Amoksiklav

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.11.2012 17:26 - Bella

Ahoj, čeká mě trhání osmičky a doktorka mi předepsala ATB Amoksiklav, já to ale brát nechci, jelikož vím jaké to má vedlejší účinky. Navíc si myslím, že to je zbytečné,to brát takhle "preventivně" i když v tom žádný zánět nemám. Co si o tom myslíte Vy? Máte s tím někdo zkušenosti? Díky za odpovědi

reagovat 13.11.2012 18:27 - starý ujo

Zdravím...robí sa to preto,aby v den trhania zubu, už boli tkanivá a krv nasýtené antibiotikom...a v prípade možnej infekcie, pri komplikovanom vyberaní zubu, je menšie nebezpečie ťažkej infekcie čelustného aparátu. Amoksiklav je bezpečné ATB a oproti komplikáciám ,ktoré môžu pri trhaní vzniknúť je zbytočné niečo špekulovať. Ale je to len na Tebe...aby si to prípadne nelutovala...to špekulovanie.

reagovat 13.11.2012 23:08 - Ačrev

Akinorev Ávoklav, jméno mé.

reagovat 4.2.2013 18:17 - Name0

Ahoj, taky sem byla na trhání osmiček a předepsali mi Amoksiklav. Po pár dnech užívání se mi na obličeji udělaly červené fleky, takže já sem na něj měla alergii..

reagovat 3.4.2013 15:20 - Kolumbus

Měla jsem po Amoksiklavu velmi těžkou alergickou reakci. Bylo to až po úplném dobrání dávky. Do té doby se nic negativního neprojevovalo. Jakmile jsem Amoksiklav dobrala, hned druhý den jsem dostala velmi silnou vyrážkou. Osypala jsem se úplně všude. Měla jsem vyrážku v uších, na chodidlech dlaních a všude po těle. Velmi silná intenzita svědících pupínků místy až slévajících se do větších tvarů. Pupínky posely tělo velmi hustě, asi ve vzdálenosti do 0,5 cm od sebe. Následovali bolesti hlavy a břicha. Můj obvodní doktor, byť zachovával dekórum, bal upřímně vyděšen. Asi něco takového ještě neviděl. Ihned jsem dostala nějakou injekci a na domu kortikoidy a nějaké antialergický sajrajt. Musím říci, že již Amoksiklav nikdy více! Ovšem také je poctivé říci, že se zánětem vedlejších dutin si tento asi příliš silný lék poradit velmi rychle a účinně. Nicméně, já už ho určitě nechci.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.10.2016 15:26 - Valkiskoma

Amoxyklaf - co je to za patvar?

reagovat 26.12.2016 21:37 - Daniel Pavelek

Amoksiklav mi brobudil prsty na rukou zpátky k životu..po pokousani psem vcems jde mel prokousle tri prsty na každé ruce skrz na skrz zuby zastavene s každé strany o kost a uz jsem věděl ze o prsty přijdu naopak antibiotika hoji hoji hoji a prsty ožívají ničí infekci a pomáhají hojeni

reagovat 13.6.2017 15:49 - Lenka

Pokud má někdo průjem nebo cítí žaludeční nevolnost, tak je to tím, že se vybila mikrobiální mikroflora ve střevech při braní antibiotik. Proto je důležité při brání jakéhokoliv antibiotika brát probiotika a to bud 2h před a nebo 2h po tabletě antibiotika.

reagovat 29.6.2017 14:27 - Petra

Já beru ode dneška na zánět 8zubu.Bohužel k mé škodě jsou to 6 atb za 3roky,pokaždé na jiný problém. ...jsem v kruhu a nešťastná.

reagovat 28.6.2018 09:53 - Michal

A pomůže Amoksiklav i proti bolesti popřípadě můžu k němu brát něco k tišení bolesti? Zubarka mi prostrihala osmičku a když to přišlo k sobě, je to k nevydrzeni...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *