aloe vera

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.4.2001 13:52 - katarína

Máte zdravtné problémy? Vyriešme ich spolu!

reagovat 13.5.2002 07:50 - Jana

Prosím o informaci, kde se v Praze dají sehnat přípravky s Aloe? Díky

reagovat 3.3.2003 12:17 - Kéťa

Na těchto stránkách můžeme řešit Vaše zdravotní problémy a aloe vera, se kterým jsou bohaté zkušenosti. Vezměme tuto stránku jako jakousi poradnu. Pro začátek - velice dobře působí na pleť tím, že organismus vyčistí zevnitř prostřednictvím jater. Jde o vynikající detoxikátor, zbaví různých zdravotních problémů.

reagovat 8.5.2003 22:26 - Klára

Bylinný nápoj z Aloe Vera, kudy teče -tudy hojí. Rostlina Aloe je na celém světě známá díky svým jedinečným uklidňujícím a čistícím účinkům na zažívací ústrojí. Všechny její prospěšné vlastnosti jsou v tomto nápoji a navíc byla zbavena své přirozené hořkosti. Jednou větou lze říct : kudy teče - tudy hojí. Proto je tento nápoj vhodný jako prevence vzniku žaludečních vředů a vředů na dvanácterníku. Lidé trpící těmito chorobami si pochvalují tišící účinek tohoto nápoje. Působí proti hemeroidům. Pokud máte zájem pište.

reagovat 9.5.2003 10:01 - Teri

Jsem nezávislá kosmetická poradkyně německé společnosti, která patří k největším evropským kosmetickým společnostem přímého prodeje dekorativní kosmetiky a péči o celé tělo a nabízím výrobky z Aloe Vera Barbadensis Miller. Pokud chcete získat více informací o této německé kosmetické firmě a jejích výrobcích, neváhejte mě, prosím, kontaktovat na e-mail: av_info"atlas.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.2.2017 21:01 - jirka

Aloe se dá sehnat a...

léta beru Aloe od LR a jsem spokojenej . Registrační poplatek je tam od toho , že se můžete stát LR partnerem a za ten poplatek dostanete materiály . Já prošel i vstupní školení , takže nejenom mám slevu na produkty , ale ještě dostávám zpětné bonusy . Nikomu produkty nenutim , mam je jen pro sebe . To totiž u LR jde . Můžete se tim slušně živit , ale když nechcete ,tak můžete být jen odběratel a máte stejné ceny. ten poplatek se mi vrátil na úspoře za produkty za 2 měsíce . A nesporná kvalita tam je . Navíc lékaři při konzultaci na lékařské lince nejsou poplatni značce a klidně Vám nějaký produkt nedoporučí vzhledem k Vašemu zdravotnímu stavu.

reagovat 20.2.2017 07:24 - Karla

Mam nějake zdravotni po operaci ,mělajsem zanět ,takže hodně leku v sobě. Chtěla bych zkusit aloe-vera. Už jsemse kounzultovala s jejím lékařem, ale ty přípravky mne budou stat 3400kč na 2-3 měsíce.Je to hodně peněz pro mne,ale objednala jsem si to. Jen by mne zajímala, zdali ta jedna dávka pomuže a ne bo pak si mam objednávat jen vitaminy s minerály? Děkuji

reagovat 22.2.2017 11:21 - Ivana

Mam nějake zdravotni po...

Jedna dávka nepomiže aspoň 10 dávekjestli na tomáš

reagovat 10.6.2017 16:44 - Lenka

Užívám Aloe šťávu a byl mi zjištěn chronický autoimunitní zánět štítné žlázy, doktorka radí, abych svou imunitu ničím nepodporovala, ale raději tlumila. Nevíte někdo, zda mohu nadále užívat Aloe? Začala jsem užívat hormony štítné žlázy, protože už mám sníženou funkci.

reagovat 30.6.2017 15:19 - Jana

Nevím proč si myslíte, že od LR je Aloe vera nejlepší. My ho kupujeme domů z https://www.bio-detox.cz/cz-kategorie_446203-0-aloe-vera-99-7-ciste-stavy-z-aloe.html. Koupíme jich více na jednou a tak máme super cenu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *