aka je to porucha?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.1.2013 18:47 - perpetua

dobry den, yaujimalo by ma o co by sa mohlo jednat, ak muz cez 30 sa sprava podivnisky.zvlastne kamarati ho poznaju niekolko rokov ale nikdy si to nevsimli.ide o to ze aj sam priznava ze nedokaze precitovat emocie,nedokaze milovat ako ini ludia,nevie ako sa spravat v istych socialnych situaciach,ma par priatelov ale je introvert,ma cudacske spravanie neviem o co ide ale skratka citim ze je nejaky naruseny,mava tiky v tvari pricom zmurka,neuvedomi si dvojzmysly, dokaze povedat ze je zalubeny uz po kratkej dobe ale to ze jeho spravanie je neobvykle si vobec neuvedomuje,o co moze ist?da sa s tym nieco robit?

reagovat 19.8.2017 10:09 - Eduard Nud

Dobré ráno. Jaká je to porucha, tak to bohužel nevím, ale vím, že ji neprávem přičítají ke mně. Neví, že jsem tak hloupý, jako oni jsou chytří. No nic. Už nic neříkám, už si nestěžuji, už nepláču. Ale ještě něco vám řeknu: Až pochopíte, jak moc jste mi křivdili, jak moc jste mi ublížili, bude už pozdě. Pro mne i pro vás. Nemyslete si. Špatné svědomí je horší, než zhoubná nemoc. Ta člověka zničí a má po trápení, ale zlé svědomí člověka ničí až do smrti, která však hned tak nepřichází. Zeptejte se maminky. Smrt pro ni byla vysvobozením.

reagovat 19.8.2017 19:54 - DD

Podľa príznakov: "nevie ako sa spravat v istych socialnych situaciach,ma par priatelov ale je introvert,ma cudacske spravanie, neuvedomi si dvojzmysly," môže ísť o Aspergerov syndróm, podľa príznakov: "nedokaze precitovat emocie,nedokaze milovat ako ini ludia, ma par priatelov ale je introvert,ma cudacske spravanie," môže ísť schizoidnú a možno aj naricistickú poruchu osobnosti. Takzvaný "hypervilligant narcissism", teda hyperopatrný narcizmus, pri ktorom sa kombinuje extrémne nízke sebavedomie spolu s narcistickými rysmi sa môže prejavovať podobne ako Aspergerov syndróm.
Prejavy "mava tiky v tvari pricom zmurka," môžu poukazovať na Tourettov syndróm.
Celkom určite sa nedá takto stanoviť diagnóza, no môžeš si naštudovať kvalitné články o Aspergerovom syndróme, schizodinej poruche osobnosti, narcistickej poruche osobnosti, pričom treba vyhľadať články konkrétne o "hypervylligant narcisisstic personality disorder" a tiež Tourettov syndróm, pozrieť symptómy týchto porúch, a potom to porovnať s jeho správaním.

reagovat 19.8.2017 19:57 - DD

O schizodinej poruche osobnosti, Tourettovom sydróme aj Aspergerovom syndróme stačí nájsť akýkoľvek dlhý a obsiahly článok. Ka narcistickej poruche osobnosti by som odporúčal preečítať tieto články, konkrétne symptómy pre typ "tenkokožec" alebo ostražitý: http://www.solen.sk/pdf/49732206d88d1c260543d9154f856447.pdf
alebo http://www.psychiatria-casopis.sk/files/psychiatria/3-4-2006/PSY34-2006-cla24.pdf

reagovat 22.8.2017 06:54 - Jaka

Je to porucha......?Pokud něco ,tajne sdělují, druhému , ať už za peníze či z jiného důvodu, musím počítat také s tim,že jednou třeba budu nucen to rici nahlas i ostatním,zvláště pak tem ,kterých se to tyka.Neni přeci prijatelne psát sám na sebe hodnocení.Muze to tak nejak byt....No.... co tohle je zase za protekci.....

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.8.2017 05:09 - Ale

Víte co,abychom mohli úspěšné zprivatizovat dum musím nejprve oslovit majitele pozemku pod domem.On ale bydli v Kanadě. V Kanadě říkáte. ano,ano....Pokud mohu poprosit udělejte to pro me.....jsem na tom zdravotne špatné a nevím jak se vše muže v budoucnu vyvinout.
Tak dobre......poslu jim dopis....
Děkuji moc .....

reagovat 23.8.2017 05:28 - Hele

Chtělo by to ten byt odposlouchávat, abychom vše věděli předem. Studuje knihy a co kdyby se z toho dostal,tak to byl malér. ........Je to možné. ....
Je tady ještě pervitin....
Je to možné. ....
Na to ale zase přijdu. .JÁ ...rozšířene zornícky oci...při odběru krve......
Je to možné. .......
Mam v úvaze pokračovat. ....neeeeeeeeereagovat 23.8.2017 05:33 - Tak

Staci takto...........Já myslím ,ze uplne

reagovat 1.11.2017 17:40 - Eduard Nud

Já si taky myslím, že to už stačilo.

reagovat 1.11.2017 18:13 - Eduard Nud

Ale ještě něco: Já chci domů. Prosím.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *