Anální kolík

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.1.2007 12:21 - David

Má některá žena zkušenosti s análním kolíkem. Ať již při sexu nebo na procházce. :)

reagovat 20.1.2007 23:17 - Lída

krásná to věcička..je dobré začít s menším. Výborné jsou ty skleněné...

reagovat 21.1.2007 19:19 - David

A necháváš si ho v sobě, i když jdeš třeba ven? :)

reagovat 21.1.2007 20:50 - Linda

Davide, ty hnusná zkurvená kreatůro!!!! Rozkopala bych ti ty tvoje odporný smradlavý kulky, hajzle!!!

A ten kolík bych ti narvala do tlamy, zkurvenče!"!!

reagovat 21.1.2007 21:11 - David, pro Lindu

Je to fórum, tak si tu každej může říkat co chce. Jestli tě tohle téma nebere, tak sem nelez a najdi si jiný téma, kde můžeš prudit. Lídu chválim. :)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.10.2017 07:55 - Urbik

JJ také ho nosím i mimo sex. Zrovna teď sedím u PC a píši a krásně cítím jak mě naplňuje uvnitř. Pomalu zvětšuji velikost, aby byl vždy o něco větší než anální otvor a vytvářel to nádherné napětí. Pokaždé, když se pohnu cítím, jak mi dráždí prostatu a někdy dojde i k samotnému výronu semene. Je to úžasný pocit mít kolík neustále v zadnici.

reagovat 17.10.2017 20:53 - george

Mám vždy hroznou radost když ho tam mám zavedený. Ze začátku to bylo nepříjemné,ale už jsem si zvykl. Nejkrásnější je když šukam svoji ženu a oba máme koliky v análu. Prostě super. Navzájem se sukat a pak oba strikame jak hasiči.

reagovat 18.10.2017 07:56 - Simon

Právě ho mám zasunutý v sobě. Chodím s ním celý den i do práce. Mám sedavé zaměstnání a je to úžasný pocit, mít stále plný anální otvor a cítit jak mě neustále dráždí prostatu. Vyndavám ho jen, když konám potřebu a průměry pomalu zvětšuji. Při samotném sexu je to fakt super a vždy se krásně vystříkám.

reagovat 8.12.2017 15:20 - David

Právě ho mám zasunutý v...

A když máš skoro pořád v análu kolík, tak nemáš u toho pocit, že potřebuješ močit?

reagovat 8.12.2017 16:40 - Honza

V sexshopech prodávaj takový kovový nebo silikonový anální věcičky se zářivym diamantovym šperkem různejch barev, kerý člověk prej muže mít pořád zastrčený v prdeli a muže s tim i sedět. Schválně pišu "prej", protože já nic takovýho nemam, takže s tim nemam ani zkušenosti.

V létě jsem viděl na nudistický pláži borce s frajerkou, kerý to právě měli zastrčený v prdeli a ven jim čouhal ten šperk jako vozdoba. Normálně stáli u stánku se žrádlem a s chlastem, a když jim prodavačka dala žrádlo a chlast, tak si sedli ke stolu - i s tim kolíkem v prdeli...


A asi je to víceúčelový. Když to člověk má zastrčený v prdeli, tak se nemuže posrat. A mužou to jako chodci na silnici použít za snížený viditelnosti místo reflexních prvků...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *