Anální orgasmus

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.7.2004 21:33 - kokrouč

Rád bych otevřel tuto debatu, protože jsem měl osobní zkušenost s ženou, která měla orgasmus při análním styku, bez dalších jiných dotyků. A musím říct, že ne ledajaký orgasmus. Podle jejích slov byl mnohem intezívnější, hlubší a jaksi "temnější".
Asi 4-5x ho měla tak silný, že omdlela, nebo alespoň byla bez sebe.
Zajímalo by mě, jestli je tohle opravdu tak vyjímečná zkušenost.

reagovat 8.7.2004 01:30 - Oliver Cromwell, LP

Ja jsem poznal dve zeny, ktere lehce dosahly orgasmu pri analnim styku. Dokonce jsem v nich ani nemusel byt, ale stacilo je drazdit prsty. Pri orgasmu sice neomdlevaly, ale tento druh drazdeni je velmi vzrusoval a orgasmu take dosahly pouze touto cestou, aniz bych se zaroven dotykal jejich prsou, klitorisu nebo proste kdekoli jinde.
Zpocatku jsem zcela zamerne zadne jine drazdeni a hlazeni nepouzival, protoze mne tato otazka take zajimala a byl jsem zvedav, budou-li schopne dosahnout uspokojeni pouze touto cestou.
Kdyz jsem pozdeji k laskani analu zaroven pridal i stimulaci klitorisu, tak opravdy silelym a pak rikaly, ze to bylo skvele prave diky te souvislosti s analem.

reagovat 8.7.2004 07:13 - Abby

to boys- jo je to tak.Funguje to.Důvod neznám.Erotogenní zony,nervová zakončení,body,co já vím.Fakt je,že to super.bye

reagovat 8.7.2004 09:17 - Renata

Myslím, že pokud dáma omdlívala, tak to byl opravdu kousek:o) Erotogenní zóna je to vskutku dobrá a nejen pro dámy:o)Pánové se někteří za to stydí, ale i oni si to umí řádně vychutnat,pokud to teda své partnerce dovolí:o)
Ještě jsem u sexu neomdlela.Jsem asi pozadu a mám co dohánět*-*
Měla bych si najít dobrého nejen análního přeborníka...nevíte o nějakém?:o)

reagovat 8.7.2004 10:28 - Hel

Mě se to stalo taky. Anální sex miluju. Je to o něčem jiném a v kombinaci s drážděním klitorisu mám pocit, že při orgasmu snad umřu. Taková je to síla...Já jsem strašně multiorgastická. Nevim čím to je.:-)))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.7.2018 00:09 - Dan

Anální orgasmus snad není...

Ano Milane anální sex je i záležitost 2 mužů, ale to je věc, která se mi fakt hnusi. Chápu že teplousi to tak dělat musí, ale já píšu o análním sexu se ženou, žádný jiný mne neláká.

reagovat 12.9.2018 09:07 - honza

Ano Milane anální sex je i...

při análním styku, já bych to navzal strč prst nebo penis do prdele, každopádně musí být od sraček, byl jsem k homoušům tolerantní, mám tři spolužáky kteří časem zjistili svoji orientaci, byli dobří kamarádi a nikdy nic nezkoušeli, znali jsme se a věděli že nejsem jako oni, poslední dobou však homíky nemám rád, moc se roztahují, chodí po chodníku do sebe zavěšeni, líbají se na veřejnosti, ale hlavně mě vadí ty jejich blbé pochody. Ať si buzarandí, ale někde doma a ne na ulici.

reagovat 13.9.2018 10:04 - Miloš

Dokud jsem nepotkal partnerku, který dělala tantru protože po rozpadu manželství pochopila, že je nutné se i milování věnovat a vědět co děláte, tak jsem se taky domníval, že anální hrátky jsou věc homosexuálů, a to nikoliv plnohodnotná, ale vlastně provizorium. Ani s ženami jsem se o anál nepokoušel a s jednou, která to tak měla moc ráda, jsem se miloval převážně klasicky, a strčil jí k tomu do zadku robertka. Moje nynější manželka bere sex a milování jako součást života, kterou chce mít bezvadnou a tak se šla učit tantru a aplikuje jí do života. Při milování mi několikrát hlasila zadek a anální otvor, jen tak zvenčí a dělala to běžně při orálu, takže jsem držel. I je to dost vzrušující. Pak mi nekolikrát strčila prst do zadku při orálu, kde už jsem jí i zarazil, neboť jsem měl obavu z defekace a že to není praktika pro muže. Došlo jí to a přinesla mi učebmnici tantry, kde je to popsáno jako běžná věc, ba prospěšná, nebo't se trénuje prostata. Pak mi nabídla, že mi udělá anální tantrickou masáž. Na záchodě mi odšroubovanou sprchou napustila trochu teplé vody do zadku, pak mě požádala, at vodu vypustím a opakovala to asi třikrát, pak mě dráždila bradavky, prováděla orál a při výplachu zadku teplou vodou mi tam strkala prst. Když jsem viděl, že jí to nevadí, tak jsem se uklidnil a ona mi do zadku strčila dva prostřední prsty a začala s nimi trhat k sobě, nejdřív jemně, pak silněji. Pocit to byl zvláštní, ale dost vzrušivý. Po nejaké době zastavila a povídá podívej. A z penisu vytékalo sperma bez orgasmu. Orál s drážděním zadku byl super a orgasmus byl jiný, intenzivnější. Pek si se mnou takhle začala hrát i v posteli a první anální orgasmus bez dráždění penisu jsem měl asi na desátý pokus. Asi jsem přitom omdlel, bylo to jiné a úžasné, ale manželku, tedy tehdy ještě přítelkyni, jsem tím vyděsil. Došlo mi naštěstí, že dyž mi poskytuje takovouhle rozkoš, že jí to musim vrátit a požádal jí, aby mě začala tantru učit, nebo mě vzala na kurs. Po letech přiznala, že kdybych to neudělal, že by se semnou rozešla, že o tom už přemýšlela, protože s bývalým manželem žili jako bratr a sestra a po rozvodu se rozhodla, že to prostě neakceptuje a bude žít. A tehdy jí přišlo, že jsem puritán a konzerva a bála se, že bychom zas byli partneři v podnikání ale osobní a intimní život by nestál za nic.

reagovat 13.9.2018 10:06 - Miloš

zadek hladila, nikoli hlásila :-)

reagovat 13.9.2018 15:30 - J

Mě by se líbilo, kdyby zadek hlásila. Vzdy při análním orgasmu by hlásila zadéééék.
A měla by čepici a plácačku.Něco jako Česká třebováááá :-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *