alimenty-exekuce

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.7.2007 11:45 - veronika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak postupovat v případě ,že bych chtěla uvalit exekuci na plat bývalého manžela za neplacení výživného. trestní oznamení jsem ohledně toho podala již před rokem a pořád se nic neděje.Děkuji

reagovat 10.7.2007 08:55 - Olina

Na sociálním oddělení by vám měli poradit a sepsat nějakou žádost.Moje švagrová tu žádost podává každý 3 měsíce.Její bývalí manžel taky neplatí,ale dostává to od státu a ten to vymáhá na bývalým manželovi.

reagovat 10.7.2007 09:31 - Jeanette

http://www.ppoffice.cz/poradna.phpTo je bezplatná právní poradna. Tak držím palce.

reagovat 10.7.2007 09:49 -

Veroniko, také jsem podávala oznámení pro neplacení výživného. Došla mi trpělivost, když dluh dělal necelých 40.000. Napřed jsme to sepsali u soudu. Za dvě měsíce přišel dopis, že dlužník /rozuměj bývalý manžel/ nikomu neotvírá super postřeh!! a radu obrátit se na Policii ČR. Sepsali jsme opět na policii , je fakt že tentokrát se hoši snažili, našli ho a v noci přivedli k výslechu na služebnu. Tím to celé zhaslo. Paní vyšetřovatelka mi sdělila, že manžel je velice chytrý a ví přesně co má říkat. Za další rok přišla obsílka od soudu, že je odsouzen na 5 měsíců podmíněně na 2 roky. Dál úplný klídek. Ve finále jsem to stáhla protože v base na alimenty nevydělá a navíc začal mít zdravotní problémy, tak je mi ho nakonec líto. Jsme my ženský ale jelita.

reagovat 10.7.2007 10:34 -

Ještě dodatek: asi jsem vám moc neporadila, jenom jsem sepsala vlastní zkušenost. A Olině bych chtěla říct, že na sociálním oddělení jak asi kde. Mě paní řekla ať jsem ráda, že mám práci aspo? já.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.1.2010 13:47 - Kačka

Dobrý den,je mi 17let a mamka na me posila alimenty jenze tata mi znich dava minimum.Mamka me pozadala jesli bych sni zasla az bude mesic pred mimi 18,zazadat o to aby mi chodili alimenty na ucet...je tohle mozne udelat jeste driv dokud nedovrsim 18let?aby mi chodili penize ted?dekuju Katka

reagovat 13.2.2010 13:09 - Tak tohle snad psal chlap

Já jsme také samoživitelka a...

Můj příběh-děti jsme oba moc chtěli.Máme je opravdu vyčekané a vysnažené.Jenže pak se muž vzhlédl v bohémském stylu života.Rodinu neskutečně zadlužil.Nechala jsem mu byt, auto. Vzala děti a odtěhovala se do podnájmu,abych dětii ušetřila návštěv exekutora a ostudy.Se synem musím na trénink každý den a víkend na zápasy.Samozřejmě hradím výstroj a poplatky.Dcera je nemocná tzn.jezdění do poradny každý týden 120 km.Vzhledem k jejím problémům může navštěvovat jen soukromé učiliště. Jinak by se nevyučila.Mám 3 práce, protože samozřejmě nikoho nezajímá,kdo ty A tím jak na to muž kašlal, tak jsou z toho exekuce.Mimochodem ze 40tisíc je 350tisíc.
A můj muž? Alimenty pošle kdy se mu zachce a v jaké chce výši. Když potřebuji děti odvést nemá čas. Ono to je přeci jednoduché říct nemám a ležet dál u TV.Co se mu může stát?Však on ví, že já je hlady umřít nenechám a trpět zimou taky ne.A při tom všem mám ještě zásadu, že na něj před dětmi špínu neházím. Je to jejich táta a má je rád.Jen ho to nesmí nic stát.Ještě máte vážený pocit, že většina z nás sedí doma na zadku a užívají si s alimentů na děti? Mimo jiné. Schválně kolik vydá ze svých peněz rodič, s kterým dítě žije je dost nepoměrné s částkou, která je stanovena druhému rodiči.

reagovat 13.5.2010 03:11 - mrtvý

§ zabijte exekutory,když oni můžou zabít vás!§

reagovat 26.5.2010 16:12 - honza

nevím co dělat abych si zachoval duševní rovnováhu a nezblaznil se z rozchodu. před pár měsíci jsem se musel vystěhovat z domu, který vlastním s ted už s bývalou přítelkyní se ktrerou mám dvě malé děti. důvod byl jednoduchy miluje jiného a chce s ním žít a společně bydlet. takže děti vídám jak to jde a z domu nemám nic krom osobnch věcí. prodej domu se komplikuje a vlastně ho prodat chci jen já aby jsem měl zaco si najít nové bydlení. nevím jak dál aby to neodnesli děti. prosím máte někdo podobnou zkušenost??? díky za radu

reagovat 18.8.2011 21:03 - ExekuceDražbyNemovitosti

Pomoc s exekuci i dražbou na http://www.exekuce-drazby-nemovitosti.cz Menší půjčky bez zástavy!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *