Anální orgasmus

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.7.2004 21:33 - kokrouč

Rád bych otevřel tuto debatu, protože jsem měl osobní zkušenost s ženou, která měla orgasmus při análním styku, bez dalších jiných dotyků. A musím říct, že ne ledajaký orgasmus. Podle jejích slov byl mnohem intezívnější, hlubší a jaksi "temnější".
Asi 4-5x ho měla tak silný, že omdlela, nebo alespoň byla bez sebe.
Zajímalo by mě, jestli je tohle opravdu tak vyjímečná zkušenost.

reagovat 8.7.2004 01:30 - Oliver Cromwell, LP

Ja jsem poznal dve zeny, ktere lehce dosahly orgasmu pri analnim styku. Dokonce jsem v nich ani nemusel byt, ale stacilo je drazdit prsty. Pri orgasmu sice neomdlevaly, ale tento druh drazdeni je velmi vzrusoval a orgasmu take dosahly pouze touto cestou, aniz bych se zaroven dotykal jejich prsou, klitorisu nebo proste kdekoli jinde.
Zpocatku jsem zcela zamerne zadne jine drazdeni a hlazeni nepouzival, protoze mne tato otazka take zajimala a byl jsem zvedav, budou-li schopne dosahnout uspokojeni pouze touto cestou.
Kdyz jsem pozdeji k laskani analu zaroven pridal i stimulaci klitorisu, tak opravdy silelym a pak rikaly, ze to bylo skvele prave diky te souvislosti s analem.

reagovat 8.7.2004 07:13 - Abby

to boys- jo je to tak.Funguje to.Důvod neznám.Erotogenní zony,nervová zakončení,body,co já vím.Fakt je,že to super.bye

reagovat 8.7.2004 09:17 - Renata

Myslím, že pokud dáma omdlívala, tak to byl opravdu kousek:o) Erotogenní zóna je to vskutku dobrá a nejen pro dámy:o)Pánové se někteří za to stydí, ale i oni si to umí řádně vychutnat,pokud to teda své partnerce dovolí:o)
Ještě jsem u sexu neomdlela.Jsem asi pozadu a mám co dohánět*-*
Měla bych si najít dobrého nejen análního přeborníka...nevíte o nějakém?:o)

reagovat 8.7.2004 10:28 - Hel

Mě se to stalo taky. Anální sex miluju. Je to o něčem jiném a v kombinaci s drážděním klitorisu mám pocit, že při orgasmu snad umřu. Taková je to síla...Já jsem strašně multiorgastická. Nevim čím to je.:-)))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.7.2018 12:15 - Miloš

Milousi jsi blbec, radši se...

Tak se vyjadřuj ty,já vás jen napodobuju.
Jaký je rozdíl mezi příspěvkem se sousedem ve výtahu a tím,že někdo stříká po zasunutí prstu do zadku.
To moje bylo alespoň společenské a ne individuální uchylárna.

reagovat 4.7.2018 12:36 - Milan

Anální orgasmus snad není téma jen pro muže a ženy,ale i pro muže a muže.
A nevíš jak je ten výtah dlouho jezdící.Já třeba hovořil oo výtahu na vyhlídkový mrakodrap,kde jsem viděl jednoho gaye tak s nadrženým pohledem,že ačkoliv sám pouze single hetero,ale solidární,jsem mu hned do nastavené zadnic strčil prst,on začal onanovat a stříkat.KDYŽ se dveře otevřeli tak již byl jan louže a tu sme svedli na chiens de merde,tzn. posrané psy.

reagovat 4.7.2018 12:41 - Milan

Samozřejmě i prudérní lidi diskutují na tomto fŕu a ti nejsou schopni pochopit,že nejen kolenoskopií se dá dosáhnot análního orgasmu.A tu podstupují všichni i ti nejprudírnější kaziškukové.

reagovat 5.7.2018 06:30 - Milan

Já třeba když si jdu koupit kondom ,který nějaký klient vyžaduje,tak si nandám venušiny kuličky a jdu do Žabky a tak se krásně připravím a sex je pak takový vymazlenější.

reagovat 8.7.2018 00:09 - Dan

Anální orgasmus snad není...

Ano Milane anální sex je i záležitost 2 mužů, ale to je věc, která se mi fakt hnusi. Chápu že teplousi to tak dělat musí, ale já píšu o análním sexu se ženou, žádný jiný mne neláká.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *