zita

Mám problém s angličtinou...

Podle mě se člověk naučí nejvíc, když dělá to, k čemu tu angličtinu vlastně chce umět - čtení, poslech hudby, filmů, lidí.. akorát to mluvení je těžké, když nemáte s kým. Proto jsem se vydal na jazykový pobyt s http://www.englishstay.cz/ , což mi pomohlo se osmělit a být při rozhovoru pohotovější.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *