andropenis

Archiv příspěvků

reagovat 22.8.2007 04:58 - dred

Milan: diky...informuj jak bude neco novyho

reagovat 22.8.2007 12:28 - Milan

Mám před sebou zrovna Penis+ a budu na to psát návod. Je to natahování "přes kladku". Má to výhodu, že se to dá nosit pod oblečenímm - ale jak tak koukám na ty fotky, tak to bude asi dost nepříjemné.

reagovat 22.8.2007 14:16 - Paja

Koupil bych nejaky natahovadlo taky, ale to jsou fakt rany. Neda se to nekde sehnat o neco levneji? JInak muzu rict, ze jsem zacal pravidelne delat to jelq cviceni. Uvidime co z toho bude. Delal jsem to predtim tak 3 mesice, ale hrozne nepravdelne. Takze z tech 3 mesicu to bylo asi cca 30 dnu po hodine. Obvod se zvetsil ze 14 na 15cm, ale do dylky ani chlup. Ted jsem to rozjel poctive tak uvidime. Dam vedet. Jinak mam ted 16cm delku a 15cm obvod. Zenska mi porad rika, ze kdyby to bylo aspon 22cm , tak by to bylo skvely. Ma to holt rada hodne hluboko, tak ji zbejva jen 30cm vibrator. Takze musim nekde ziskat aspon 6cm, lepe 10cm. Neprebejva nekomu? :-)Az koupim natahovac, tak to s tim cvicenim prokombinuju a dam vedet. Zatim budu psat kazdy mesic vysledky s cvicenim. Milane za kolik mas ty natahovace? (Andropenis, Penis+, Phallosan). Mimochodem uz je u nas ten Phallosan? Zatim teda jedinej vysledek je 1cm obvod pri jelq cviceni za mesic. Ale je to 100%, mereno asi 100x i prubezne.

reagovat 22.8.2007 14:31 - Milan

Ježííííš - z 15 na 22 - to si ho rovnou ufikni a zahoď. - Jsme drahý - ani to sem nebudu psát...

reagovat 22.8.2007 16:42 - dred

Paja: jaky jelq? mohl bys presne napsat jak to cvicis?nebo konkretni video ktery pomaha. dik....

reagovat 22.8.2007 17:40 -

Jirko, to's měl říct dřív! Před tejdnem jsem ten Andro-Penis vyhodil.

reagovat 22.8.2007 20:23 - dred

blbnes? ja ho ted kupuju pouzitej za 4 litry :D

reagovat 23.8.2007 11:41 - Paja

Tak to si ho teda ufiknu. Stejne tady asi nikdo nikdy nenapise jestli to funguje nebo ne. Hosi piste vysledky. To cviceni je na strankach,ktery nekdo napsal tady driv (asi pred pul rokem).Tak si to najdi.. Na tu sirku to funguje, dylka zatim nic. Napisu zas za mesic.Ted to delam poctive kazdej den. Je tady vubec nekdo, kdo ten adropenis pouzival aspon 12 hodin denne pul roku? At se neco dovime.

reagovat 23.8.2007 17:59 - dred

paja: ta stranka je tu http://www.enlargepenisguide.com/ mohl bys rict ktery si cvicil ty? je jich tam vic.....jinak myslim ze to je o hubu to zkouset tak moc.....ti prestane stat a ses vis kde...

reagovat 24.8.2007 16:21 - Paja

Tak o tom stani bych pochyboval. Kdybys vedel co uz vydrzel... Delal jsem nekolik let erotickej chat s holkou. Ze zacatku nic moc a pak uz stal na povel i nekolik hodin v kuse. Je docela dobry se to naucit. Takze kdyz chci, tak proste stoji at se deje co se deje. Může do něj třeba hryzat, mlátit nebo cokoliv. Je za ty léta zocelenej. Delam ten jelq a natahovani do stran. To ostatni ma pro me slabou ucinnost. To vubec necejtim zaber i kdyz bych se za nej povesil. Ale rikam, nejsem typickej vzorek.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

reklama
reklama

Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR

Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Sex a vztahy > Andropenis

registrace | přihlásit se

Vyzkoušejte nový, výrazně rychlejší Internet Explorer 10 Stáhnout Internet Explorer 10

Zavřít