alergie na chemii

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.2.2013 18:33 - yukon22

Dobrý den, prosím o radu, zda nemá někdo zkušenosti s léčbou alergie na CHEMII. Příznaky nastanou jakmile postižený projde kolem kosmetických vůní, pracích prášků, aviváže...prostě drogerie komplet!. Projevem takovéhoto kontaktu je dušnost, brnění rtů, bolest zubů, svědění kůže na prsou. Otec musí ihned z dosahu této chemie.
Značka krve: A1RH+, věk 66, nekuřák, abstinent. Doba trvání obtíží 20 let, s postupem zhoršování !. Testy na všeobecnou alergii ... negativní !. Jestli má někdo pozitivní zkušenost, budu rád... chtěl bych mu pomoci, děkuji

reagovat 3.3.2013 13:34 - mirka

Dobrý den, prosím o radu,...

já to mám taky, účinné je se tomu vyhýbat - použýívat ekologické přípravky z mýdlových ořechů, ocet, sodu

reagovat 8.3.2013 09:55 - M

Dobrý den, prosím o radu,...

to je takový ošemetný problém, poradil bych mírnou dávku antidepresiv a pokud možno se těmto vůním vyhýbat, ale ne extrémně, nahradit vůně vyloženě iritující trošku příjemnějšímí apod, v prostředí, které mu vadí nebýt dlouho

reagovat 11.3.2013 09:52 - !

Celý náš svět živý i neživý je chemie. Prohlášení "alergie na chemii" tedy neříká vůbec nic.

reagovat 7.2.2014 10:09 - Olga

Dobrý den, prosím o radu,...

Dusím se v přítomnosti výparů údajně "svěžích vůní" pracích prostředků a aviváží, ve kterých jsou doslova vymácháni všichni. Nelze nikde sedět na úřadě, v knihovnách atd. Divím se, že se s tím nic nedělá a je povoleno tyto karcinogeny a alergeny do pracích prostředků dávat. Co s tím ?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.4.2016 19:18 - Hanka

Manžel je taky na toto alergický, musíme používat prášek pro alergiky dalli med, voňavky nepřichází v úvahu :(

reagovat 1.11.2016 21:05 - Lenka

Dobrý den, prosím o radu,...

Zjistila jsem, že mám asi něco podobného, aviváž (?) a další chemie...brnění jazyka, nateklý krk, nos...nepříjemné pocity, horší dýchání... brnění v krku

reagovat 2.1.2017 05:07 - Dan

Manžel je taky na toto...

Kdyz manzelka prevlikne lozni pradlo, tak dve noci nespim, protoze, mi celou noc svedi cele telo. Nejhorsi ale je, ze to manzelku nezajima. Budu se asi muset rozvest, abych se vyspal.

reagovat 2.1.2017 11:11 - ....

Kdyz manzelka prevlikne lozni...

Rozvádět se nemusíš, ale kup si šetrné prášky bez parfemace, Ecover Zero nebo Sonett Neutral, případně aviváž od Sonettu, a per si ložní prádlo sám.

reagovat 24.1.2018 19:59 - Brigita

Existuje i něco jako alergie na kortikoidy? MUDra mně napsala na atopak mastičku s kortikoidy, musela sem ji ale přestat používat, protože mně to začalo svědit ještě víc, a hodně to zarudlo... měli ste někdo něco podobnýho?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *