Alergie - senna ryma

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.6.2003 21:24 - Radek

Zdravim, je nejaky spolehlivy zpusob, jak se zbavit alergie nebo senne rymy. Jsou sice prasky (Zirtec, Zodac, Flonidan), ale pripada mi, ze si telo na to navykne a prestava to pusobit. Pak porad je ta desna ryma, skrabani v krku a paleni oci. Mate jiny zpusob jak to omezit???

reagovat 4.6.2003 10:03 - makča

tak me zaujalo tohle tema, protoze se prave divam na Flonidal na svem stole:-))
takze taky budu vdecna za kazdou radu...

reagovat 12.6.2003 16:21 - Martin

Spolehlivého asi není nic :o(, ale dobré zkušenosti jsou s rostlinkou Aloe Vera Barbadensis Miller.

reagovat 14.8.2003 14:51 - Pedross

Alegolog ti může nabídnout hyposensibilisaci a to buď injekcemi nebo kapkami. Někdo doporučuje dietu, jíst zdravě, nepřehánět to s pitím, sexem, hygienou (prý pomáhá studená sprcha, která mobilizuje a upravuje imunitní systém) a samozřejmě kouření. Někdo ti doporučí bylinky, někdo med s pylem (od včelaře z okolí - jeho pravidelné užívání je jako ta drahá desensibilisace od alergologa). 8-)

reagovat 14.8.2003 17:21 - viki

Trpím alergickou rýmou od r.1980. Jak jsem se už zmínila nedávno na Makrobiotice, dokázala jsem se alergií zbavit na celých 5 let po té, co jsem půl roku dodržovala makrobiotickou životosprávu. Pak se postupně začaly potíže objevovat znovu. Vystřídala jsem snad 30 různých léků a posledních 5 let mi řeší tento problém Flixonáza. Ale pozor, je to sprej, obsahující kortikoidy...Takže nic moc zdravého, pouze je účinný.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.9.2017 19:24 - Andrea

I já to tak vidím... Na alergii je třeba použít kapky na to určené :)

reagovat 19.9.2017 19:32 - Je třeba pochopit,

že alergeny tělo čistí. příroda nám pomáhat odstranit z těla to, co tam být nemá a překáží tělu v normální funkci a nejčastěji se dostalo do těla stravou.Vyčistěte si tělo a nebudete mít alergii.

reagovat 20.9.2017 11:57 - Jarka

No, tak tohle chápu, ale je to je běh na dlouho trať... A než se tak stane, ta tělo sužuje alergie a s ní je třeba nějak bojovat...

reagovat 21.9.2017 14:17 - Nora

No, jistě...rad, jak se zbavit uplne alergie je cela řada, ale to, jak s ní bojovat, to už nikdo moc neví...:/

reagovat 22.9.2017 05:56 - Hanka

No, jistě...rad, jak se...

Pokud se člověk rozhodně zbavit alergie detoxikací organismu, tak je vhodná doba s tím začít většinou na podzim, dlouhý čas před pylovou sezónou. Pokud se člověku nepodaří do jara alergie zbavit, tak pak asi nezbývá nic jiného než s alergií bojovat pomocí antihistaminik, vyplachování nosu nosní konvičkou, vakcinacemi, vyhýbání se alergenům atd. S detoxikací by to však nechtělo ani v této době přestat. Pročištěním organismu a posílením imunity jdou opravdu příznaky alergie hodně snížit či se alergie úplně zbavit. Ted je třeba ideální čas na čištění střev (např. Intocel), následně posilování plic (Baktevir), ledvin (Diocel) a na jaře jater (Detoxin) - Do příští pylové sezóny se to dá zvládnout. Jinak přírodní prostředek tlumící příznaky alergie je peralgin https://www.001shop.cz/p/peralgin/

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *