AIDS - vir HIV

Archiv příspěvků

reagovat 5.4.2011 09:29 - Standa

Ale třeba před operací se testy na HIV dělají automaticky. Taky v těhotenství.Ale při normálním rozboru opravdu ne!

reagovat 31.5.2011 08:16 - Petr

Ale třeba před operací se...

Byl jsem prave minuli tyden na operaci v Motole. Kdyz mi muj obvodak bral krev, tak se to na rozboru krve testovalo i na HIV. Jeste me zajima jestli se da HIV poznat z vyteru mocove trubice. Uz mam dost dlouho takove problemy a pred mocenim me boli cely penis. Jako by mi ho nekdo sviral. Delali mi dva vytery na urologii ten druhy byl po mesici od toho prvniho a negativni byly oba. Předem díky za odpověd.

reagovat 13.6.2011 15:00 - jj

Zdravím Všechny,bohužel mám hiv,v pokročilém stadiu,nedokážu už žít....nemám sílu

Bio Acai

reagovat 19.6.2011 13:31 - Pro jj

To je hrozny a neberes antivirotika?a jak dlouho hiv mas?

reagovat 20.6.2011 07:38 - Pro jj

To už tady jednou bylo. Máš HIV v pokročilém stádiu a četuješ na poč. Dobrý. Asi bys měl úplně jiné zájmy. Nevěřím ti.

reagovat 10.7.2011 00:16 - Nika

Dobrý den, asi pře 10ti měsící jsem měla nechráněný pohlavní styk. Asi po třech měsících od styku jsem dostala angínu. Od té doby jsem měla angínu ještě dvakrát. Může být opakovaná angína příznakem HIV? Projevuje se HIV nějak během prvního roku?

reagovat 11.7.2011 09:27 - Niko

Určitě ,právě tou angínou. Sice si myslím,že HIV nemáš,ale nedá se to ani vyloučit. Zajdi si na testy,už po třech měsících jsou aktuální.Hodně zdaru.

reagovat 11.7.2011 10:41 - Petr

Podívejte se na přednášku Američana Jima Humbla v Praze , nové možnosti léčby HIV

reagovat 27.7.2011 15:01 - Karel

Mám dotaz- partnerka si to dělala robertkem a poté mě tou samou rukou je možné se takto nakazit? děkuji za odpověď.

reagovat 27.7.2011 18:50 - Veronika

Mám dotaz- partnerka si to...

Karle, myslím si, že nákaza je v tomto případě málo pravděpodobná. I když nikdy nevíš...

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR

Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Infekce > AIDS - vir HIV

registrace | přihlásit se