AIDS - vir HIV

Archiv příspěvků

reagovat 29.3.2011 21:58 - ...

jak dlouho prezije vir mimo lidske telo? Myslim treba i v chladu

reagovat 29.3.2011 22:33 - Mudr.

jak dlouho prezije vir mimo...

Vir Hiv na vzduchu velice rychle hyne,dá se hovořit že je mrtev za pár vteřin.

reagovat 30.3.2011 13:48 - ...

a co kdyz by byl uvnitr masa napriklad? to by nebyl na vzduchu za jak dlouho by zahynul?

reagovat 1.4.2011 15:59 - Marie

když mi dělali krevní testy a bylo vše v pořádku. Poznalo by se to nějak z normálích testů že je něco v nepořádku?

reagovat 4.4.2011 15:55 - Diana

když mi dělali krevní...

Bohužel se vir HIV z normálních krevních testů zjistit nedá. Pozná se jen z testů na HIV.

reagovat 5.4.2011 09:29 - Standa

Ale třeba před operací se testy na HIV dělají automaticky. Taky v těhotenství.Ale při normálním rozboru opravdu ne!

reagovat 31.5.2011 08:16 - Petr

Ale třeba před operací se...

Byl jsem prave minuli tyden na operaci v Motole. Kdyz mi muj obvodak bral krev, tak se to na rozboru krve testovalo i na HIV. Jeste me zajima jestli se da HIV poznat z vyteru mocove trubice. Uz mam dost dlouho takove problemy a pred mocenim me boli cely penis. Jako by mi ho nekdo sviral. Delali mi dva vytery na urologii ten druhy byl po mesici od toho prvniho a negativni byly oba. Předem díky za odpověd.

reagovat 13.6.2011 15:00 - jj

Zdravím Všechny,bohužel mám hiv,v pokročilém stadiu,nedokážu už žít....nemám sílu

reagovat 19.6.2011 13:31 - Pro jj

To je hrozny a neberes antivirotika?a jak dlouho hiv mas?

reagovat 20.6.2011 07:38 - Pro jj

To už tady jednou bylo. Máš HIV v pokročilém stádiu a četuješ na poč. Dobrý. Asi bys měl úplně jiné zájmy. Nevěřím ti.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR

Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Infekce > AIDS - vir HIV

registrace | přihlásit se

Vyzkoušejte nový, výrazně rychlejší Internet Explorer 10 Stáhnout Internet Explorer 10

Zavřít