Alternativní léčba - pomohla vám u migrén, štítné žlázy, žlučníku, dlouhodobé únavě???

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.9.2006 11:05 - Iva*

Pište sem své zážitky s alternativní léčbou zejména pro uvedená onemocnění. Zda jste se problému/ů zbavili úplně, jakou metodou případně u koho!!!

reagovat 25.9.2006 23:47 - Iva*

Lidičky, to jste se nikdo nezbavil výše uvedených potíží (i jiných) nějakou alternativní metodou. Existují tato témata samostatně, ale zde bych chtěla, abychom si pomohli a podoručili si vhodné metody a schopné léčitele!!!

Mně pomohla klasická homeopatie zlepšit imunitu a problémy v krku. Nyní jsem začala s léčbou u léčitele kvůli migrénám a štítné žláze (snížená funkce), ale jsem na začátku, tak zatím nemohu nic hodnotit ...

reagovat 26.9.2006 09:22 - Darca

A u kterého léčitele se léčíš?

reagovat 2.10.2006 08:38 -

U pana Svobody. A co Ty Darčo, už se někde léčíš nebo zatím hledáš? Iva

reagovat 2.10.2006 09:58 - Darča

Pořád hledám, jinak,chodím k léčitelce Zajícové z Prahy a panu léčitelly Bedřichu Šlechtovi....zatím nic

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.7.2013 21:29 - Petra

Před pár lety mi začali migrény a asi před půl rokem jsem se potkala s jedním pánem z mostu a ten mi doporučil noni, a to mi od nich pomohlo. Brala jsem k nim ještě silný B komplex. asi po měsíci byli migrény slabší a po dalších třech už se nevrátili. Tohle je jeho stránka, tak se můžet podívat co to je. www.zdravi-strava.cz/detail/noni-liquid/

reagovat 6.8.2013 18:17 - Milda

Ahoj, kamarádka dříve taky trpěla na časté a těžké migrény. Vím, že se dostala k nějaké alternativní medicíně a už má od migrén pokoj. Když tak tady na sebe nechám e-mail a případně se jí můžu zeptat co brala. e-mail je bedovex21@seznam.cz

reagovat 7.8.2013 12:19 - !

Ahoj, já mám s bylinkami a...

Kecáš, co...vsadím se, že za příspěvkem je snaha prodat sračky OKG.

reagovat 12.8.2013 14:40 - Greneia.cz

Kecáš, co...vsadím se, že...

No, jestli je to OKG, tak to sračky rozhodně nejsou, páč nebejt těchto výrobků, tak lítám do dnes po lékařích s migrénou, kterou jsem měla přes 7 let.

Tímto reaguji na diskuzi a dotaz, zda mi něco pomohlo, tak na migrény rozhodně, s čímž jsem teda nepočítala, trvalo to tak měsíc, pak mi docvaklo, že nemusím brát ibalgin a pod. S ostatními uvedenými zdrav. problémy nemám zkušenosti.
Díky tomu, že mi výrobky od firmy OKG pomohly, tak jsem se rozhodla pomáhat dalším lidem a dnes je to už 7 let. Jde o české bylinné produkty, schválené u nás - základem jsou postaveny na tradiční čínské medicíně.
Andrea Veselá, nez. distr. 01-005503 v případě zájmu se neváhejte se mnou spojit, po mém zapojení do společnosti, jsem pomohla spoustě dalším lidem s migrénami. greneia@gmail.com

reagovat 6.12.2014 07:10 - soukromý věřitel nabídka úvěr

Potřebujete úvěr pomoc? Už jste hledali, jak získat přístup k soukromému úvěru věřitele? Potřebujete levný úvěr na nízké rychlosti? Pokud ano, tady je vaše šance získat úvěr. Jsme kontaktovat na rashidloanfirm@yahoo.com.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *