Always Fresh misky od WS Hodonín

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.3.2010 16:17 - nia

Máte někdo s těmito miskami zkušenosti, jejich vlastnosti zní až pohádkově nebo je to jen další nesmyslná reklama a vytahování peněz z důvěřivých lidí.

reagovat 12.4.2010 07:52 - akina

taky by mě zajímal názor někoho, kdo tyto misky má

reagovat 5.7.2010 14:52 - eva

Máte někdo s těmito...

ano mam tie misky a nie je to reklamny trik, som s nimi velmi spokojna

reagovat 12.12.2010 15:32 - Filip

Zběsile je sháním Qánocům jako dárek pro rodinu. Jsou beznagayně vyprodané po celé ČR, ba dokonce i v příhraničních obchodech u německého distributora Netto.de.

(Najdete na netu, stejně jako jihočeši je najdou u dokonce internetového obchodu, což Netto, není jménem Weltbild.at.))

Vyrábějí se v AT, což byl první důvod, že jsem uvěřil. Hned k tomu přibylo, že jsou všude vyprodané a německé recenze na ně byly hodnoceny velmi vysoko "Kundenbarometer" ukazoval 94%. Další dodávka do ČR se očekává na konci ledna, kdy je bude distribuovat už i společnost "Studio Moderna" (znáte z TV jako matrace Dormeo apod.). Přitom v ČR byl doposud distributorem, kdybste to někdo sháněli, WS International Hodonín ("Börnerův V krouhač" možná také ještě pamatujete z TV reklamy v roce asi 1993).

Always fresh jsou z jiného plastu, vlastně plastové směsi, než klasické misky "Tontarelli", které máme doma téměř všichni, a které jsou z PP - polypropylénu - přičemž tato hmota je porézní a tudíž opravdu bez klamání reklamou do potravin uvolňuje látky obsažené v PP (a tedy neumožňuje reagovat potravinám, jak předvádějí v reklamě). Snadno poznáte, která miska je vhodná nebo nevhodná na potraviny tím, že ji dáte několikrát do myčky. Pokud zmatní, popypropylén reaguje při mytí se solí z myčky a miska tedy uvolňuje logicky i do jídla škodlivé látky. To by Always fresh dělat neměla.

Finálně se ještě zmíním o mikrovlnce: Always fresh mají atest do 110 °C, což mne trochu vyděsilo, protože když mám v misce tučnější polévku, tak ten tukový škraloupek, byť je tenoučký, se zahřeje na teplotu kolem 160 - 180 °C a tím bude pravděpodobně docházet ke shodnému jevu jako u PP misek - bublinky na jejich obvodu zevnitř po obvodu ohřívané hladiny v MW, ve kterých se drží mikroskopický humus.

Celkem, i přes tuto drobnou chybičku (Ostatně v tontarelkách také nelze nic ohřívat.) na tyto misky přece jen počkám, než bych kupoval náhražku, která vydrží tak krátce jako ty italské Tontarelli. Navíc bych stejně bych musel tak jako tak nakoupit i skleněné misky s plastovými víčky, abych s nimi mohl do té MW.

Všem držím palce při výběru všech věcí a nazapomínejte si na netu projet recenze na všechno! Nic to nestojí (až na ten čásek), ale výsledný efekt je opravdu dobrý.

reagovat 2.1.2011 09:51 - Bucky

Zběsile je sháním...

Filip je "znalec", co věta to perla.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.5.2012 10:45 - July

Filip je "znalec",...

Hel já bych je zkusil poptat třeba na poptávkových systémech, jak to bylo nedávno v televizi na Nově. Je jich docela dost, já mám vyzkoušený tenhle http://www.aaapoptavka.cz/poptavky/34-vyrobky.html
Nicméně zkuste poptat třeba i na jiných.

reagovat 15.6.2012 10:03 - Jitka

Dobrý den, narazila jsem na vaši diskuzi a misky jsou opravdu moc dobré a sama je mám a dokonce ještě pár kousků na prodej nyní za super cenu 300kč místo 690kč + poštovné, objednat můžete na debbie26@seznam.cz, pro více informací se podívejte zde http://ostatni.bazos.cz/inzerat/13931265/Always-Fresh-misky-od-WS.php
JItka

reagovat 6.9.2012 07:01 - Martin

Pokud neutralizují hnilobné plyny, samy se zákonitě musí časem opotřebovat. Za jak dlouho? odhad - do 6-ti měsíců. Potom funkce odpadá... Zajímavé je jen to, že se dají dobře skládat. Nic víc.

reagovat 11.7.2014 11:09 - Arnošt

Máme ty misky přes tři roky a jsou naprosto super. Jídlo v nich skutečně vydrží dýl - alespoň je to náš subjektivní dojem :) Nicméně, do myčky, do mrazničky, do mikrovlnky - naprosto ideální. Akorát se teď dcera vrátila z dovolené a samozřejmě - zase bez dvou misek, takže už máme jen jednu. Objednal jsem nové, mají teď 40dílnou sadu včetně nějakých sáčků na potraviny za 490,- ! http://www.wsinternational.cz/vyrobek.php?kod=ALF1003&typ=popis

reagovat 11.7.2014 11:39 - Lidi

jsou pořád stejně pitomí a nepoučitelní.Miskujte, miskujte,miskujte...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *