Aktivita při sexu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.7.2009 12:41 - Adél

Adél
Ahojky, zajímalo by mě jak moc jsou ženy i muži aktivní při sexu. Manžel po mě vyžaduje, abych třeba celý sex měla ve své režiji, ale já vydržím tak maximálně 5 až 10 minut na koni nebo dřepět a přirážet a pak už mě bolej stehna a nohy jako blázen. Jsem asi netrénovaná když vidim ty pornoherečky jaký mají výkony. Manžel když je nahoře tak je po sexu vysílenej a utahanej, že se prý strašně nadře. Když se milujeme ze zadu na všech čtyrech a přirážím k němu já tak tím mu prej taky síly nešetřím. Můžete mi prosím napsat jak jste na tom vy? Kolik dá práce a jak dlouho se trénuje než vydržíte na koni rajtovat půl hodiny. A co na to chlapi? vyžadujete toto po partnerkách a dělají to pro vás? Jsem z toho trochu na nervy pač si připadám v posteli nemožná a nebo si vymýšlí můj chlap. Taky by mě zajímalo jestli chlapi dokáží být a jsou při milování potichu, ten můj mlčí jak ryba a zasténá akorát když se udělá, takže se ho při jakékoli sex. aktivitě ptám jestli se mu to libí.
Dík za odpovědi
Zdarec

PS:Téma není pro učitele gramatiky, takže pište i vy co nejste zdatní v čj, stejně jako já.

reagovat 1.8.2009 18:56 - ...

Začni cvičit.... :D

reagovat 1.8.2009 19:42 - petra

aDÉLKO....já mám ráda,když je muž akční,když mám pocit,že se mě zmocňuje:-) polohu na koníčka nemám ráda,nic při ní necítím.Můj manžel je pasivní,nejradši abych ho obsloužila,ale sám nic nedává.

reagovat 1.8.2009 19:42 - petra

jo a můj je taky potichu:-( mám pocit,že ho to ani nebaví

reagovat 1.8.2009 19:52 -

Adél,mi nepřipadá,že poloha na koníčka je namáhavá.já vydržím i 30 minut.,když si na partnera jakoby dřepneš-to je namáhavé..,ale když se opřeš koleny,trošku jakoby si na něho lehneš,namáhavé to není.musíš zkoušet trošku změnit úhel nebo jinak dát (natáhnout) nohy,když jsi na koníčka.těžko se to vysvětluje.no a on,není tak trochu líný? můj partner vydrží taky i 30 minut misionáře a nikdy mi neřekl,že se nadřel.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.10.2015 06:20 - dr.dick

ahojjj...za sebe můžu říct,že u mě záleží na partnerce...není moc fajn a nemám rád když se snaží jen jeden!!!
Po dlouhé době jsem konečně zas potkal holku se kterou si navzájem v posteli rozumíme a sexu řádně užíváme!!!


reagovat 4.10.2015 09:50 - Ať se houpe lustr a padají obrázky ze zdi!

Já jsem taky pro to zapojit partnerku taky do aktivity. Je to rozhodně lepší když se zapojí a než když jenom leží na zádech a čeká co bude! Ale když jí nejprve trochu rozrajcujete třeba i jazykem a pak jí posadíte na koníčka tak to by muselo být opravdu dřevo, aby se nechytla a nezapojila! A pokud není moc vzrušivá, tak se nebojte vsunout ruku mezi vás a prstem najít frajtříka a stimulovat jej.Dost ženám i na toho koníčka nedochází samo od sebe k dráždění poštěváčka a tak mu klidně pomozte.Určitě vám to žena nebude zakazovat!

reagovat 4.10.2015 10:12 - Jaroušek

a ošukám ho sama na...

To tě sex s takovým mamlasem baví?

reagovat 4.10.2015 17:01 - PAVEL

a ošukám ho sama na...

já bych nečekal prostě když je chut tak je chut u nás doma prostě chut už delší dobu neni ale ne z mé strany nevím kolik ti je let,ale já bych byl na tebe hodnější.ahoj odepiš

reagovat 12.11.2016 10:01 - Slávka

Celer je dobrej ale slabej dejte si půl vigry napoprvé a rozbijete postel.Deset minut penetrace a několik orgasmů,je to fajn.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *