Analgosedace

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.11.2007 14:50 - Linda

Máte někdo za sebou ošetření v analgosedaci v některém pražském stomatologickém zařízení? Jak to probíhalo a co vás stála? Díky za odpovědi.

reagovat 6.11.2007 14:13 - Králík

Ahoj, Lindo, už je to delší dobu, asi tak 8 let, tehdy to stálo asi Kč 5000,--. Bylo to v Krči poblíž Thomayerovy nemocnice a v podstatě si to nepamatuju. Probuzení šlo zvolna, špatně mi potom nebylo, jen taková celková lehká otupělost. Během zákroku prý člověk reaguje na pokyny doktora, ale po zákroku si nic nepamatuje. A tak to je i u mě :-).

reagovat 7.11.2007 14:17 - Zůza

Ahojky! já se zrovna zítra chystám na Karlák na stomatochirurgii protože mi budou vysekávat dolní osmičky, které mi rostou vodorovně...Lahůdka, co? Je mi jasný, že jen v lokální anestezii by to asi bylo nad moje psychické síly a do narkozy se mi teda taky nák nechce...Tak se s nima zkusím domluvit na tý analgosedaci, doufám že to tam dělaj...Nebyl jste tam na tom někdo? Zítra napíšu jak jsem dopadla tak mi drže palce:-D Díky Z.

reagovat 8.11.2007 16:59 - Zůza

Ahojky! Jé tak to ti taky držím palce, Míšo...:-)

Tak jsem dneska byla na tom Karláku a byl to teda úchvatnej zážitek a to mi ještě nic nedělali!:-D No tak popořadě - čekárna: Docela síla, ale tak to o "kvalitě jinak" nemusí nic vypovídat - teda ale ta krev na zdi mě docela vzala:-D Na řadu jsem přišla jen o pár minut později než jsem byla objednaná, bylo to ale evidentně tím, že jsem šla jen na "vstupní pohovor".Ti chudáci, co už čekali na zákrok, tam, co jsem tak zaslechla, čekali i třeba 3 hodiny...brr...

No tak mě s mamkou zavolali dovnitř (samotnou by mě tam nikdo nedostal:-D)a "ujala se nás" dost povýšeně se tvářící dr. Veselá (doufám, že nikoho nepohorším, tím že ji jmenuji, ale hnula mi žlučí tolik, že si nemůžu pomoct:-D V "místnosi hrůzy" bylo v jedné řadě asi 10 "židlí smrti" a jelo se tam jak ve fabrice u běžícího pásu - posadit,mučit,poslat domů, další prosím, posadit...:-D:-D

Paní Doktorka nás zavedla jen kousek stranou od právě trpících chudáků a na stojáka tam do nás začala cosi našprtaně hustit.(eveidentně ji, co se věku a sebevědomí týče, ze školy propustili jen před pár lety, ale tvářila se, jak když je obdařena moudrostí věků:-D)

Vůbec nás nepostila ke slovu a když dokončila svůj monolog tak se jí mamka zeptala na tu analgosedaci. Okřikla jí, že ještě neskončila a co si jako klademe podmínky (prd podmínky pacient snad má právo se zeptat...)Analgosedaci rázně zamítla, prej jen v případě, že mi dá doporučení psychiatr (tak o tom jsem ještě neslyšela...:-D) a nákej namyšlenej student co to tam celý poslouchal se mi vysmál do xichtua pronesl že to dělaj "dětem do 30 kg! :-D magor!:-D tak jsme teda začali zařatovat zpátečku a mamka se ete zeptala jak je možný, že když jsem se tam objednávali, tak sestra říkala, že to tam dělají "všemi způsoby" poté co se jí mama přímo ptala na anlgosedaci... Na to Mrs.MUDr.Namyšlená odpověděla - "ale ta o tom nic neví, to je JEN "sekretářka"...Hm...a my jsme "jen" pacienti, kdežto ona je NĚKDO!:-D

Tak jsem radši vypadly:-D

No teda ty mě tak hnuli žlučí, ne tim že tu analgosedaci odmítaj, ale tím přístupem. Fakt úrověn!

Tímhle nechci házet špínu na celej Karlák, věřím že jinak to tam uměj, ale je to asi jen pro silnější povahy, takže Vám co uvažujete o analgosedaci nedoporučuju.Pošlou vás k psychiatrovi:-D (teda nevím kdo je větší psychouš - jesi ten kdo nechce "trpět" nebo ten kdo dobrovolně chce:-D Tak to je konec mojí reportáže:-DA kde jsi to dělali tobě, Míšo? Půjdu asi na nákou soukromou kliniku, myslím, že to

budou dobře investovaný prachy:-D:-D:-D (ještě je otázka kdo mi to bude ochotnej sponzorovat, ale to už je něco jinýho:D)

Tak papá a držím palce všem poserům jako já:-d

reagovat 2.2.2009 08:46 - Soňa

Byl někdo na analgosedaci v Ostravě?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.4.2015 16:39 - Jitka

Analgosedaci plati pojistovna, minimalne MV CR ano. Pokud je vykonana atestovanym anesteziologem. Bohuzel v Praze (stat ve state, ze) to chteji platit po pacientech, a to nemale castky.
Jedine, kam me MV CR odkazala, byla klinika na Karlaku na celkovou anestezii.

reagovat 4.12.2015 12:45 - Danča

Ahoj všem. Jelikož se...

Mohla bych zeptata kolik priblizne to trhani v analgosedace stalo?

reagovat 4.12.2015 13:32 - Jitka

Mohla bych zeptata kolik...

Zkus se domluvit ve vojenské ve Střešovicích.Klinika čelistní chirurgie.Tam mám dobrou zkušenost,neměla jsem žádnou protekci ani doporučení.Prostě jsem tam šla s oteklou pusou a normálně jsem se domluvila na zákrok.Jinak fakultní nemocnice jsou nejhorší ze všech.Mám za sebou 9 operací,ale do fakultní už nikdy.

reagovat 25.2.2016 15:39 - Lukáš

Dobrý den, chtěl bych jsem se zeptat, zda někdo neví jestli se Analgosedace dají podat jinak než žilně

reagovat 25.2.2016 16:59 - jo

Dobrý den, chtěl bych jsem...

dá, ale potom se tomu říká dubová narkóza.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *