ALS - amyotrofní laterální skleróza

Archiv příspěvků

reagovat 13.6.2018 16:32 - Deanna Protocol

Zkoušel někdo Deanna protokol? Jak je to s prospěšností aminokyselin, např. leucinu, AAKG, BCAA, HMB?

reagovat 13.6.2018 17:37 - Pet

Prosím vás s BFS, když vypláznete jazyk a silně na něj poklepáte prstama, škube vám tam? Mě hrozně, když praštim jakoby do toho jazyku že ho vrazím na zub, škube mi tam třeba na 5 místech a je to fakt děsivý :(((

reagovat 13.6.2018 20:43 - Radovan

Prosím vás s BFS, když...

Áno keď si klepnem na jazyk tiež mi tam párkrát zasklbe. Pán T. písal že je to normálne aj u zdravých ľudí. Ja si vyvolam zasklby aj keď napnem napr. biceps. Alebo keď sa ráno natiahnem tak sklbem zasa v stehnach.

Full Spectrum kurkumin

Áno keď si klepnem na jazyk tiež mi tam párkrát zasklbe. Pán T. písal že je to normálne aj u zdravých ľudí. Ja si vyvolam zasklby aj keď napnem napr. biceps. Alebo keď sa ráno natiahnem tak sklbem zasa v stehnach.

reagovat 13.6.2018 20:47 - Radovan

Inak odporúčam skupinu na Facebooku BFS recovery. Tam je toho písané dost a dá sa tam ukľudniť.

reagovat 13.6.2018 21:09 - Pet

Diky Radovan no ja kdyz silne prastim do jazyka treba 4x tak kolem toho mista to zacne cely cukat treba deset sekund vypada to hrozne

reagovat 14.6.2018 06:30 - Radovan

Diky Radovan no ja kdyz silne...

Áno mám presne to iste tak si do neho radšej nebucham a nebuchajte si ani vy.

reagovat 14.6.2018 06:50 - Pet

Moc díky to ste me uklidnil děkuji

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *