Alkoholikova dieta - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.5.2003 22:07 - motofoko

To je vsechno strasne krasne, jak se ma onen alkoholik stravovat, ale byl by sam proti sobe, kdyby pil pri hlavnim jidle, ze ano... on nepije proto, aby se mu to z krve o 25% rychleji ztratilo, nybrz proto, aby mu to tam co nejdele zustalo :-))

reagovat 27.1.2006 18:08 - honza

Tuňák je dobrý zdroj tuků? Od Vás bych si nechal poradit něco o stravě. Maso tuňáka je jedno z nejméně tučných vůbec, neobsahuje téměř žádný tuk.

reagovat 13.4.2006 19:50 - petr

Pekna blbost! Vetsina lekaru doporucuje prave alholikum nizkotucnou dietu, nebot jejich jatra maji prave problem s odbouravanim tuku!

reagovat 14.4.2006 07:17 - Mona

Tak tak. Po 6ti pivech hezky strouhanou mrkvičku...

reagovat 14.4.2006 18:19 - jana

Ahoj :o) Hledám rodiče, kteří mají doma školáka s problémy chování (záškoláctví, šikana, alkohol, drogy apod.),na anonymní dopisování (e-mail). Pracuji na diplomové práci, která se týká vlivu průběhu těhotenství a porodu na pozdější problémy dětí ve škole. Pokud Vás zajímají souvislosti, napište. Moc vám předem děkuji :o) S pozdravem Jana

e-mail: jany.b"seznam.cz

ICQ: 339257681

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.7.2015 22:48 - Jarda

Kopřivo, chlastáš, to je...

n++ přijde,že bejt středně tlustej,nebo oplácanej je pořád lepší než bejt alkoholik.Tam je zdravotníh rizik víc,též tlak,též srdce,a místo kloubů a páteře zas neurologie a játra,případně plíce.Často to je společná závislost s hulením.

reagovat 30.7.2015 22:53 - Jarda

Dřív jsem si myslel,že pivo jako nejni alkohol.Ale to byl právě ten alkohol na kterým dle mého odhadu ujíždí většina alkoholiků.Kolikrát ani nemají velké břicho,ale za den urazí spoustu piv a čím dál míň jedí.
Játra furt odbourávaj,je to alkohlismus jak vyšitej.Časem už nemají na pivo a skončí u vína.Extrémní je ,když něko jde ukrást v supermarketu chlast,bojí se že ho chytěj ,tak tam na ex vypije dvě flašky slivovice.TO se stalo na Slovensku.

reagovat 30.7.2015 23:10 - Jarda

Alkohol dělá z lidí závisláky,kteří už od poledne jsou v hospodě.Blbnou z toho a za střízliva se nedá poslouchat co si povídaj.Ženy se stanou alkoholičkami dřív a snadněji,mají citlivější organismus na alkohol.

reagovat 31.7.2015 04:36 - Franta

Alkoholikova dieta spočívá v pití chleba v tekutém stavu od rána do veřera,Pěkně děkuju,ale nechci ,dnešní doba nepromíjí a alkoholik ani nepotřebuje mít játra v hajzlu a alkoholové pitky ho do hajzlu pošlou samy.

reagovat 31.12.2017 13:21 - sdfg

Ježiš to bylo chytráků bohatých co normálně zdravě jedli a uchlastali se ve 40ti ani ne(A.E.Poe),ten pořádal hostiny,ale jediné co dělal blbě,že právě den začínal těmi kokteily a pokračoval plynule celý den chlastem.

Takže přestat chlastat a jíst třikrát denně snídaně,oběd večeře.
Žádné krabičkové diety a podobní blbosti jako nanadavání si talířků a jezení jen salátů,jen masa,ne pečiva atd.
Klasicky se najíst a pak si dát sváču a večeři ne moc pozdě,hýbat se občas pracova fyzicky,nebo i rekreačně sport,žádný extrém s rizikem úrazu a zmrzačení se.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *