Agresivita vůči dnešním důchodcům

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.7.2014 10:05 - Mobilík

Mladí vrazi útočí kvůli penězům na seniory i vlastní rodiče.

Znepokojivý jev zaznamenaly úřady v posledních několika letech. Oběťmi vražd, které se v Česku odehrávají, se stále častěji stávají starší lidé. Mladí zabijáci přitom neváhají připravit o život i vlastní rodiče. Brutalita útočníků navíc neustále stoupá.

reagovat 28.7.2014 20:25 - Milan

Podle soudu byla Dagmar Chválová odkázána na pomoc druhých a obžalovaní jsou vinni, že ji nejméně po dobu třech týdnů úmyslně týrali. V lékařské zprávě se uvádí, že žena nedostávala jíst a pít, nepodávali jí léky, chyběla jí hygiena. Po celém těle měla parazity a opruzeniny, na zádech také proleženiny. Tyto faktory prý přispěly k její smrti.

http://www.novinky.cz/krimi/343467-matku-za-ctvrt-roku-utyral-na-tele-mela-tri-tisice-vsi.html

reagovat 31.7.2014 00:00 - §§§

Jó měli jste je více řezat! Teď se vám to vrací, ale dobře vám tak! Naučili jste je, že musí všechno mít a pak když už na to nemáte tak vás odkopnou!

reagovat 31.7.2014 03:54 - .

Mladí vrazi útočí kvůli...

Jaký haranty jste si vychovali, takový máte, na to nenadávejte. Vychovali jste si z parchantů vrahy, kurvy a zloděje, tak máte přesně takovou sebranku, kterou jste si vychovali. Nechápu na co si stěžujete. Samy jste selhali ve výchově.

reagovat 31.7.2014 06:49 - Mobilík

Realitky mazaně připravují seniory o byty v privatizaci.

Některé realitky připravují seniory žijící v městských bytech, které jdou do privatizace, o podíl v nově vznikajících bytových družstvech.
Pracují se strachem starých lidí ze změny a z toho, že nebudou mít na poplatky spojené se vznikem družstva.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.10.2017 20:15 - Mamut, nemel furt...

Jasně, že jsou to kecy....

halonoviny.com/milos-zeman-ceskoslovensko-bylo-velmi-zaostale/

ze stejného zdroje: Současní komunisté lžou (jako vždycky), předlistopadové zdravotnictví nebylo mnohem lepší, než to nynější!

Pacient si nemohl vybrat lékaře:
Za socialismu si pacient si nemohl vybrat ošetřujícího lékaře, zpravidla byl stanoven obvodní, závodní lékař. Dnes je něco podobného nepředstavitelné.

Socialistické zdravotnictví nebylo zdarma:
Socialistické zdravotnictví nebylo zdarma, protože žádné zdravotnictví nikde není zdarma. Za komunistů každý zaměstnanec platil daň a z té šla určitá částka do zdravotnictví. Za recept se platila jedna komunistická koruna (to je dnes asi jako 30 Kč). Sortiment léků byl omezený a řada z nich byla nekvalitních s nežádoucími účinky. Kvalitní léky z kapitalistických států měl dostupný pouze komunistický papaláš, nebo ten, kdo dal úplatek.

Korupce a zase korupce. Ten, kdo nedal lékaři úplatek měl smůlu – nedostal patřičné ošetření nebo efektivní léky. Socialistické zdravotnictví bylo prolezlé korupcí! Jeden primař v 70. letech v jedné okresní nemocnici (dnes kraj Vysočina) byl dokonce přezdíván jako „doktor Mengele“.

reagovat 6.10.2017 20:27 - Tom

...

Jasně dnes neseženete někde zubaře, musíte jezdit kilaky do jiného města, a ještě tvrdé platit. Za komancu byl každém městě

reagovat 6.10.2017 20:30 - taky

Já tedy nevím o nikom, komu...

blábol, trhání zubisek si nepamatuješ, trhání nervů bez umrtvení taky super zážitek, na broušení zubu na korunku taky už si zapomněl. Ale nějak mě to nezaráží, když nevíš, že kolonoskopie se dá dělat v
analgosedaci a zavedení stentu do ledviny mi dělali v celkové anestezii. Nějak se ti to celé plete.

reagovat 7.10.2017 09:43 - Tak

blábol, trhání zubisek si...

Nevím jestli si nechodil k Mengelemu, ale já chodil k zubaři za komousu často, a to co popisuješ, sem nezažil...stejně jako dnes, byli dobří a špatní lékaři. Pokud si nechá někdo dělat bez umrtveni takový zákrok, je idiot, a je to jeho blbost. Pak si může stěžovat jen na svou tupost,

reagovat 13.11.2017 16:52 - Milan

Muž se v Brně pokusil zabít důchodce, srazil ho z okraje lomu.

O velkém štěstí může mluvit sedmdesátiletý muž z Brna, který se čtvrtého listopadu nechal vylákat na okraj Brna za účelem obchodní schůzky. Ta se týkala prodeje pozemků či nemovitostí v okolí již nefunkčního lomu Hády. Jeho strmé, několik desítek metrů vysoké stěny měly posloužit k vraždě. O tu se pokusil sedmadvacetiletý vysokoškolák, který schůzku s důchodcem zinscenoval. Penzistu pak zhruba po půl čtvrté odpoledne z hrany lomu do hlubiny srazil.

Jak doplnil šéf kriminalistů Antonín Hrdlička, další vyšetřování ukázalo, že pád nebyl dílem náhody, ačkoli tak měl zřejmě vypadat, a že zřejmě šlo o promyšlené jednání sedmadvacetiletého muže, se kterým se poškozený důchodce vůbec neznal.

„Zatím je předčasné spekulovat, jak se měla celá věc odehrát a komu by smrt muže posloužila, nicméně výsledkem vyšetřování je obvinění ze zvláště závažného trestného činu pokus vraždy, které bylo vzneseno nejen proti zmíněnému muži, který z místa činu uprchl, ale i proti ženě z Brna (37), která je osobou blízkou poškozeného,” uvedl Hrdlička.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *