Akné u dívky na zádech a ramenou

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.2.2005 12:08 - Airinka

Ahoj. Prosím o názor hlavně kluky, ale je to jedno. jak by vám vadilo, kdyby vaše slečna, jinak třeba pěkná, s hezkou postavou měla akné na zádech, ramenou a dekoltu? Vadilo by vám to hodně, šítili byste se jí dotknout? Já se nemyslím, že je to tak hrozné, ale můj přítel vyžaduje, abych měla i při sexu tričko s dlouhým rukávem a říká, že je mu to hrozně odporné... Jaký je váš názor. Moc dík, jsem už z toho zoufalá.

reagovat 23.2.2005 12:09 - Pepa

ahoj. hele tvůj kluk je trochu divnej...neřikám, že je to něco krásnýho, mít beďárky v dekoltu nebo na zádech, ale že bych se kvůli tomu štítil dotknout svojí holky..to fakt ne...kašli na něj

reagovat 23.2.2005 12:15 - Verča

Mě to příjde dost nechutný.Když si představím že se miluji se svým partnerem,hladím mu záda a najednou mi pod prstem praskne beďar!Ale čistě z mého pohledu.Myslím si,že tvůj kluk by to prostě měl tolerovat když tě má rád.Zkus proti tomu něco dělat.Já bych doporučila užívat zinek,vitamín A,betakaroten a chodit do bio solária!Solárko ohromně pomáhá!!!

reagovat 23.2.2005 12:19 - Airinka

No já taky netvrdim, že je to něco krásnýho, ale je fakt, že nemám jako nějaký šílený bílý boláky...spíš trochu jizvyčky a červený pupínky. Dík za radu, ale už jsem zkusila snad všechno:antikoncepci, solárko, vitamíny...nevim co dál.

reagovat 23.2.2005 12:22 - Jitka

Můj přítel má akné po celých zádek, ale žádné boláky na prasknutí. Dotýkám se ho normálně a nepřijde mi to vůbec nechutný. Miluju ho.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.3.2014 14:27 - Airinka

Ahoj. Prosím o názor...

Ahoj teda ten tvůj kluk je pěkněj pitomec. Důležité jsou přeci jiné věci. Nebuď z něj smutná. Kdyby jsi to chtěla zkusit nějak odstranit tak bych ti doporučila mýdlo proti akné http://morespa.spb.cz/obchod/pece-o-telo/mydla/mydlo-proti-akne-detail mě to hodně pomohlo. Zkus se ale také poradit s nějakým odborníkem. Držím ti palce.

reagovat 27.3.2014 17:22 - Airinka

Ahoj teda ten tvůj kluk je...

Omlouvám se dala jsem špatný odkaz, tak to napravuji:
http://morespa.cz/obchod/pece-o-plet/mydlo-proti-akne-detail

reagovat 20.8.2015 22:37 - Ondra

Holka jinak hezká a příjemná s akné mně třeba nějak moc nemůže vadit. Za takové kožní problémy nemůžeme. No mně třeba na akne v pubertě kdysi pomohl canesten, ale toto chápu, že je velmi individuální a nemusí to takto fungovat i u ostatních.

reagovat 21.8.2015 15:34 - Sava

Akné se léčí na kožním, někdy je to delší problém, ale zá se zaléčit tak, aby to nebylo odpudivé. Pokud žijete sexuálně, tak máte mít hormonální antikoncepci a ta taky téměř vždy problém vyřeší.
Čtrnáctiletá poďobaná holčička s patnáctiletým ušopleskem mají mazat do školy a učit se.

reagovat 17.1.2017 13:00 - mariaaa

Prášky proti akné - http://nplink.net/5NoaCCuP
Měl jsem na obličeji ošklivé vyrážky víc jak 15 let a teď jsou všechny pryč.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *