Akné a sex

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.5.2003 19:14 - Lucie

Ahoj lidi,nikdy jsem neměla problémy s klukama. Bylo jich kolem mě až až. Co mě ale fakt trápí je moje pleť. Nemám jí nějakou katastrofální, ale je velmi citlivá, mám různé alergické reakce, občas i červené podrážděné a popraskané tváře a co je nejhorší, každou chvíli nějakej pupínek na tom neblbějším místě.
Během puberty jsem se naučila dost dobře zacházet se šmnkama, mám doma takovej antibakteriální arsenál :) a ani už tim netrávim tolik času.
Když jsem namalovaná, skoro to není vidět, ale fakt se děsim se před spanim neodlíčit (to bych neusnula, proboha!) a v případě, že se odlíčím, budim se už od pěti hrůzou, kdy se probudí on a radši se jdu trochu předmalovat.
Nějak se nedokážu uvolnit, co se týče mé nenamalované pleti - i když vím, že mě má rád. Úplně mě děsí myšlenka, že by mě viděl s loupajícíma se tvářema, nebo nějakym odpornym červenym hajzlíkem uprostřed čela.
Asi je vidět, že moje pleť neni zrovna dokonalá, ale myslim si, že zatim nemá představu, jak vypadám uplně odlíčená. Bojim se s nim do vany, do bazénu, do deště.
Abyste chápali, nemám na sobbě žádnou šílenou vrstvu, oči ani rty si skoro nikdy nemaluju, jen mám zamaskovaný všechny ty trable.
Chtěla bych se dozvědět, nakolik by vás třeba při sexu špatná pleť partnerky ovlivnila, do jaké míry byste byli tolerantní, nakolik je to důležitý a jestli je pro přitažlivost ženy opravdu stěžejní mít tvářičky jako broskvička.
(ty já mám, ale spíš jako pořádně přezrálá broskvička :)) Dík za názor.

reagovat 12.5.2003 21:23 - BoB

partnerka se také líčila. Buď to neumí, nebo i sebe dokonalejší nalíčení je na pohled a na omak poznat a také jsem to vždy poznal. Nejsem zastáncem líčení a naštěstí od toho upustila. Teď její pleť vypadá mnohem lépe, zjemnila se, nejsou vidět pórky. Má však často pupínky, nejvíce před menses. Pomáhám jí od nich a celkem mne to i baví (že by úchylka :-)) a vzrušuje. Těší mne že ji mohu takhle pomoct-ulevit ... Každý má ovšem jiný názor, proto nejlépe uděláš, když se se vším nenápadně svěříš partnerovi a zjistíš tak jak se k tomu postaví, hodně štěstí

reagovat 25.7.2003 14:05 - Libor

Zkus něco... každý den se dívej do zrdcadla a představuj si že akné nemáš. Bude to nějakou dobu trvat, ale mělo by se to vyřešit. A před spaním se odličuj... zkus se přijmout taková jaká jsi...

reagovat 25.7.2003 14:19 - Jonnas

Znal jsem jednu holku, krasnou jako obrazek, neco pres 20, ktera mela trvale problemy s akne. Vyresilo se to velmi rychle kdyz ji doktor predepsal nejakou hormonalni antikoncepci. Detaily neznam.

reagovat 17.12.2003 00:24 - zapytchu

Na akne je velmi dobry pripravek Zynerit . Je na predpis, staci jit za osetrujicim lekarem a ten bez skrupuli predepise...
Moc to pomaha. Fakt strasne moc :)
A pokud jsi v posteli dobra, nechapu, proc by te nemel mit rad... ale zkus zynerit, nebo se mene lecit... anebo pockat, dokud nebudes ok,tzn.po puberte..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.2.2011 15:01 - derma

S vašimi problémy jděte na kožní. tam na to mají účinné postupy a udělají vám celkové vyšetření. není se za co stydět. akné může potrápit i v dospělosti. Sex na to nemá žádný vliv.

reagovat 21.9.2013 13:35 - Saly

Akne většinou se zmírní nebo zmizí s odchodem puberty a pohlavním stykem,častým.

reagovat 21.9.2013 13:37 - Saly

Holky co mají rády sex většinou akné nemají!

reagovat 10.11.2014 23:59 - Magdalena B.

Holky co mají rády sex...

Znám ženy, co mají sex až přespříliš rády a akné mají a to jim je od třiceti výš. Takže v tom to asi nebude. Spíš se říká, že např. bolí často ženám hlava, když sex dlouhodobě nemají, či se mu vyhýbají. Na akné mají vliv různé faktory, nejen hormony.

reagovat 31.3.2017 13:29 - akné

Prášky proti akné - http://nplink.net/5NoaCCuP
Měl jsem na obličeji ošklivé vyrážky víc jak 15 let a teď jsou všechny pryč.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *