ako sa zbavit svalovej hmoty?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.2.2005 14:53 - natasa

dobry den,
od detstva sa snazim udrziavat vahu sportom a zial mi narastli velke svaly, najma na nohach. takze napriek sportu si pripadam hruba a nemotorna. mohli by ste mi prosim poradit, ako by som sa zbavila svalovej hmoty a zaroven sa udrzala v kondicii? vopred vam dakujem

reagovat 18.2.2005 10:51 - LiLa

Nevím, co jsi dosud dělala za sport, možná by to chtělo zkusit jiný typ cvičení - třeba kalanetiku a strečing, rozhodně ne dřinu se zátěží v posilovně.
A jinak - pořád lepší pevné svalnaté nohy než roztřesený sulc.

reagovat 11.5.2005 19:44 - veronika

no nevím, já tedy radši ten sulc, než postavu jak chlap. Taky jsem řešila tenhle problém. Takže jak veškerý diety radily..omezujte potravu, ale nevynechávejte jí, protože pak byste přicházeli o svaly, nikoliv o tuk, tak jsem se toho chytla a nejedla skoro nic, protože jinak bych se svalů nezbavilo. Pomohlo to, ale celkově jsem se propadla do daleko větších depresí, než když jsem měla svaly:).

reagovat 12.5.2005 12:29 - Jindra

Me by naopak zajimalo, jak si postavu nejlip vytvarovat, protoze jsem hubena (47/163), ale mam takove nepevne telo, jakoby rozkynute. Potrebuju zpevnit, ale nevim jakym sportem je to nejlepsi, zase nechci byt jak kulturistka. A nevite za jak dlouho by se to mohlo projevit?

reagovat 12.5.2005 21:05 - dvid

podle mě svaly dělají postavu a to co se ti zdá jako svalnaté nohy nemusí pro ostatní tak vypadat protože vím jak je těžké získat svalovou hmotu a navíc pro ženu.Myslím že to bude spíš přednost a pokud to trochu vyrýsuješ budeš mít po problému protože s tukem jdou dolů i svaly to ti potvrdí kdejaký fitnes sportovec.Já bych teda neměnil kdyby žena měla pevné nohy než rosolovitý beztvarý tyčky! :-))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.5.2013 19:46 - Hitokage

Strečink a protahování dělá divy. Pokud budete dodržovat pravidelný režim a protahovat potřebná místa, tak hned budou tyto svaly vypadat mnohem lépe a štíhleji.

reagovat 25.5.2013 17:00 - Mary

Prosím vás poradíte mi ako sa zbavím svalov na lýtkach bez hocijakej diéty? Uz naozaj neviem co mám robit, ci viac oddychovat alebo cvicit... Nechcem mat lýtka tucné ako chlap. Chcem ich mat normálne ako modelka. Pomôzte mi prosím a vopred vám dakujem. ;-)

reagovat 25.7.2013 10:29 - no

a není lepší svaly naopak rozvíjet, když už má někdo ten dar?

reagovat 20.1.2015 16:16 - Honza

Nemáte někdo doma posilovací stroj http://www.domafit.cz/lst-domaci-posilovaci-stroje-stroje-na-kotouce?grp=28. Chci si zařídit domácí posilovnu, ale nevím, které jsou dobré a které stojí za prd. Všem předem děkuji za info.

reagovat 20.1.2015 18:59 - raubíř

Já mám tu zkušenost, že pokud jde o posilovací stroje (ne třeba lavku na bench), tak za chvíli nestačí závaží, člověk to se štěstím a hlavně ztrátou prodá a stejně nakonec bude muset začít chodit do posilovny.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *