Alergie na potraviny

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.9.2005 10:28 - Marie

Dobrý den,mám malý problém.Za posledních půl roku jsem zjistila, že mi vadí kafe,kapucino,latte a tak. Pak mám poslední dobou problémy s trávením a vadí mi mléko a jogurty - ne však kefír. Po jahodách a hroznovém vínu se osypu. Nevím, co mám dělat,mám změnit vyživu?

reagovat 1.9.2005 16:41 - JANA DADAKOVA

Paní Marie,problémy žaludeční vám zklidní bylinné čaje a chybí vám vitamín b a osypání je věc druhá, která patří k nemoci alergie.Zabývám se zdravou výživou a přírodními vit.=pokud budete chtít řešit napište mi.J.D.

reagovat 1.9.2005 17:40 - katka

ja zase nedavno zjistila, ze muj organismus neni schopen stravit orechy..

reagovat 2.9.2005 14:44 - Marie

Dobrý den, zjistila jsem, že mám alergii na některé potraviny, jako na kafe, kapucino, mléko, jogurty, jahody, hroznové víno ... Co s tím? Jak to specifikovat? Mám tyto potraviny, jako třeba mléko, jogurt a kafe něším nahradit? Nemám s tím zkušenost, prosím, poraďte mi. Děkuji

reagovat 5.9.2005 10:39 - Marie

Dobrý den, děkuji za odpověď. Již jsem s tím byla u lékaře a dostala jsem zatím na 10 dní léky na průchodnost žlučníkových šťáv, tak uvidíme, zda pomohou. Bylinkové čaje piji a řekla bych, že hodně. Jinak dík za radu s tím vitamínem B, asi mi opravdu chybí. V 15ti letech jsem užívala Pyridoxin, který byl právě na tyto problémy s akné, myslím, že si jej zakoupím. Také jsem už přišla na to, že je dobré mít pravidelný teplý oběd a co se týče toho kafe a mléka - tak jsem zašla do zdravé výživy, koupila vitakávu a sušenou sojovou smetanu, zatím mi to nevadí ... Spíš jsem si myslela,jestli nemám alergii na lepek nebo tak něco, když mi vadí mléko a jogurty ...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.11.2008 08:52 -

POMŮŽEME VÁM UDĚLAT PODSTATNÝ KROK (NEBO KROKY) PRO VAŠE LEPŠÍ ZDRAVÍ.

Většinu zdravotních potíží, i ty, které bývají mnohdy považovány za obtížně léčitelné nebo dokonce nevyléčitelné, lze úspěšně vyléčit. U těch zbylých je možné alespoň zlepšit celkový zdravotní stav a úroveň homeostázy, zmenšit obtíže s nemocí spojené a tím zlepšit kvalitu života.

Nabízíme vám pomoc při léčení nejrůznějších zdravotních problémů a to pomocí preparátů vyrobených z čistých přírodních surovin. Jednoduchá aplikace buď samotných přírodních preparátů nebo jako součást a velmi účinná podpora vaší stávající léčby, se kterou jak je vidět moc spokojeni nejste.

Nabízíme:

* vyzkoušené a ve světě osvědčené postupy přizpůsobené každému jednotlivému případu,

* dlouhodobé zkušenosti,

* individuální přístup a konzultaci s lékařem,

* účinné preparáty (na rozdíl od

reagovat 12.10.2009 21:59 - oldřich

ahoj chtěl jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti s alergii na ptraviny kombinace mléko bílek rajčata a papryka???? no je toho víc ale tohle je nejhorší........ cokoli , co jíst něké stranky forum atd. prostě všechno dík ......... o.java@seznam.cz

reagovat 14.10.2009 11:30 - jenis

vice pribehu na www.tojesila.cz

reagovat 25.3.2010 19:03 - megi

no alergie na jidlo je a taky se projevuje bolestí kloubu

reagovat 28.2.2015 15:00 - Martina

Je to tu mrtvé už pět let, ale potvrzují předchozí, také mě bolí klouby. Mám INTOLERANCI na potraviny, u lékařů vám to snad ani nezjistí. Vše jsem si vysledovala sama. Když nemáte klasickou alergii, tak se s vámi nikdo z Dr. nebaví. Mám dotaz: MÁTE NĚKDO I ATOPICKÝ EKZÉM ČI RŮŽOVKU NA OBLIČEJI, což způsobuje i reakce na HISTAMIN? Já už 3.rok a ničím se toho nemůžu zbavit. Dietu držím.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *