Aneta Savarová

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.4.2012 15:34 - Kamil Petráš

Co říkáte novému přírůstku na ČT, Anetě? Mě tedy pořádně dráždí. Když tam vždy stojí, usedlá v kostýmu se sukní pod kolena,s nevinným výrazem ve tváři, hned se mi postaví. Představím si její tanga, její mini, které nosí ve volném čase,jaká je to dračice v posteli. Je to docela chytrý tah ČT udělat z ní na obrazovce takové usedlé neviňátko.

reagovat 1.5.2012 15:55 - re:

Co konkrétně na ČT dělá?...

Je jí 26 let (o 3 roky víc než mě) ale působí dost staře..navíc ani není Češka..nesympatická blbka !

reagovat 1.5.2012 16:32 - baba jaga

Je jí 26 let (o 3 roky víc...

Podle mne pohledná mladá žena. Nevyadá staře a pokud vím, cizinka to není. A i kdyby byla, tak co, je mi to u prdle. Mne zajímá obsah zpráv a ne kdo jak z moderátorů vypadá a co dělá v soukromí.

reagovat 1.5.2012 17:33 - xxx

Zasvítí, vyhasne, doufejme. Pokud to byl záměr ČT pak trapné

reagovat 1.5.2012 17:49 - re:

Podle mne pohledná mladá...

Savarová je pseudonym..Ve středu večer se prvně zahlásila z obrazovky: „Dobrý večer. Je 19 hodin a začínají Události, jasné a spolehlivé. Vítá vás Aneta Savarová.“ A pak referovala o krizi vlády, převozu zločince Pitra do Česka, amerických prezidentských volbách, pochybení policistů v kauze »namazánka« Janouška anebo diskriminaci Romů. Jen pár zasvěcených u televizí přitom v tu chvíli vědělo, jak falešná kočička k nim ve slušivém černém kostýmku promlouvá.
„Té holce se nedá věřit ani jméno!“ upozornila nás čtenářka z Uherskohradišťska „K nám na základku v Uherském Brodě chodila ještě jako Hajrullahiová. Až později si své albánské jméno změnila,“ napsala nám.

»Umělecký pseudonym« Anety Savarové je však jen úsměvnou prkotinkou ve srovnání s její rolí v propíraném skandálu s kolegou Janem Hrubešem. Když totiž ženatý zprávař v létě 2009 ukončil jejich románek, zhrzená Savarová jej obvinila ze sexuálního obtěžování a pronásledování! Falešně!

„Ten případ byl odložen, neboť k žádnému trestnému činu nedošlo,“ sdělil nám mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.3.2013 21:07 - ugdxuyf

Jste pěkně směšní debilové vy, co tu na Anetu Savarovou nadáváte, tak držte hubu. Mohlo by se Vám to vymstít. Jo a jste taky pěkní úchyláci vy co tady píšete ty nechutný věci o ni.

reagovat 8.3.2013 22:02 - ugdxuyf

Vás potkat tak Vám dám po hubě hajzlíci pervérzní!!!, a jestli ji někdo z ženských, co ji tu pomlouváte jak ty nejubožejší drbny závidí její fakt pěknou postavu tak ať jde do prdele a je u mě svině, kráva, a ubožák nejvyšší úrovně. Jestli Vám to dělá radost, vy primitivní sketičky tak běžte do hajzlu!!!!.... jo a VYSERTE SI oko...

reagovat 22.4.2013 05:01 - Niky

Jsem kluk a a takovým ženským jako je třeba právě Aneta, nebo Ewa Farna hrozně závidím, Chtěl byc mít takovou pěknou ženskou postavu.Líbilo by se mi předvádět se ve spodním prádle, jenom v kalhotkách a podprsence. Nebo mít takový krásný a velký kozy jako Lucie Králová....Být pěknou ženskou musí být nádherné......Ach jo.

reagovat 24.5.2018 19:19 - lg

Mně se nelíbí, jak někdo o Anetě Savarové napsal, byl to profesionální novinář, že se vdala a do práce nenosila ani snubní prsten. Tak to je tedy hrozné, někoho takto odsuzovat. To je přece osobní věc každého. Ten novinář by měl dělat něco jiného a ne toto povolání.

reagovat 24.5.2018 19:22 - lg

A ještě dodávám. Myslím si, že na této ženě lidem hlavně vadí to, že je hezká a že jí to závidí. Ať se každý stará sám o sebe, každý má v sobě špíny víc než dost.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *