Americký radar v Česku. Ano nebo ne?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.1.2007 00:36 - liška z Ovy

Sledujete iniciativu občanského sdružení NE základnám? Podepíšete petici?
Pro ujasnění názoru doporučuji přečíst článek profesora Erazima Koháka:Chceš-li mír, připravuj mír.Proto ANO účinné pomoci, spravedlnosti, světovému sociálnímu svědomí NE základnám /www.nezakladnam.cz/'

reagovat 28.1.2007 11:59 - Honza

Tohle téma je už obsaženo v tématech NAŠE VLÁDA a TERORISMUS. Myslím, že by se nemuselo zakládat další ať nevzniká chaos. Ale dobře, co so o tom myslím a jak to vidím s mýtem o obraně před terorismem--na světových trzích kulminuje cena postupně docházejících zásob ropy. USA tlačí obklíčené Rusko čím dál tvrději ke zdi s požadavkem privatizace státních surovinových zdrojů do soukromých alias prodloužených západních rukou. Rusko vyhlašuje bojovou pohotovost. USA odpalují jaderné rakety. Rusko odpaluje odvetný úder. Ještě předtím ale Ruské rakety likvidují americký radar v čechách monitorující Ruský protiůder. Bajky o terorismu jsou krycí manévr nekontrolovaných mocenských korupčních skupin v boji o peníze, moc a zdrojeJediné řešení jak mocenské šílence zastavit je podepsat www.nezakladnam.cz elektronicky WWW.OSUD.cz/peticea v dalších volbách volit strany a hnutí s cílem Švýcarské přímé demokracie, zrušení imunity a zrušení senátu.Např. Strana Zdravého Rozumu. jinak se z té korupční bažiny v životě nevyhrabem'

reagovat 28.1.2007 19:11 -

Kdyby vladnici neposlouchali, urcite je muzete sesadit, uz se to nekdy take stalo ne?

Jinak urcite - ne zakladnam.

reagovat 28.1.2007 19:20 - marci

absolutne NE zakladnam!!

reagovat 28.1.2007 19:20 -

Jednoznačně pro NE základnám!!!!!'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.2.2016 06:47 - Paklejt

Radarů není nikdy dost, každý radar je zaměřený na něco jiného, východně u brna je radar na blbost, hlídá jestli ti vypatalný moraváci nechlastaji před jízdou.

reagovat 4.2.2016 16:54 - ne radaru - z Ruska financovaná aktivita

kupodivu tyhle lidi nekřičeli, když rusáci zabrali krym a vedou válku s omezeným počtem vojáků na ukrajině. to jim nevadí. Nevadí ani ruský vyhrožování nejrůznějšího druhu.
Radar není útočná zbraň, pouze měl sloužit k detekci nepřátelských střel nebo letadel nad nebem nad ČR. K obraně by nestači. nemám fakticky armádu, máme pár vojáků, co stačí leda na zahraniční mise či polní nemocnici, to ano. Ne k obraně vlastní země. TAkže udělat naschvál tomu nato, at jsou rusové spokojení.

reagovat 4.2.2016 17:25 - Jo radarům ale bez Měšťáků

Všimnuli jste si že je radar skoro v každé větší obci, vítá nás na okraji, pokud je pro informaci kolik jedeme, je to dobrý, ale když za ním jsou měšťáci je to v prdeli.Jsou to obvykle retardovaný jedinci, kteří se baví tím že dávají pokuty, aby naplnili obecní kasu. Stokrát raději zaplatím ČP !

reagovat 16.3.2016 17:01 - k měštákům chodí ti největší blbci

měš´táci jsou dopravdy kokoti a někde si jen plní obecní kasu. měli by dělat něco s lopatou, to by je nebylo nikde vidět.

reagovat 16.3.2016 20:32 - Hogo Fogo

Na co radar? Maj v luftě Avacs, družice, mobilní radary atd. radar na zemi netřeba.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *