Alternativní léčba zubního kazu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.2.2009 10:30 - DrZ

Máte někdo zkušenosti s alternativní léčbou zubního kazu? Myslím tím, že jste zkoušeli nějaké jiné postupy, jak zub zachránit místo toho si ho nechat odvrtat? Jakých jste dosáhli výsledků? Kdzž se koukám na anatomii zubu, tak je to živá tkáň, tak musí mít též schopnost regenerace jako ostatní tkáně.

reagovat 19.2.2009 20:04 - Důchodce

Dobrá alternativní metoda léčení je pořídit si umělé klapáky.

reagovat 19.3.2009 22:26 - Jojo

Jo,jo zoubky.Vzdy,kdyz prozivate tezsi obdobi,vzdy se zuby zhorsi.A take kazdy zub ma souvislost s vnitrnim organem,proto nejdrive mame odvrtane sestky(souvisi s tl.strevem).Treba na citlive zuby nepomahaji inzerovane zubni pasty s fluorem,ale homeopaticke preparaty v nizkych potencich.Mam vyzkouseno.

reagovat 19.3.2009 22:42 - Nene

Takže za chvíli bude následovat nabídka produků,ne?!

reagovat 20.3.2009 10:10 -

A už je to tady, nabízím produkty.Lok rumu nebo vodky a držet co nejdéle na postiženém zubu. Bakterie to spálí a mně to neublíží:-))). Nedoporučuju léčbu před řízením, i když použitý alkohol lze i vyplivnout (ale je to škoda).

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.11.2016 22:34 - Terka

Ve světe se opravujují zuby...

kde v Praze aplikují laser?

reagovat 21.11.2016 14:20 - Lenka

Ve světe se opravujují zuby...

A když je kaz na předním zubu, tak tam po laseru zůstane nehezká díra s gelem?

reagovat 18.10.2017 11:31 - Skojkan

Zdravím všechny! Díky tomuto webu jsem vyzkoušel postup léčení kazů bez vrtačky a …FUNGUJE TO !!! Pro pobavení sem napíšu můj mini příběh- bolela mě spodní trojka, hlavně při jídle a tak sem šel k jednomu zubaři a ten mi řekl, že to všechno dělá horní osmička a že mi ji okamžitě vyrve. Co?! Mě bolí spodní trojka a on mi chce vyrvat horní moudrák? Okamžitě sem vyletěl z křesla a zdrhal, co mi nohy stačily Pak jsem šel k druhému zubaři, mému známému, a ten o horní osmičku zájem nejevil, za to mi chtěl vyvrtat tu bolavou trojku. Řekl jsem mu zdvořile že už musím jít a okamžitě jsem začal s kůrou- koupil jsem si vitamínový doplněk na Déčko, zinek a hořčík, čistil si zuby 2 x denně a vyplachoval jsem si často pusu kokosovým olejem nebo hřebíčkovým odvarem. No věřte nebo ne- po měsíci to úplně přešlo a necítím už ani stopy po bolesti či citlivosti, zub je jako nový Takže tady to vidíte- každý zubař si myslí něco jiného, ale spojuje je touha za každou cenu vrtat a trhat! Já se řídil jen zdravým rozumem a tušil jsem, že když se může zregenerovat kost, proč by nemohl zub?? Každopádně doporučuji si v případě obtíží k zubaři raději zajít pro diagnózu a pak až zkusit domácí léčbu…koneckonců odvrtat se můžete nechat vždycky, ne? Přeji všem úspěšné uzdravení!!!

Více se dočtete na slunecnyzivot.cz/2014/05/odstraneni-zubniho-kazu-bez-lekare/ © Slunečný život

reagovat 18.10.2017 12:16 - ale

ti na to nějakej pitomeček...

fluor brání vytvoření zubního kazu (předávkování ale zase způsobuje kazivost)
dobré je kozí mléko
kaz způsobují bakterie - proč by je nešlo nějak likvidovat?
slunečný život neznám.

reagovat 28.4.2018 11:01 - Prevence zubního kazu není v zubních pastách, ale na našem talíři.

Bez vyřešení skutečné příčiny zubního kazu nepřináší aplikace zubních past, ústních vod a doplňků s vápníkem trvalé vyléčení. Důkazem je narůstající kazivost zubů u celé populace včetně dětí, která se přitom v tzv. přírodních kulturách s odlišnou stravou prakticky nevyskytuje. Příčinou vzniku zubního kazu jsou určité potraviny v naší stravě negativně působící na prostředí v ústní dutině a ve střevech. To se následně projevuje zánětlivým poškozením zubní skloviny a tvorbou kazů. Navíc nám v naší „moderní“ výživě chybí důležité živiny, které pomáhají udržet vápník v našich kostech a zubech až do vysokého věku. Poradím, jak si upravit stravu, abyste se zubním kazům vyhnuli, a drahé zubařské zákroky jste minimalizovali. Kontakt 608 155 338.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *