Anabolika neboli Steroidy

Archiv příspěvků

reagovat 10.1.2018 14:54 - raubíř

Jen jestli jsi nepopletl ty pojmy a nezaměnil anabolika za podpůrné prostředky jako protein, BCAA atd. To už je něco jiného, pokud už máš vychytanou stravu.
Ale tady není lepší rady, než probrat to s tamními trenery, nějakému zaplatit, ať tě navede správně. Ten vidí a dobře posoudí, co a jak s Tebou. A těch pár treninků s nimi jsou k nezaplacení, ještě když Ti poradí ty doplňky. A nemusíš pak kupovat, co nebude fungovat a nakonec i ušetříš!

reagovat 10.1.2018 15:15 - Petr

A pomocí čeho jinak pomoci...

Marku, raubíř má pravdu! Kašli na steroidy, nauč se vařit: kuřecí, hovězí maso, ryby. Dbej na pestrou stravu: ovoce, zelenina. Příp. si kup nějaký volně dostupný preparáty: proteiny, vitamíny atd. Když 3x, 4x týdně zajdeš do posilovny, tak budeš mít krásnou atletickou postavu, lepší než 95% chlapů ve tvým okolí. Na balení bab a pevnou erekci ti to s přehledem bude stačit. :-)

Se stagnací se v životě setkáš snad úplně ve všem. Nic netrvá věčně a růst svalů není žádná výjimka. Postupně budou ty přírůstky menší a menší... s tím se holt musíš smířit. Takový je už život! :-) Trochu pomůže obměna cviků, nebo se na to na čas (pár týdnů) úplně vykašlat a pak se do toho zase vrhnout naplno.

Steroidy pomohou rovněž, ale uvědom si pár věcí. Většinu prachů za ně narveš překupníkům do kapsy. Riskuješ, že si vážně posereš zdraví. Když vysadíš, tak jdou objemy/výkonnost rychle dolů a budeš z toho mít akorát depku. Každýmu, kdo o tom něco ví a uvidí tvůj rychlý pokrok a abnormálně vyvinutou muskulaturu bude okamžitě jasný, jakou cestou jsi se vydal. Pokud nechceš kulturistiku dělat závodně, tak to pro tebe nemá absolutně žádný význam! Každý sport na vrcholové úrovni je předně o výkonu a teprve pak o zdraví...

Na druhou stranu, když budeš cvičit s rozumem, tak je posilování velice zdravý a bezpečný sport, který se nechá provozovat a bude ti přinášet radost do velmi vysokého věku (osobně znám 70 letý dědky, co cvičej).

reagovat 10.1.2018 15:33 - raubíř

Amen. Jen dodám, že i provedení cviků Ti může pomoci překonat stagnaci Já jsem myslel, jak jsem geniální a jen jeden trenink s "profikem" mě prakticky se stejnou vahou, jen větší intenzitou rozdrtil tak, že jsem myslel, že mi ty svaly upadnou... A to je taky lék na stagnaci.

Solgar 7

reagovat 12.1.2018 23:06 - Daniel

Také bych ti doporučil spíš vícesložkové proteiny, podívej se na fitness4u.cz, mají tam super ceny a velký výběr

reagovat 20.1.2018 21:10 - Špacír

A pomocí čeho jinak pomoci...

:D Čau hele cvičim přes 7 let a fakt nepotrebujes sypat aby jsi vypadal dobre, jez trenuj hodne chrapej a nechlastej a bude z tebe stroj jen musis drit... kdyz jsem zacinla mel jsem 70 kg a ted mam metrak nerikam ze super kvalitu :) ale progres je takze na sterace ser... a makej

reagovat 5.3.2018 11:50 - Milan

Znal jsem jednu pěknou dívčinu,za kterou se každý otočil,že začla chodit do stejného fitka a postupně se měnila na fitnesku a z fitnesky si ji vybral takový namuskulovaný přítel za adeptku na koučink a protože byla do něj zamilovaná začla cvičit a pít jeho "preparáty".
Rok uběhl nebo dva a z takové té 50kg dívky se stalo něco obludného.
Vážící monstrum asi 80Kg s výškou postavy 150čísel,ramena jak skříň,nohy jak kmeny stromu,bicepsi,že praskala téměř kůže a psa podobná jako mají muži.
Její menzes přestalo a začla mít fousy a knír a holit si ho,její hlas zhrubnul a chování zmužnělo,začal ji růst takový hrbol v oblasti venušina pahorku,ano to byl centimetrový klitoris.
Já jsem ji viděl i ve sprše,protže sprchy byli na létající dveře a proti sobě postavené,takže občas se zahlídlo i do ženské sprchy.Ona tam onanovala jako muži za ten klitroris,bylo už večer a věděla,že je sama v šatně.No děs.Bál jsem se aby mne nezahlídla a neskočila na mne a neudělala mi to tím klitorisem.

reagovat 20.3.2018 21:50 - jen

AS, ale i peptidy, Sarms, RH, nakopávače z USA . . poradenství zdarma, pouze seriozní zájemci . . jendatrend@seznam.cz

reagovat 1.5.2018 11:22 - Lucky46

Prodám AS seriozně!
lucky46@email.cz

reagovat 11.6.2018 01:30 - www.anabolicsteroidsmuscles.com - PODVOD

VELKÝ PODVOD, POZOR NA NĚ!!!!! www.anabolicsteroidsmuscles.com

reagovat 11.6.2018 01:32 - . .

www.anabolicsteroidsmuscles.com ´- fejky jako prase, lidi nebud te najivní a nekupujte nic z eshopu přes net!!

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *