Alkohol - komentáře

Archiv příspěvků

reagovat 13.1.2018 16:04 - Tony

Nutil tě asi dělat...

Bylo to korektní, po 14 dnech jsem podal reversisko a zařekl jsem se, že do podobného zařízení, ve kterém jsem byl tehdy 14 dní, už nikdy více. Koneckonců, on byl rád, že jsem odtamtud jak jsem tam dobrovolně přišel, odtud dobrovolně utekl. Zváště, když jsem při autogenním tréningu začal s glosolalií.

reagovat 13.1.2018 16:10 - Tony

Tak tohle tedy není...

Desítka je humus. Piju zásadně dvanáctku. I současné jedenáctky jsou švindl a humus. Pro mne bylo neštěstím, když měli v hospodě pouze desítku. Já pak musel ředit "vodu" v ní spolukonzumováním myslivce. Pak byl ke každé desítce jeden myslivec.

A propos

prý toho myslivce na vignetě okradli o jeho typickou fajfku.

reagovat 13.1.2018 16:16 - sdfg

Desítka je humus. Piju...

Potom bych přestal pít nejdřív dvanáctku a přešaltoval na desítku,ale pozor může jít o efekt spíše negativní,podobně jako vynález tzv. lehkých cigaret silným kuřákům spíše pomáhá do hrobu,protože jejich tělo se musí pro svou dávku nikotinu prokouřit daleko vyšším množstvím kuřiva,takže ve výsledku zdravotně tratí a musí toho vykouřit více v dehtu a dalších škodlivinách.

Podobně rozvinutý alkoholik,pokud by se mu vnucovalo pít třeba to méněstuoňové pivo s jeho splávkem tak by si patrně odvařil ledviny protože by museli vylučovat strašně moc voddy,celý by natekl,a patrně by dlohou nedožil,takže zůstaň u svých oblíbených spontálně objednávaných nápojů,jinak si uděláš jen násilí a zle.

Je možné,že nakonec i ten žejdlík nad průměr doporučené konzumace,žejdlík sem žejdlik tam neplatí tak úplně stoprocentně,stekjně tak jako někoho uspokojí až třetí manželka a jiný udělá dobře,když nemá ani tu první.

Živiny pro mozek

reagovat 13.1.2018 16:29 - Tony

Potom bych přestal pít...

To nelze. Desítku jsem musel "ředit kořalkou" a játra mi tvrdla.
Mimoto, mně se z desítek zvedá žaludek. Ne kvůli tomu, že by to byla pivní voda, dnešní desítky mají pomalu ty samé volty co dvanáctky, jenže se jedná o švindl. Oni uvaří osmnáctku, pak ji strojově ředí a pak získají dle různých ředění různé stupně a z toho desítka vzejde jako nejhorší humáč.

V současné době aby kvalitního piva pohledal.

reagovat 13.1.2018 17:12 - sdfg

To nelze. Desítku jsem musel...

I ten budvar patrně upustil od svého desateera nezředíš,neurychlíš,neošidíš,použiješ pravé přísady,atd...

reagovat 13.1.2018 18:40 - Tony

I ten budvar patrně upustil...

Za to se máchalo v koši ve Vltavě, a bylo zcela jedno, zda v Budějicích nebo v Praze.

Pranýř by měl být obnoven, k tomu je však cesta daleká.

reagovat 13.1.2018 22:11 - DDD,-

Tak Zeman nakonec úplně volby nevyhrál! To je jedině dobře.
Jiří Drahoš bude určitě lepší. Vypadá na to, že má zájem o občany ČR a o rodiny. Zeman je hulvát a ožrala! Sice, chytrý může být, což o to. A co se týče Václava Havla, ten hodně kouřil a taky rád se napil... Vypadal unaveně, ale zase byl hodně nemocný,měl rakovinu plic a kdeco všechno. Ale nedělal státu takovou ostudu, jako Miloš Zeman, který spadl ze schodů a porazil Korunovační klenoty. A ty jeho výrazy? Sprostý jako dlaždič! A pak nemají ženský bláznit, když vidí vzor - "svého" prezidenta! Už aby šel do důchodu-dědula jeden. Český národ potřebuje úplně jinou autoritu! Zeman dělá celému světu dost velkou ostudu, myslím! Jako prezident ČR nepůsobí dobrým dojmem. Klaus byl sice snob, arogant a podrazák, se svou známou korupcí. Ale vystupoval inteligentně, na rozdíl od pana Zemana! Ten se sice chová lidově, naprosto přirozeně a zřejmě i upřímně, ale působí jako "venkovský buran"! Už aby ty volby vyhrál Drahoš!!! Zemana už bylo dost. Pak už snad bude méně alkoholiků, alkoholiček, narkomanů a bláznů, kteří jsou pod vlivem "návykových látek", vůbec nevědí, co dělají za kraviny!

reagovat 13.1.2018 22:46 - vrr.

Drahoš na Hrad! Pryč se Zemanem! Také jsem byl včera volit!
A volil jsem Jiřího Drahoše! Jenom doufám, že nebude takovej násoska, ani hulvát, jako Zeman! Vsadím se, že Drahoš vyhraje volby, ve druhém kole, a "zatočí" tady i s alkoholiky a feťáky!

reagovat 13.1.2018 23:03 - DDD,-

Moje řeč! Pryč se Zemanem! A já pevně doufám, že herec, Martin Zounar, až ho pustí z Červeného Dvora, určitě bude volit Jiřího Drahoše, nikoliv notorika, Miloše Zemana! Přeji panu Zounarovi úspěch, aby se už potom nikdy k alkoholismu nevracel a vydržel abstinovat! Já ho moc obdivuji, především za odvahu jít se léčit, a za jeho statečnost, porazit démona alkoholizmu! Brzy mu skončí léčba a zase bude pokračovat ve své roli MUDr. Švarce, v seriálu "ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ". Bez něj by to tam ani nešlo! Martin Zounar je šikovný a nadějný herec! Tak ho snad ten alkohol zase nepohltí!

reagovat 13.1.2018 23:53 - sdfg

Zeman udělal pro propagaci becherovky tolik,jako Schwarzenberg jejímu tunelování.Kdo byl v mládí větší kořala?Patrně Schwarzenberg,protože Zeman je teď ještě mladší než když on kandidoval a on je teď v lepším mentálním stavu než byl německý Karel.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *